OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
3 dziewczęta w rozbitym aucie

3 dziewczęta w rozbitym aucie

Tuż po godzinie 23 na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej i Ledóchowskiego w Ostrowie Wielkopolskim zderzyły się dwa auta osobowe. Jednym z nich podróżowały trzy młode dziewczyny. U jednej z nich podejrzewano złamanie ręki.

Kierująca opla zafiry wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem. Na miejsce wysłano policję, karetkę oraz straż pożarną. 19-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego podejrzewała u siebie złamanie ręki. Przewieziono ją do szpitala.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wyjeżdżali spod baru. Volkswagen urwał przód ich auta (ZDJĘCIA)
15 komentarzy
Bolo
3 lat temu

Takie ważne skrzyżowanie i nie działają światła wieczorami i nocą. Za to na Grabowskiej koło szkoły 5-tki, dzień i noc bez sensu świecą. Szkoła pozamykana rok w pandemi była…też zatrzymywały bezsensownie auta…

Adaś
odpowiada  Bolo
3 lat temu

A od czego są znaki? Np STOP? Pomyśl baranie…

Bolo
odpowiada  Adaś
3 lat temu

Ale na tak newralgicznym skrzyżowaniu gdzie były wypadki śmiertelne, raczej powinno działać całodobowo. Bo w bezsensownych miejscach działają całą dobę.

Jacek
odpowiada  Bolo
3 lat temu

A co o Ostrowie może wiedzieć koleś z Jarocina (z zarzutami prokuratorskimi) sprowadzony przez B. K.?

Mieszczuch
3 lat temu

Znowu wyłączone światła znowu wypadek znowu wszystko ok- może skoncu trafi na Panią B lub na Pana W

Juden
3 lat temu

Znaków nie widzi mózgu nie ma powinna czołgiem jeździć

Rudy szwab
odpowiada  Juden
3 lat temu

Oj. Czołgiem to już napewno nie

Milicjant
3 lat temu

A jak z trzeźwością ?

fghj
odpowiada  Milicjant
3 lat temu

ty to pewnie trzezwy dawno nie byłeś

Ziom
odpowiada  Milicjant
3 lat temu

Spoko, a u Ciebie?

Pisowiec - katolik
3 lat temu

Co z alkoholem? Mówisz dziewczęta myślisz wódeczka. Już dały w szyję czy dopiero jechały dać?

Matkas
odpowiada  Pisowiec - katolik
3 lat temu

Popatrz na siebie ty ośle i idź do kaczora na jednego -zyjesz bez alkoholu to nie chlap nawet piwa

LegalnyPrzestepca
odpowiada  Pisowiec - katolik
3 lat temu

Pewnie do takich sobie trzepiesz jak nikt nie patrzy, nie dla psa kiełbasa.

Audi Fiesta
odpowiada  Pisowiec - katolik
3 lat temu

Ja jestem ciekaw czy już dały w małżę czy dopiero jechały się nadziać na parówkę.

Ziom
odpowiada  Audi Fiesta
3 lat temu

Małże… rozumiem ze jeszcze nie zamoczyles?

15
0
Napisz co o tym sądziszx
×