Wójt przyznał się do rozbicia auta. Nie odniósł się do ważnej rzeczy

Powracamy do tematu wójta gminy Kraszewice (powiat ostrzeszowski), który rozbił auto i odmówił dmuchania w alkomat. Pobrano od niego krew na zawartość alkoholu. Dziś opublikował oświadczenie w tej sprawie.

Szanowni Państwo,

pragnę Państwa serdecznie przeprosić za zdarzenie, w którym brałem udział w dniu 10 lutego 2023 r. w Kraszewicach. Jest mi niezmiernie przykro i wiem, że taka sytuacja nie powinna się wydarzyć. Naraziłem na uszczerbek me tylko własne imię, ale i dobre imię naszej gminy, o które osobiście tak zabiegałem. Nic nie usprawiedliwia mojego czynu, dlatego z tego miejsca apeluję, nie popełniajcie mojego błędu. Dobry anioł jednak musiał nade mną czuwać, że nikomu postronnemu nic się nie stało.

Szanowni Państwo oświadczam, że nie mam zamiaru uchylać się od jakichkolwiek konsekwencji. Sprawowana przeze mnie funkcja nie sprawia, że jestem w jakikolwiek sposób uprzywilejowany wobec prawa. Zamierzam poddać się osądowi wymiaru sprawiedliwości i z pokorą przyjąć rozstrzygnięcie jakie w mojej sprawie zostanie wydane. Poczucie odpowiedzialności zobowiązuje mnie także do kontynuowania podjętych przeze mnie działań i wypełnienia zobowiązania wobec wyborców, dlatego moja praca i zaangażowanie nadal skupione będą na działaniu na rzecz dobra gminy i pomyślności jej mieszkańców.

Jednocześnie przekazuję słowa uznania za profesjonalną pomoc udzieloną mi przez wszystkie służby tj.: Straż pożarną, Pogotowie i Policję.

Konrad Kuświk, wójt gminy Kraszewice.

CZYTAJ  Ukrainka spowodowała kolizję na rondzie (ZDJĘCIA)

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
głucha głuszyna
1 miesiąc temu

Niedługo Łowcy P……i tam zawitają i będzie wesoło 🙂

Jako
odpowiada  głucha głuszyna
1 miesiąc temu

ależ się wzruszyłam, skomlenie otrzeżwionego pijaka

erer
1 miesiąc temu

a slubował TAK mi d/// Bóg

Wojewoda
1 miesiąc temu

Konrad powiedz prawde ile tego feralnego dnia wypiłeś i dlaczego w pracy pijesz alkohol, nie trzeba było iść do kotłowni się wyspać

Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu by Wojewoda
Ostrowianka
1 miesiąc temu

wójtowi z Żelazków też się zdawało że jest nietykalny i może dawać w palnik bez końca , czy nie szkoda zdrowia ,ktòre jest tylko jedno .ale ściema walną ,tym na stanowisku zdaje się że naród głupi i wszystko łyknie .🤔🙃jakby co no to siup ,🍷🍺

Karol3414
1 miesiąc temu

Mam nadzieję, że beknie za jazdę po pijaku, bo to oczywiste że był pijany. Zwykłe przepraszam za przestępstwo nie wystarczy.

Rafał Baron
1 miesiąc temu

Banda lewaków co nie potrafią zachować się jak na faceta przystało . Widzą co miękiszon Mateusz wyczynia i cała świta pisowskich wieprzy , wiec co mi tam niech głupi naród wierzy w to co mówię .

Chłop
1 miesiąc temu

Ty pijoku powinni ci prawko wziąć i za karę dreptej wszyndzie na rowerze pod ten wiater!!! Jak masz problemy psychiczne to lecz się u psychiatry a nie top problemów w butelce wódki!!!

Senior
1 miesiąc temu

Wymiękł i spokorniał cwaniak,jak zrozumiał,że się nie wykręci !
A przedtem butny odmawiał sprawdzenia alkomatem i komentarzy ! Chciał zatuszować sprawę,ale trafił na zdecydowanych funkcjonariuszy policji – brawo !
A teraz budząca zdziwienie i śmiech w oświadczeniu – nagle spowiedź na kolanach. Ale tak sprytnie treść zredagowana,żeby nie wynikało i nie poruszyć alkoholu za kierownicą !
Macie wójta dwulicowca i obłudnika !

Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu by Senior
Kornik
1 miesiąc temu

P.s.
Wije się jak węgorz w pokrętnym oświadczeniu,aby pominąć temat gorzały,pokorny nagle bajarz w jego treści ! Przyznał się do jazdy po płotach ! Ale jaki wynik badania krwi,ani słowa – ,,picuś glancuś,, !
Bądź facetem z jajami i napisz wyraźnie – chlałeś przedtem wódę, czy nie ! Jechałeś z promilami ? A nie mydli oczu patetycznym oświadczeniem ! Tchórzu !

Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu by Kornik
Kornik
1 miesiąc temu

Skruszony miękiszon a przedtem ważniak,bo jest na urzędzie wójta ! Urządził sobie popis lokalnego,nadętego kacyka,rodem z PRL a teraz się kaja i czołga,prawdopodobnie butelkowy bos ! Bo alkomatu unika ! A posterunek policji urządził chyba po to,aby ścigać innych,tych pod sklepem i na rowerach. Hipokryta !
Mam nadzieję,że mieszkańcy w wyborach,wyautują fircyka z urzędu !
Gminnego faryzeusza,któremu władza odbiła pod sufitem i oderwała od rzeczywistości i sprawiedliwości społecznej !

Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu by Kornik
ert
odpowiada  Kornik
1 miesiąc temu

posterunek wojt wyremontował ? remonty auta itp., kupuje dla Policji podatnik -Budzet MSW a nie wojt. ciekawe jaką mine miał Komendat tego Posterunku jak wojt stojac pod płatem do niego zadzwonił?? pełne pory az do słuzbowego pasa. gratulacje dla policji jak skonczy sie wyrokiem a nie kreceniem loda .

26
0
Napisz co o tym sądziszx