Wójt przyznał się do rozbicia auta. Nie odniósł się do ważnej rzeczy

Udostępnij
Tweet

Powracamy do tematu wójta gminy Kraszewice (powiat ostrzeszowski), który rozbił auto i odmówił dmuchania w alkomat. Pobrano od niego krew na zawartość alkoholu. Dziś opublikował oświadczenie w tej sprawie.

Szanowni Państwo,

pragnę Państwa serdecznie przeprosić za zdarzenie, w którym brałem udział w dniu 10 lutego 2023 r. w Kraszewicach. Jest mi niezmiernie przykro i wiem, że taka sytuacja nie powinna się wydarzyć. Naraziłem na uszczerbek me tylko własne imię, ale i dobre imię naszej gminy, o które osobiście tak zabiegałem. Nic nie usprawiedliwia mojego czynu, dlatego z tego miejsca apeluję, nie popełniajcie mojego błędu. Dobry anioł jednak musiał nade mną czuwać, że nikomu postronnemu nic się nie stało.

Szanowni Państwo oświadczam, że nie mam zamiaru uchylać się od jakichkolwiek konsekwencji. Sprawowana przeze mnie funkcja nie sprawia, że jestem w jakikolwiek sposób uprzywilejowany wobec prawa. Zamierzam poddać się osądowi wymiaru sprawiedliwości i z pokorą przyjąć rozstrzygnięcie jakie w mojej sprawie zostanie wydane. Poczucie odpowiedzialności zobowiązuje mnie także do kontynuowania podjętych przeze mnie działań i wypełnienia zobowiązania wobec wyborców, dlatego moja praca i zaangażowanie nadal skupione będą na działaniu na rzecz dobra gminy i pomyślności jej mieszkańców.

Jednocześnie przekazuję słowa uznania za profesjonalną pomoc udzieloną mi przez wszystkie służby tj.: Straż pożarną, Pogotowie i Policję.

Konrad Kuświk, wójt gminy Kraszewice.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Będą wymieniać się ubraniami. Nowa akcja w hali arena
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
głucha głuszyna
1 rok temu

Niedługo Łowcy P……i tam zawitają i będzie wesoło 🙂

Jako
odpowiada  głucha głuszyna
1 rok temu

ależ się wzruszyłam, skomlenie otrzeżwionego pijaka

erer
1 rok temu

a slubował TAK mi d/// Bóg

Wojewoda
1 rok temu

Konrad powiedz prawde ile tego feralnego dnia wypiłeś i dlaczego w pracy pijesz alkohol, nie trzeba było iść do kotłowni się wyspać

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Wojewoda
Ostrowianka
1 rok temu

wójtowi z Żelazków też się zdawało że jest nietykalny i może dawać w palnik bez końca , czy nie szkoda zdrowia ,ktòre jest tylko jedno .ale ściema walną ,tym na stanowisku zdaje się że naród głupi i wszystko łyknie .🤔🙃jakby co no to siup ,🍷🍺

Karol3414
1 rok temu

Mam nadzieję, że beknie za jazdę po pijaku, bo to oczywiste że był pijany. Zwykłe przepraszam za przestępstwo nie wystarczy.

Rafał Baron
1 rok temu

Banda lewaków co nie potrafią zachować się jak na faceta przystało . Widzą co miękiszon Mateusz wyczynia i cała świta pisowskich wieprzy , wiec co mi tam niech głupi naród wierzy w to co mówię .

Chłop
1 rok temu

Ty pijoku powinni ci prawko wziąć i za karę dreptej wszyndzie na rowerze pod ten wiater!!! Jak masz problemy psychiczne to lecz się u psychiatry a nie top problemów w butelce wódki!!!

Senior
1 rok temu

Wymiękł i spokorniał cwaniak,jak zrozumiał,że się nie wykręci !
A przedtem butny odmawiał sprawdzenia alkomatem i komentarzy ! Chciał zatuszować sprawę,ale trafił na zdecydowanych funkcjonariuszy policji – brawo !
A teraz budząca zdziwienie i śmiech w oświadczeniu – nagle spowiedź na kolanach. Ale tak sprytnie treść zredagowana,żeby nie wynikało i nie poruszyć alkoholu za kierownicą !
Macie wójta dwulicowca i obłudnika !

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Senior
26
0
Napisz co o tym sądziszx