Uczennica zaatakowała na studniówce

Studniówka zwana jest także balem maturalnym i dla większości młodych ludzi to pierwszy w życiu dorosły bal. Oczekuje się, że młodzi ludzie podczas jego trwania wykażą się stosowną dojrzałością. Tym razem trafiła się czarna owca.

Omawiany bal maturalny odbywał się w jednej z restauracji na terenie powiatu ostrowskiego. Bawiła w nim się młodzież z kaliskiej szkoły średniej. O godzinie 2 w nocy doszło do sytuacji, która zaangażowała przyjazd dwóch patroli policji.

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, jedna z nastolatek postanowiła zapalić w sali papierosa elektronicznego. Zauważyła to nauczycielka, która poprosiła o wyłączenie urządzenia. Ponieważ to nie zadziałało, nauczycielka skonfiskowała uczennicy e-papierosa.

Dziewczyna wpadła w szał. Zaczęła oskarżać nauczycielkę, że ta dokonała kradzieży. Kobieta wytłumaczyła jej, że urządzenie zostanie zwrócone kiedy nastolatka postanowi zakończyć swój udział w imprezie.

Uczennica zaczęła się rzucać i zaatakowała nauczycielkę. Wezwano na miejsce policję. Do akcji zaangażowano dwa radiowozy. Zanim jednak dojechały do miejsca interwencji, sytuację udało się opanować, ponieważ w obronie nauczycielki stanęli inni uczniowie.

Ostatecznie policjanci przeprowadzili rozmowę z właścicielem obiektu i na tym zakończyli swoje działania.

zdjęcie poglądowe

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wydarzenia weekendowe - rozpiska
Subskrybuj
Powiadom o

114 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dworzanin
1 rok temu

Drzewiej na studniówkach najbardziej pożądanym urządzeniem była kapslownica. Wyjaśnię dlaczego. Pozwalała w butelkach oranżady przemycać alkohole wszelakie. Nikt też nas nie gnębił za papierosy. Moje koszty studniówki to podziękowania dla życzliwej rodziny za jej zorganizowanie w murach szkoły. Matki kanapki z ogórkami kwaszonymi i kiełbasą zwyczajną robiły. Od zaprzyjaźnionego wujka pożyczyłem spodnie, marynarkę, koszulę i krawat. To była trochę nieśmiała pierwsza uczta duchowa z przyjaciółmi, nauczycielami   i zarazem upojna noc z doznaniami  których  nigdy nie zapomnę.

Mój pierwszy raz
odpowiada  Dworzanin
1 rok temu

Pewnie straciłeś wtedy dziedzictwo?

Paweł
odpowiada  Mój pierwszy raz
1 rok temu

Co stracił?

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
1 rok temu

Dekady temu palili , pili kawę fusiarę, żyli bynajmniej i było to normalne , nikt nie czepiał się , nie wymyślał i policji nie wzywał.
Dziś stres i napięcia nerwowe  najbardziej szkodzą, a nie wcale fajki wszelakie  czy szczególnie alkohol pity w umiarze.
Ponoć ta nauczycielka co zadenuncjowała   swoją uczennicę policji nigdy nie paliła i nie piła trunków wszelakich, szczególnie dobroczynnego na serce czerwonego wina. Gdyby czerwone wino było dostępne jedynie na receptę, można by przypuszczać, że wielu lekarzy z czystym sumieniem poleciłoby je swoim pacjentom. Pomijając jednako ten wątek przykrym jest, że twarz denuncjatorki w oczach wielu wyglądają na 70 plus. O nosie nie wspominam bo toż to jak  hamulec od karuzeli jarmarcznej. Ciekawym wielce gdzie miotłę podczas studniówki ukryła.

Adam
1 rok temu

Nauczycielka na pewno mogła zakazać używania urządzenia, nie bardzo jestem pewien czy miała prawo je konfiskować (jeśli uczennica była pełnoletnia). Wypowie się ktoś?

Mika
odpowiada  Adam
1 rok temu

Nie miała prawa. Studniówka nie odbywała się na terenie szkoły tylko w restauracji. Jeśli w lokalu obowiązuje zakaz palenia papierosów, to uwagę powinien zwrócić dziewczynie właściciel lub ktoś z obsługi.

Pan
1 rok temu

Zasada jedna, jak nie twoje to nie ruszaj, ! Było trzeba złożyć zawiadomienie o kradzieży.

Pani
odpowiada  Pan
1 rok temu

A nauczycielka zawiadomienie o spowodowaniu uszczerbku na zdrowiu z powodu wdychania tego syfu.

Zaskarżyć smarkulę
1 rok temu

Nie odpuściłbym smarkuli. Za napaść albo z urzędu albo z cywila, jak się nie da. Zaatakowała ją w miejscu publicznym. Sorry. Te dzieciaki to już sobie na za dużo pozwalają. Ale ostatnio roszczeniowi rodzice przechodzą samych siebie, to dzieciory myślą że im wszystko wolno

Osw
odpowiada  Zaskarżyć smarkulę
1 rok temu

A ja nauczycielke o kradzież bym oskarżył

Zaskarżyć smarkulę
odpowiada  Osw
1 rok temu

Jak ktoś nie rozumie różnicy między kradzieżą a zabraniem na określony czas to nie ma z trepem co gadać.

Byku
odpowiada  Zaskarżyć smarkulę
1 rok temu

Tu różnica klarowna, kradzieży przecież nie było. Ot, sprawczyni złośliwie zawłaszczyła (jest domniemanie że chwilowo, i z czasem prawdopodobnie zamierzała zwrócić pokrzywdzonej zagarnięte mienie) cudzą własność.

krotoszynianin
1 rok temu

a ja uwazam,ze prawda lezy po srodku….uczennica zapalila,fakt w pomieszczeniu, gdzie wogole nie powinna tego robic, nauczycielka mogla zwrocic uwage,ale w zadnym stopniu nie powinna jej zabierac czegokolwiek,jest juz dorosla ,odpowiada za swoje czyny ,nauczycielka powinna zadzwonic na policje o ilejej sie to nie podobalo i oni ukaraja mandatem ,albo i nie…..INNA SYTUACJA…. JADA LUDZIE W POCIAGU….KONDUKTOR WYCZUWA DYM,WIDZI KTO PALI ,ZAPEWNE BIERZE MU SILA TEGO E PAPIEROSA🤣😭😭😭 CHCIALBYM TO WIDZIEC

Byku
odpowiada  krotoszynianin
1 rok temu

O tym właśnie pisałem. Babskom się często za dużo wydaje… Różnica jest podstawowa. Konduktor to zwykle gość z jakąś klasą, wyobraźnią i szacunkiem do ludzi. No a…. hmmm no cóż…

Ostrowianka
odpowiada  krotoszynianin
1 rok temu

Nauczycielka najpierw poprosiła ,żeby uczennica przestała palić ale ta zignorowała prośbę i dopiero po tym odebrała jej papierosa . Proszę czytać dokładnie a później się wypowiadać.

Byku
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

To tak jakby w ciemnym zaułku jeden gość poprosił drugiego żeby przestał pić wódkę z własnej butelki. A po odmowie siłą mu ja zabrał:) No nie wiem nie wiem….to się ociera o artykuł 281 k hehehe

Ustawa
odpowiada  Byku
1 rok temu

W miejscu publicznym zakaz palenia papierosów i eapierosów

Byku
odpowiada  Ustawa
1 rok temu

To niech milicja interweniuje na wezwanie, a nie jakaś uczycielka bawi się w szeryfa.

Byku
1 rok temu

Różnie mogło być. Nie znamy tła sprawy. Być może babsko przez całą szkołę kilka lat gnębiło dziewczynę, każdy z nas był w szkole i zna i przyzwoitych nauczycieli i niezłe typiary. Ale w takim przypadku lepiej gdyby powściągnęła emocje i sprawiedliwość wymierzyła już po zdaniu matury.

111
odpowiada  Byku
1 rok temu

Jakoś uczniowie stanęli po stronie nauczycielki a nie tej uczennicy ,to chyba mówi samo za siebie.Chciala zapalić to mogła wyjść i nie było by afery.

Jacek
1 rok temu

Zbliża się „RÓBTA CO CHCETA” więc przedbiegi w trakcie.

Ale jaja.
1 rok temu

Dajcie namiar na tę dziewczynę! Ma jaja dziewczyna, coś czuję że życie z nią będzie ciekawe.

Do Ale jaja
odpowiada  Ale jaja.
1 rok temu

Ciekawe to na pewno,szybciej trypla złapiesz…🤣😭😁✌️

Ale jaja
odpowiada  Do Ale jaja
1 rok temu

Eee, gadanie.

Brajan wyborca peło
odpowiada  Ale jaja.
1 rok temu

Chcesz jej te jaja wylizać. W dobrych dziewczynach gustujesz… Zwykła patologia

Lividium
1 rok temu

Mature będzie zdawała w Miliczu

Belfer
odpowiada  Lividium
1 rok temu

Największą, kasę robią ludzie bez matury..

Gimbo
odpowiada  Belfer
1 rok temu

Mój Dziadek za Makulaturę kupił sobie Motocykl marki WSK 125 cm i woził nim Dziewczyny między innymi swoją przyszłą Zonę

Belfer
odpowiada  Gimbo
1 rok temu

To też mówię.

114
0
Napisz co o tym sądziszx