Nowy rozkład jazdy linii M

Udostępnij
Tweet

Uwaga! Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że rozkład jazdy linii M ulega zmianie! Nowy rozkład obowiązuje od 2 stycznia 2023 roku.

Poniżej publikujemy rozkład linii M obowiązujący w dni robocze od 2 stycznia 2023 roku oraz soboty.

Rozkład obowiązujący w dni robocze: (kliknij aby powiększyć)

Rozkład obowiązujący w soboty: (kliknij aby powiększyć)

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gimbo
1 rok temu

Cofając się o 15-20 lat to na przyzakładowych Parkingach to same Rowery i Motorowery i niewiele Motocykli marki WSK 125 a z Autobusów wysiadało masa Ludzi a dziś tylko Samochody więc nie bądźmy zaskoczeni że Linie Autobusowe tak jak Ostrów Wielkopolski upadają jak i PKS

do Gimbo
odpowiada  Gimbo
1 rok temu

Ja rowerem do pracy nie dojadę na druga stronę Kalisza. A co do autobusów, to próba dojeżdżania zakończyła się pytaniem szefa kiedy kupię sobie samochód, bo codziennie spóźnienie na 8-smą albo lecenie z Babina z wywieszonym jęzorem. Skończyło się kupnem samochodu i jestem dużo szybciej i w pracy i z powrotem w domu.
A odpowiedź MZK na prośbę puszczenia tego autobusu, którym dałoby się zdążyć na 8-smą do szpitala „bo autobus nie zdążyłby wrócić na Babina” i koniec. Wiele osób chciało tam jeździć, ale się nie dało.

Krytyk
1 rok temu

W Japonii modne jest powiedzenie:
„Bogaty kraj to nie taki w którym każdego biednego stać na auto
ale taki w którym każdego bogatego stać na przejazd komunikacją miejską „. Może i Polsce daleko do Japonii ale patrząc na tendencyjność rozwoju Japonii i cofania się Polski te różnice będą coraz większe. Natomiast co do tematu Kalisko – Ostrowskiej” metropolii” nie będę się wypowiadał bo po prostu moje słownictwo stanie się ubogie… Może tutaj pani prezydent odtrąbi sukces?

Groszek
1 rok temu

Sieroszewice zawsze mało rozkładu czemu nie ma 10stej 12stej 16stej do domu… ??? masakra rozkład….

Ktoś
1 rok temu

Cały transport pasażerski w Ostrowie to tragedia,zarówno rozkład jazdy M Z K i taxi. Dojazd do pracy to często marzenie.

do Ktoś
odpowiada  Ktoś
1 rok temu

Masz rację, niewiele autobusów nie dojeżdża do szpitala, ale nie dojeżdża akurat ten, którym by można by zdążyć na 8-smą do pracy lub studenci na praktyki (wiele słyszałam skarg na ten temat).
Dojazd 7.56, który i tak zawsze jest opóźniony wyklucza dotarcie gdziekolwiek, a z Babina to jest jakieś pół godziny drogi pod górę, więc o zdążeniu na 8 z autobusu można zapomnieć.

Bareja
odpowiada  Ktoś
1 rok temu

Jak wygląda rozkład jazdy taxi?

Kasia
1 rok temu

Kto układa rozkłady jazdy w MZK? Autobus do Kalisza 7:45 i 7:50 niczym w wielkiej metropolii.

8
0
Napisz co o tym sądziszx