Rozdawali laptopy za darmo

Udostępnij
Tweet

65 laptopów trafiło już do młodych ostrowian. Na ich zakup urząd miejski pozyskał 100% dofinansowania z programu Polska Cyfrowa – to 152 500 złotych.

Komputery mają pomóc młodzieży w nauce. Nowy sprzęt odbierali w ostatnich dniach jako poświąteczne prezenty.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Duży pożar w nocy. 13 zastępów w akcji
Subskrybuj
Powiadom o

63 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zabcia
8 miesięcy temu

tak to prawda niektórym wstyd isc prosic o co kolwiek a inni wykorzystywacze umia dobrze klamac i wszystko im sie nalerzy

Dominas
8 miesięcy temu

Ciekawe ile z tych urządzeń jest już na OLX lub w Lombardzie…za miesiąc powinna komisja przejść się po domach z kontrolą urządzeń.

Andrzej
odpowiada  Dominas
8 miesięcy temu

Dobrze że tą akcję udało się jeszcze zrobić przed sylwestrem … mama z tatą będą za co w końcu mogli się dobrze ugościć…🍾🥂🍾🕺💃

Stefan
8 miesięcy temu

Niektórzy dostali po dwie sztuki

Bareja
8 miesięcy temu

Ci z pierwszego zdjęcia dostali cztery? Pogratulować

aaa
8 miesięcy temu

Tak się zastanawiam na co idą pieniądze z 500plus. Przecież to mają być na dzieci i ich rozwój. Kiedyś nie było dodatków i lepiej dzieci wychowano. Teraz tylko dzieci rozszczeniowe jak rodzice.

Knorke
8 miesięcy temu

Czeka nas druga wenezueala z tym rozdawnictwem publicznych pieniędzy. Nie ma na kogo glosowac wszyscy Polske rozkradają. Wszyscy…

SUZUKI
8 miesięcy temu

Myślałem ,że za darmo to najwyżej można po ryju dostać a tutaj proszę ,proszę nawet laptopa.

Eit
8 miesięcy temu

Jedni mają wszystko z darmoche a inni muszą na to pracować. Niech żyje patologia i lenistwo.

Mir
odpowiada  Eit
8 miesięcy temu

Jedni pracowali kupę lat i nic nie dostali ,że teraz wnukom ich się coś należy to wielka patologia.Bo dzieci mają patologia jest tam gdzie nie dba się o dzieci a nie ci którzy mają i dbają pracują .

Lepszy świat
odpowiada  Mir
8 miesięcy temu

Ktoś tu się usprawiedliwia? Słowo, NALEŻY SIĘ ’ nabiera więcej znaczeń. Te wszystkie dodatki powinny być skrupulatniej sprawdzane. I zabierane w szczególności ludziom pracującym!!! Może wtedy dotrze do tych ludzi że tyrają za grosze i gdyby nie te ,DARY’ to by brakowało do 1 ego. Życzę obywatelom mniej żebrania w nowym roku, a więcej walki o swoje.

Mir
8 miesięcy temu

Dużo zazdrość w ludziach ty u już urząd powinien państwu wytłumaczyć na jakich zasadach to działało bo głupio napisali laptopy za darmo rozdawali jeśli urząd nie wydał złotówki na to.

Mir
8 miesięcy temu

Dużo zazdrości w ludziach jak tak wam zależy idzie do urzędu ustawcie się w kolejce i powiedzcie ,że chcecie laptopy za darmo.

63
0
Napisz co o tym sądziszx