Straty wyniosły 10 milionów złotych. Poranny pożar hali

Udostępnij
Tweet

O godzinie 5:30 zauważono pożar na terenie słynnych zakładów mięsnych z Goliny koło Jarocina. Należą one do brata najbogatszego Polaka. Straty oszacowano na 10 milionów złotych, z czego 2 miliony to koszt uszkodzenia budynków.

Do akcji zadysponowano 14 zastępów straży pożarnej. Na miejscu okazało się, że ogień pojawił się na zewnątrz budynku, po czym objął konstrukcję jednego z budynków. Z hali ewakuowano około 40 osób.

Spaleniu uległa hala przerobu mączki i serwerownia. Około godziny 8 udało się powstrzymać dalsze rozprzestrzenianie się ognia. Trwają prace rozbiórkowe nadpalonej konstrukcji dachu, które trzeba usunąć i poszukać ewentualnie nowych zarzewi ognia.

zdjęcie poglądowe

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Aktorka Katarzyna Figura odwiedziła Ostrów
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
emil
9 miesięcy temu

to chyba tam gdzie jest ubój ryrtualny

Przedstaw się
9 miesięcy temu

No proszę, około 5:30 rozpoczęcie akcji ratunkowej a o 14:12 tego samego dnia jak to czytam już znają straty na milionowe kwoty. Ciekawa sytuacja. U znajomych jak spalił się garaż a w nim auto łącznie za około 150 tys. to ubezpieczyciel ostatecznie wycenił straty dopiero po piśmie od prawnika które poszło kilka miesięcy po zdarzeniu. Ciekawa sprawa, ciekawa…

Bk
odpowiada  Przedstaw się
9 miesięcy temu

Bo znajomy ma prawników za 5 zł.
A Biernacki ma za miliony 🙂

Przedstaw się
odpowiada  Bk
9 miesięcy temu

A od kiedy to prawnik dokonuje wyceny szkody??? Twoja teoria nijak się ma do zaistniałej sytuacji…

Dane
9 miesięcy temu

„Fiu, fiu” serwerownia poszła z dymem. Temu co szambo na piaski lał też się zapaliło jak audyt zaczął wisieć w powietrzu.

5
0
Napisz co o tym sądziszx