OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wielki powrót byłego radnego

Wielki powrót byłego radnego

Ponad 10 lat temu był radnym z ramienia Nowego Ostrowa. Teraz za sprawą ogłoszonego konkursu został dyrektorem wydziału w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

O kim mowa? O Macieju Karwackim, który w 2009 roku złożył rezygnację z piastowania funkcji radnego. Oficjalnych powodów zainteresowany nie podał.

Komisja konkursowa orzekła, że kandydat spełnił wymagania formalne dotyczące stanowiska, na które prowadzony był nabór. W ocenie komisji posiada zarówno kwalifikacje, wiedzę i predyspozycje do pracy na stanowisku dyrektora Wydziału Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Na tym stanowisku zastąpił Ewę Janiszewską, która objęła funkcje Miejskiego Konserwatora Zabytków.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
20 komentarzy
Józwa Butrym
3 lat temu

Kolejna „trafna” decyzja kadrowa pani prezydentowej. Ale jak może być inaczej, skoro ona sama też jest decyzją nietrafną. Tyle tylko, że jest to decyzja Ostrowian, niestety.

Przedstaw się
3 lat temu

Co to za jeden? Fachura?

Klawisz
3 lat temu

A to on nie siedzi?

KWINTO
3 lat temu

to tak jakby Szpicbródkę zrobić prezesem banku,,,

Tomek
3 lat temu

śmiechu warte. Miał być zamknięty za .. To jest polityka

Zygmunt
3 lat temu

Czy to ten, co miał problemy z prawem o jakieś auta pare lat temu ,czy pomyliłem osoby.

Karuzela
3 lat temu

Hop siup zmiana du…p

NIC ŚMIESZNEGO !
3 lat temu

Zadziwiające …W tym kraju nad Wisłą gdzie żyć nam przyszło nigdy nie ma problemu aby znaleźć ludzi na stanowiska Prezydentów , Starostów Dyrektorów , Prezesów , Kierowników , itd … jest ich na pęczki a poszukujesz Glazurnika , Murarza , Malarza , Kierowcę , Brukarza itd … to ich znalezienie graniczy z cudem …

Karuzela
odpowiada  NIC ŚMIESZNEGO !
3 lat temu

Bo robic to nie ma komu😙
A do pracy fizycznej to trzeba fachowca.

Miś z "Misia"
odpowiada  NIC ŚMIESZNEGO !
3 lat temu

Żeby być glazurnikiem, malarzem czy kierowca to trzeba coś umieć… A kierownikiem, naczelnikiem czy prezesem to tylko wystarczy być (w układach).

........
3 lat temu

B.. M.. W…!

Radny Miejski
3 lat temu

Świat się kończy, daję słowo…

20
0
Napisz co o tym sądziszx
×