Zmiana zarządcy schroniska dla bezdomnych zwierząt

Zaskoczeniem kończy się postępowanie przetargowe na wyłonienie zarządcy schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wiele wskazuje na to, że po kilku latach wyłoniony zostanie nowy podmiot. W miejsce dotychczasowej firmy Agnieszki Nowickiej zarządzanie najpewniej obejmie PUHW „Stefix” Stefan Wróbel z ulicy Wysockiej 1 w Ostrowie Wlkp. Nieoficjalnie wiadomo, że jego córka była przez rok zatrudniona jako behawiorystka w schronisku.

Firma Agnieszki Nowickiej biorąc pod uwagę rosnące koszty prowadzenia schroniska dała cenę 949 tysięcy złotych. Konkurencyjny podmiot dał cenę 600 000 zł. Urząd po złożeniu ofert wyjawił, że zamierzał przeznaczyć na prowadzenie schroniska 700 tys. zł. Nieoficjalnie wiadomo, że Agnieszka Nowicka nie będzie odwoływać się i uznaje zwycięstwo tańszego podmiotu.

Według stanu na dzień 29 listopada 2022 r.  w schronisku przebywało 159 psów i 19 kotów.

CZYTAJ  Dziupla samochodowa w powiecie ostrowskim

43 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kolejooorz74
5 miesięcy temu

Znam gościa, czarno to widzę:(

Dora
odpowiada  Kolejooorz74
5 miesięcy temu

Ja też 🙁

OSA
5 miesięcy temu

Agnieszka miała serce do zwierząt a teraz./.szkoda gadać, koleś carycy

Maly
5 miesięcy temu

Przyszłym roku będzie aneks podpisany bo koszty szybko wzrosna

..,,,.,
5 miesięcy temu

To się maciuś t. ucieszy, wieczny wróg Agnieszki, ciekawe dlaczego sam nie chciał rządzić schroniskiem? hipokryzja?

AdamTKMK
5 miesięcy temu

Do Somsiad i Azor.Niestety macie rację.Wiem jaka jest tam sytuacja ale co mi pozostało.. mogę tylko życzyć by zadbali o te zwierzaki jak najlepiej a jak będzie czas pokaże.

....
5 miesięcy temu

To jeszcze nic pewnego. Przetarg nie został jeszcze zakończony

P.
odpowiada  ....
5 miesięcy temu

Już jest oficjalnie. Że jednak tak zostanie. Szkoda Pani Agnieszki . Ciekawe jak teraz będzie w schronisku czy lepiej

Marek
5 miesięcy temu

To jakiś żart? I co z tego, że ma córkę behawiorystkę? Ja mam wujka pilota, a boję się latać.
Pytanie – w czyim interesie jest wybór tego gościa, bo na pewno nie psów.

AdamTKMK
5 miesięcy temu

Schronisko to nie hurtownia.Tu oprócz kasy trzeba też włożyć serce. Póki co nie gdybajmy,czas pokaże czy nowy opiekun sobie poradzi czego mu życzę.

Somsiad
odpowiada  AdamTKMK
5 miesięcy temu

Nie wiem skąd ten optymizm. O swojego psa nie dbał zadba o inne?

Azor
odpowiada  AdamTKMK
5 miesięcy temu

Serce to już wkładają w całej budżetówce;) „ochrona zdrowia”, „oświata”, „policja”, „państwowa straż” wszystko to są tzw. (zabawne ale tak mówią!) zawody z powołania. Do tego jeszcze księża no i jak widać opiekunowie schronisk. Wszystko to są tzw. serdeczne troskliwe hojne Antki z cudzej torby:) Nieco racji oczywiście masz, ale to romantyzm. Realia są takie że kto chce pomagać bezinteresownie to to robi za swoje, a tam idą doić kasę. Co przecież jest zrozumiałe.

Yeti
5 miesięcy temu

W czerwcu , lipcu wyślą wniosek o dofinansowanie bo podwyżki, prąd, zus. I dostaną . I wyjdzie ponad milion. I wszyscy będą zadowoleni
Zakład?

Azor
odpowiada  Yeti
5 miesięcy temu

Wiadomo, że przy prowadzeniu schroniska, podobnie jak w innych biznesach, chodzi o to, żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy, naturalna sprawa. Jeden kandydat planuje tak przykroić a inny inaczej. Może tak być.

Anty
5 miesięcy temu

W tych boksach to powinni być ludzie co skrzywdzili te zwierzaki.Po świętach znów będzie oddawana „fala nieudanych prezentów”oraz podrzucanie do schroniska zwierzaków bo ferie tuż, tuż.Ogolnie Pani Agnieszki nie znam ale budżet na prowadzenie schroniska jest zawsze mały.W schronisku przybywa zwierzaków a budżet ten sam,wszystko drożeje a budżet jest naciągany jak „plandeka na żuku w czasach PRL”pozdrawiam

43
0
Napisz co o tym sądziszx