17-latek potrącony przez dostawczaka

W czwartkowy poranek doszło do potrącenia 17-latka na drodze krajowej nr 11/12. W akcji ratowniczej brał udział śmigłowiec LPR.

Kilkanaście minut po godzinie 8 doszło do wypadku w miejscowości Piekarzew (odcinek Pleszew-Jarocin). Samochód dostawczy potrącił nastolatka.

Droga została zablokowana. Z tego powodu tworzyły się olbrzymie korki. Załoga śmigłowca LPR zabrała 17-letniego mieszkańca powiatu jarocińskiego do szpitala we Wrocławiu.

Ciężarówką kierował 47-letni mężczyzna. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ROMEO
1 miesiąc temu

Odkąd PiS zwolnił pieszych od myślenia na drodze i uważania na niej. To właśnie ta jest wtargają na jezdnie nie oglądając się na nic śmiejąc się kierowcy w twarz. Bo wiadomo że i tak kierowca będzie miał przeje…..

Tina
1 miesiąc temu

Rodzice i Rodzino współczuję ale miejcie nadzieję że syn wyjdzie z tego. Modlitwą można dużo zdziałać. Lekarze mówią, że źle a Bóg swoje.

Osw
odpowiada  Tina
1 miesiąc temu

Nie ma boga idiotko

SPRAWIEDLIWY
1 miesiąc temu

Ale teraz wszystkim gdzieś się śpieszy i tak to później wygląda. Mądre przysłowie głosi: śpiesz się powoli. Szkoda chłopaka i kierowcy, który przed świętami narobił sobie problemów. Nie ma gdzie się śpieszyć bo życie jest za krótkie i szkoda później tych nieprzyjemności. ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ TYM CIERPLIWYM I TYM SPIESZACYM SIE NIE WIADOMO ZA CZYM.

Staś i Nel
1 miesiąc temu

Oj chyba było przejście dla pieszych a kierowca dostawczaka nie zachował ostrożności ha ha ha 😀i prawo do jazdy na taczkę pozostanie . Tak kończą właśnie zawodowi kierowcy . Trza jechać a tu klops , stoimy nie wiemy czy pojedziemy 😂😂😂 Szkoda chłopca bo niczemu nie winny nawet chociaż by wszedł nie tak jak powinien na przejście .

Zwyczajny człowiek znający swą wartość
odpowiada  Staś i Nel
1 miesiąc temu

Ty chyba nigdy nie siedziałeś za kierownicą i nie wiesz co piszesz

Pan
odpowiada  Staś i Nel
1 miesiąc temu

Zawsze winni kierowcy ciężarówek, jeżdżę ciężarówką i mogę cię zasypać odpowiedziami.

Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu by Pan
Xxx
1 miesiąc temu

Dostawczak czy cięzarowka?a napewno to był rower?

nopis
1 miesiąc temu

ładny mi dostawczak…taki „wypasiony” 🙂

Pan
odpowiada  nopis
1 miesiąc temu

Pewnie miała foto pomniejszone albo nie te okulary

10
0
Napisz co o tym sądziszx