Nie podoba się wyrok. Głośna sprawa

Powracamy do tematu głośnej sprawy, w którym głuchoniemy zabił swoją byłą partnerkę. Powodem decyzji o zadźganiu kobiety było odrzucenie jego uczuć.

Sąd I instancji wydał podejrzanie niski wyrok. Zazwyczaj w takich sprawach oskarżeni otrzymują wyroki w wysokości co najmniej 20-25 lat pozbawienia wolności. Często słyszymy, że czyn sprawcy zasługuje na szczególne potępienie.

Z podobnego założenia wyszła prokuratura, która postanowiła odwołać się od dotychczasowego wyroku 15 lat dla sprawcy zabójstwa.

Przed zbrodnią w Nowych Skalmierzycach 55-letni sprawca wszystko dokładnie zaplanował. Był przy tym wyjątkowo brutalny. Za kilka miesięcy Sąd Apelacyjny w Łodzi rozpatrzy złożoną apelację.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mariusz w Masterchef Nastolatki - co dalej?
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hirek
1 rok temu

To musiała być ostra miłość…

Bartos
1 rok temu

trudno w takich przypadkach mówić o sprawiedliwym wyroku. Ale matki które zabijają własne dzieci i to kilka, było kiedyś w Polsce kilka takich przypadków, nie sądzę aby takie wyroki dostawały. A to przecież były niewinne dzieci !!

Dyzma.
1 rok temu

Założę się że ten morderca ( czy sprawny czy niepełnosprawny jest członkiem PO bo gdyby nie był dostałby odpowiedną działkę Neuman za nim stoi i broni go jak niepodległości jak to bywa w PO) to obraz Polskiego sądu żałosne te niezawisimaje wyroki.

asd
odpowiada  Dyzma.
1 rok temu

mieszkał w slamsach a tam mieszka pisowska patologia złamasie. wiesz coś o tym prawda?

Mirek
odpowiada  Dyzma.
1 rok temu

Tu byś się zdziwił, od dawna byliśmy sąsiadami i jak tylko pamiętam był zwolennikiem PIS. Nigdy nie pozwolił o nich źle mówić.

Smutne
odpowiada  Dyzma.
1 rok temu

Znałem go bardzo dobrze, głosował na PO. Dałby się pociąć za nich.

6
0
Napisz co o tym sądziszx