Super wóz z Ostrowa trafi na Ukrainę

Udostępnij
Tweet

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej podjął decyzję o przekazaniu dwóch ciężkich samochodów ratownictwa technicznego na rzecz ukraińskiej straży – informuje portal remiza.com.pl. Jeden z nich obecnie służy w Ostrowie Wielkopolskim.

Kilka lat temu z Poznania do Ostrowa trafił ciężki samochód techniczny Mega-City na podwoziu Volvo FL10. Był już dość wiekowy, bo wyprodukowany w 1997 roku i w sumie nigdy nie użyto go w akcji w powiecie ostrowskim.

Niedawno ostrowska straż otrzymała dużo nowszy lekki wóz ratownictwa technicznego. W tej sytuacji może nie dziwić decyzja o przekazaniu staruszka dla Ukrainy.

Komendant Główny PSP uzasadniał, że przekazywany wóz ma dużą moc i będzie mógł wyciągać sprzęt z różnych miejsc.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Boże Ciało 2024 - RELACJA i ZDJĘCIA
Subskrybuj
Powiadom o

53 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wolnościowiec
1 rok temu

Panie Komendancie przekazać to może Pan swoje majtki a nie własnosc społęczną oddawać. Moje podatki mają służyć budowy Polski a nie Ukrainy czy przestępczej grupie jakim jest PiS.

Przedstaw się
odpowiada  wolnościowiec
1 rok temu

Komediant szasta kasą jakby była jego to prawda. Pachołek ukropów.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Przedstaw się
Konfederata.
1 rok temu

Za moje podatki na Ukrainę. Hańba zleceniodawcą. Ten pojazd służyby w małych remizach niosac pomoc w Polsce.

Momak
1 rok temu

Czyli znów banderpierdolec22 do n-tej potęgi!?

Won na wschód
1 rok temu

Mam nadzieję że w końcu Putin skończy z tym barachłem i już nie będzie komu „pomagać”…To już są kpiny! Co jeszcze im trzeba dać? Domy samochody?

mario
1 rok temu

Jedno stronne gesty A od ykrainy ani slowa prawdy ani przepraszam za Ludobojstwo. Sa naszymi bracmi tak mowi Endrju Abel tez mial brata Kaina

Przedstaw się
odpowiada  mario
1 rok temu

Wg pisowców my to sługi Ukraińców, bracia to równorzędni sobie są, sługusy poniżej.

Staś
1 rok temu

Taki wóz wydać ? Szkoda bo przydał by się do szybkiego reagowania przy wypadkach dużych ciężarowych a tych nie brakuje na naszych drogach . Zawsze można zmodernizować aby służył do takich celów . Ale wydać UKROM i tyle

suweren
1 rok temu

Ty komediant ! oddaj swój pojazd upadlińcom… A zapytałeś ludzi. którzy złożyli się na ten pojazd. czyli podatników. czy godzą się na to ?
Nie ma mojej zgody…
Ś.W.O.

Fred
odpowiada  suweren
1 rok temu

Mojej tez

krytyk
1 rok temu

Po przeczytaniu tytułu też miałem chwilowo takie myśli jak w waszych komentarzach. Ale po pierwszych zdaniach artykułu zaraz je zmieniłem. Wam też radzę jeszcze raz przemyśleć i nie pisać głupot. Tam potrzebne jest wszystko co sprawne a tu zapewne tylko zajmował miejsce w garażu!!!!!!
Bo ja mieszkając w pobliżu Ostrowskiej S.P. nie przypominam sobie aby on wyjeżdżał na akcje.

Staś
odpowiada  krytyk
1 rok temu

Myśli to Ty masz ale posra… Człowieku ocknij się wchodzą do nas butów nie wycierając . Długopis z kaczorem i ta jego banda rozdaje naprawi na lewo Naszą Polskę i to komu . Jesteśmy w UE a zachowujemy się jak banda smarkaczy na podwórku . Z czym i z kim do Świata

Dominik
odpowiada  krytyk
1 rok temu

Jeżdżą jeżdżą

Bogdan
1 rok temu

Komedia, skoro nie potrzebny, to trzeba było go sprzedać na pomoc drogową dla tirów, a kupić w zamian za to coś dla naszych, którzy naprawdę potrzebują ;/

Mruk
1 rok temu

Czekam aż zimowe ciepłe skarpety i gacie służby mi zarekwiruja dla Ukrainy

53
0
Napisz co o tym sądziszx