14-latka w stanie ciężkim po alkoholu!

Niedobrze się dzieje z młodymi dziewczynami, które spożywają alkohol. Być może jest to ich pierwszy kontakt z tą narkotyczną substancją i nie wiedzą ile mogą go spożyć. Jedno jest pewne. Łatwo można przesadzić i wejść w stan walki o życie.

W poniedziałek z ostrowskiego Rynku przewieziono 14-letnią dziewczynę. Badanie krwi wykazało aż 3,5 promila! W stanie ciężkim trafiła na oddział intensywnej opieki medycznej.

Zakładając, że 14-latka waży 40 kilogramów i mierzy 150 cm wzrostu, to taki wynik może osiągnąć przy spożyciu co najmniej 250 ml wódki w czasie jednej godziny.

Policja ustala dokładne okoliczności spożycia przez dziewczynkę alkoholu i na ewentualne zarzuty może liczyć osoba, która go jej podała lub sprzedała.

O tym co się dzieje z naszym organizmem przy piciu alkoholu można się dowiedzieć z poniższego filmiku:

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PornHub Menager
3 miesięcy temu

Wydaje mi sie ze to Wina Filipa Jarosławskiego oraz Kaski.

Ostatnio edytowany 3 miesięcy temu by PornHub Menager
Obywatel
3 miesięcy temu

Piją palą gruszki walą, taka prawda

Wróżka
odpowiada  Obywatel
3 miesięcy temu

Gruchę to ty walisz.

Obywatel
odpowiada  Wróżka
3 miesięcy temu

Damski się nie liczy

Ania
3 miesięcy temu

Po próbowała, przesadziła i tyle. Mój syn mając 14 lat też tak zrobił. Dzisiaj jest inżynierem, nie pije , nie pali, jest ojcem dwóch dziewczynek . Młodzież robi rzeczy nieraz absurdalne, bo to wynika z ich wieku i nonszalancji. Nie ma co osądzać tylko cieszyć się ,że dziewczynka przeżyła. Więcej tego nie zrobi.

BM
3 miesięcy temu

Jarek miał rację do 25-tego roku życia dają w szyje

Matka
3 miesięcy temu

Kto jej dał kasę na ten alkohol to kosztuje 500+ się kłania a rodzice gdzie???? taż chlali za 13 albo 14 emeryturę żenada

Ostrowianka
odpowiada  Matka
3 miesięcy temu

@ Matka . Jesteś matką i nie bierzesz 500 + ?? Jeżeli NIE to znaczy że zawiść ci szare komórki zalała . Coraz młodsze czujące się dorosłymi piją alkohol w miejscach publicznych z zerową reakcją dorosłych .

Rafał Baron
odpowiada  Ostrowianka
3 miesięcy temu

I tu się zgadzam z Matka. A dlaczego ? Dając 500+dał dziecku o tych pieniążkach decydować, rodzic który często haruje aby mieć na spłatę kredytu czy też podstawowych rachunków nie uczestniczy w wychowaniu dziecka. Szkoła? Pusty minister wprowadza jakieś bzdurne nauczanie nie mając pojęcia o tym. A słuchając bredni Kaczyńskiego sam bym się napił. w ostatnim czasie to co się dzieje w rządzie o ile to można nazwać rządem prowadzi do jeszcze większej niedbałości o Rodzinę, dzieci. Proszę posłuchać wypowiedzi Kaczyńskiego , sam prowokuje do nienawiści, ten człowiek nie wie o czym mówi. Rodzić musi zapierniczać a dziecko wychowuje się samo . W rodzinie pojawia się agresja bo jak kasy nie starcza to kłótnie a to przenosi się? Znów na dzieci. Nie mają skąd brać przykładu tego dobrego i tu jest problem. Gdyby choć troszkę rząd pomyślał o Przyszłej Polsce może i by się coś poprawiło. A dziś słyszy się tylko oszczerstwa a w szczególności TVP INFO ten kanał to istna propaganda i pokaz PATOLI . Więc proste rodzić nie ma czasu na wychowanie dzieci, daje kasę na cosik do jedzenia a dziecko woli Jak to powiedział Kaczor. DAĆ W SZYJE. a jeszcze pocieszę was będzie jeszcze gorzej.

Człowiek
3 miesięcy temu

Selekcja naturalna, idiotów nie sieją sami się rodzą a gdzie rodzice?

Karolina
odpowiada  Człowiek
3 miesięcy temu

może zajmują się cudzym życiem, żyją życiem innych może trudnią się czym innym!!!

gosc
3 miesięcy temu

Kolejna nachlana gówniara. Ta na piaskach 3.8 teraz ta 3.5 nasz kwiat młodzieży a jeszcze po drodze był dorosły koleś który wyśrubował 7.0 ostrów zaczyna słynąć z rekordów alkoholowych

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
3 miesięcy temu

A na ulicy raszkowskiej wiele lat temu stała stara pompa. Niestety komuś przyszło do głowy ją zlikwidować a w zamian otworzyć sklepik gdzie sprzedają gorzały wszelakie każdemu spragnionemu. Do tej pompy ustawiały się wtenczas kolejki młodzieży jako dzisiaj do tegoż sklepiku. Dlaczego tak się onegdaj działo? Powód jest bardzo prozaiczny w myśl popularnego wtedy powiedzenia, że jeżeli chcesz  popić i poruchać to na raszkowskiej stara pompa stoi. 

Gimbo
3 miesięcy temu

Redakcja nic nie piszę gdzie spożywała Alkohol Ale czy czasami wielu z Nas nie próbowało za Małolata zapalić Papierosa posmakować Piwo albo nawet już Wino I nie należy zapominać Kto w dzisiejszy czasach zbiera Zyski jak nie z Handlu broni Ropy,Gazu Alkoholu Kawy i najbardziej perfidnym na taniej sile roboczej nawet w Polsce

Ja
3 miesięcy temu

A na Raszkowskiej w sklepiku sprzedają alkohol komuś się tylko da i nawet nie proszą o dowód osobisty,sam wielokrotnie byłem tego świadkiem i nikt za to się nie bierze.

Matka
odpowiada  Ja
3 miesięcy temu

A
ty co tam robiłeś wielokrotnie nie znaczy że bronię gównażerii

58
0
Napisz co o tym sądziszx