Fiu, fiu. Wydmuchał aż 3 promile

Udostępnij
Tweet

W środę około godziny 13:20 na ulicy Wroclawskiej w Ostrowie Wielkopolskim policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki Renault Clio. Sposób jazdy kierującego wskazywał, że może on być nietrzeźwy.

Kierującym okazał się 27-latek z powiatu kępińskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany.

Pijanemu kierowcy grozi od 5 do 60 tysięcy kary (w zależności od dochodów). Sąd może ograniczyć jego wolność w wysokości do 2 lat. Z automatu zasądzony będzie zakaz prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Niemowlę zamknięte w aucie. Ratowali je strażacy
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Stare dobre czasy 🥳🚗🚙🍷🥃🍺
1 rok temu

Jak nie wiecie wy mameje, to można wypić jedno piwo i alkomat ci pokaże 2 promile. To że alkomat pokazał 3 to nie znaczy że tyle miał. Może przed chwilą łyknął setkę czystej i to wystarczyło. A nie każdy prowadzi źle będąc w stanie po spożyciu, bo osobiście widziałem sieroty które prowadziły gorzej na trzeźwo niż nie jeden doświadczony kierowca na podwójnym gazie. Wszystko zależy od tego co kto ma w głowie czy nasrane czy dobrze poukładane. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to może wypić 0.5 litra czystej i w ogóle nie będzie widać po nim że jest po spożyciu alkoholu. Osobiście znałem takich ludzi co prowadzili pod wpływem i nic złego się nie działo.

Hmm...

Skoro jedzie po spożyciu alko to napewno ma nasrane

Sens

Mamejo wypicie jednego piwa wykaże około 0,26 promila , a żeby była trójka to trzeba być alkoholikiem i łoić na umór

ABC

Jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to nie wsiada za kierownicę po wypiciu alkoholu. Nie pisz bzdur bo tylko się ośmieszasz.

Do Stare dobre czasy

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś bo chyba sam w to nie wierzysz. A potem rozpędź się a ściana sama cię znajdzie.

Rodzina
1 rok temu

Stachu dotacje unijne a ty ożarty jeździsz? Już ci całkiem od tego dobrobytu odbiło. Tera syn ci dupę będzie woził albo córa. W kogo żeś się wdoł? diabeł cię opętał , bimbru polał, takie ładne auto…

Zocha
1 rok temu

Czyli co, doczłapał się z Kępna do Ostrowa w takim stanie ?? Za to powinien być zakład karny i to na dłużej niż 2 lata…

Pizdu
1 rok temu

Za 3 promile 60 tys kary bez pier***enia

Milcz wieśniaku!
odpowiada  Pizdu
1 rok temu

tobie za te głupie komentarze dowalić karę finansową.

Sens
odpowiada  Pizdu
1 rok temu

Masz moje poparcie , potencjalnych morderców trzeba zapobiegawczo surowo karać

Urszula
1 rok temu

Dobrze że nie zdążył wjechać w centrum, bo do tragedii mogło by dojść. Tam większy ruch jest, piesi na pasach itp.

Oczekujący 7 godz z urazem ręki
odpowiada  Urszula
1 rok temu

Na wrocławskiej. Kierowca był z Kępna to gdzie miał zdążyć do centrum

Krystyna

Weź nie kłam z tą ręką, bo to jest niemożliwością żeby czekać tyle godzin. Ja byłam z pękniętą nogą i szybko się mną zajęli.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Krystyna
Rafał Baron
1 rok temu

Ładnie dmuchnął . i jak bym to ujął kolejny na Rondo Bankowe do utrzymania czystości w kamizelce odblaskowej z napisem , NACHLAŁEM SIĘ – WSIADŁEM ZA KIEROWNICĘ > teraz sprzątam z Karę i podziwiam kierujących . A takiemu delikwentowi dożywotnio zabrać uprawnienia .

AdamTKMK
1 rok temu

To pewnie na Szkolna jechał do aa poradni. Kary się zwiększyły a ludzie i tak siadają pijani za stery.Przy 3promilach to się pewnie człowiek nie hamuje i nawet autobusem z dziećmi by jechał.Na leczenie wysłać a auto na parking i kierownice odkręcić.

Obywatel RP
odpowiada  AdamTKMK
1 rok temu

Iloraz % spada. Jest lepiej niż w zeszłym roku. Nie dużo ale spada. Czyli system kar skutkuje. I bedzie spadać bo niedługo z tego co mi wiadomo za 2 lata kary znowu wzrosną o ok 50% !! Czyli z max 60 do 90 tys zł pozdrawiam.

Szok
1 rok temu

Fiu, fiu… Niesamowite.

17
0
Napisz co o tym sądziszx