Czyścił piec i wpadł w niezłe kłopoty

Nietypowy wypadek w powiecie kaliskim. W Brzezinach mężczyźnie, który czyścił przewód kominowy, zakleszczyła się ręka między otworem komina a koszem pieca. Na miejsce natychmiast przybyła straż pożarna, która pomogła 60-latkowi.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, stwierdzono że właściciel budynku jednorodzinnego w wieku lat 60, próbował w kotłowni wyczyścić przewód kominowy. Podczas czyszczenia przewodu doszło do zakleszczenia się prawej kończyny górnej, pomiędzy otwór komina, a kosz pieca CO – przekazuje dyżurny kaliskiej straży pożarnej

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Ratownicy przy pomocy kluczy, odkręcili kosz od podajnika pieca CO i wyciągnęli prawą kończynę górną z otworu przewodu kominowego. Właściciel budynku jednorodzinnego nie wymagał kwalifikowanej pierwszej pomocy. – ustalił portal faktykaliskie.info

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Dziś druga tura wyborów na prezydenta Ostrowa Wlkp.
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tad
1 rok temu

Prawa górna kończyna ? Nie wystarczyło napisać ręka ?

Janusz
odpowiada  tad
1 rok temu

Ale wiadomo, że to właściciel budynku jednorodzinnego. Niedoprecyzowane pozostały szczegóły czy jest to właściciel budynku jednorodzinnego z płaskim dachem czy właściciel budynku jednorodzinnego z dachem spadzistym.

Abcd
1 rok temu

Cyt: Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. To znaczy że co? rozwinęli taśmy i ustawili barierki wokół pieca żeby nikt z osób postronnych nie wszedł w strefę działań? Co to jest.

mieszkaniec
odpowiada  Abcd
1 rok temu

zabezpieczyli piec żeby nikt w nim w tym czasie nie napalił 🤣🤣

Kominiarz
odpowiada  mieszkaniec
1 rok temu

Hahaha 🤣😂 dobre to było 😂😂😂🤣🤣🤣🤣

Kominiarz
1 rok temu

Co za osioł. Nie wtyka się pazur tam gdzie nie trzeba.

Sadza
odpowiada  Kominiarz
1 rok temu

Osioł to jest ten, który nie czyści komina i pieca a potem płacze, że chałupa z dymem poszła.

7
0
Napisz co o tym sądziszx