Śmiertelne potrącenie osoby na torach (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

O godzinie 6:48 służby zostały powiadomione o potrąceniu człowieka na torach. Do tragedii doszło w okolicy stacji Kalisz Winiary. Na miejscu okazało się, że mężczyzna skutecznie rzucił się pod pociąg. Z uwagi na obrażenia nie można było mu pomóc.

W tym czasie przez stację przejeżdżały pociągi relacji Łódź Kaliska – Ostrów Wlkp. oraz Wrocław – Białystok (przez Ostrów Wlkp.). Pasażerowie czekają na przesiadkę do innego składu.

Policja ustala tożsamość denata. W tym miejscu już w przeszłości dochodziło do podobnych zdarzeń.

Aktualizacja
Około 60-letni mężczyzna został potrącony przez pociąg intercity.

Główne zdjęcie poglądowe z poprzedniego zdarzenia.

Poniżej zdjęcia wykonane przez pasażera jadącego drugim torem pociągu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Będą wymieniać się ubraniami. Nowa akcja w hali arena
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Syn Gromu
1 rok temu

Za Tuska byłoby wiecej ofiar

Grochek
1 rok temu

Wszystko się dzieje przed PiS

Eryk
odpowiada  Grochek
1 rok temu

Zmień lekarza

Tomasz
1 rok temu

To jest odwaga. Stanąć twarzą w twarz z pociągiem i nie ustąpić mu pierwszeństwa…

ojciec
1 rok temu

Przeklęte miejsce

Becia
odpowiada  ojciec
1 rok temu

Nie przeklęte, tylko idealne na samobója.

żurek
1 rok temu

Szkoda człowieka .

Ostrowianka
1 rok temu

Czytając lewackie debilne komentarze widać że jak to u lewactwa , zero wiedzy ze świata ale ogrom jadu nienawiści do Polskiego Rzadu . Gdzie wy wszyscy byliście jak PO 1990r w Ostrowie znikały tysiące miejsc pracy , równano z ziemią ZNTK,ZAP ,SPOMASZ ,DROP ,OPBO ,PBR …itd … Bezrobocie szalało a dzieci z głodu mdlały ! Gdzie byliście lewackie miernoty ?! Jak szpital wyglądał ??? brud smród i POlikwidowane oddziały !!! POLACY nie maja amnezji tak jak sądzi lewactwo a de facto zdrajcy Polaków zwanych opozycją . Hańba każdemu lewakowi . Do szkół po wiedzę ciemnoty ! Handel powietrzem CO 2 to ile dzisiaj kosztuje każdego z was ??? To PiS jest w całej Europie , no no gratuluje debilizmu i właśnie takich ma Tusk za swych wyborców .

Kolko
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Brawo brawo dobrze mówisz

Barbara
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Słuszna racja zgadzam się z tobą

75thecrow
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Tak Po w 90 roku chyba cię posrało to tzw AWS rozpierdzielił ten kraj i tzw. związkowcy, a Teraz co PiS doprowadził ten kraj na skraj przepaści i wystarczyło mu na to 7 lat zadłużenie najwyższe od 25 lat inflacja to samo paliwo jedzenie etc.etc wszędzie szukanie wrogów, wchodzenie z butami do sypialni rodaków jak tak wygląda wolność rodem z białorusi no to gratuluję , prowadziliśmy w rankingach krajów rozwijających się a teraz jesteśmy w d… I tego burdelu po pisie nie posprząta żadna partia opozycyjna przez następne 10 lat ,nie wspominając afer finansowych i przejebanych naszych pieniędzy na pisowskie spółki wzajemnej adoracji

Marek
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

BRAVO OSTROWIANKA

Rabak
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Zgadza się wszystko ostrowianka

Dyzma.
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Masz rację małolaty i lewactwo. Młodzi bo nie mają o tym pojęcia a lewactwo bo jad nienawiści mają w genach i na wzajem się nakręcają…

oo
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

A co masz głąbie dzisiaj w Ostrowie? Gdzie są te zakłady pracy, jakie są zarobki

AsaSyn
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Trochę, a może nawet spora prawdy w tym co piszesz, ale co to za pocieszenie, że było źle a teraz jest tak samo? Szczególnych powodów do dumy nie może mieć ani PO, ani PiS. Według mnie jednym i drugim zdarzały się pomysły zarówno dobre jak i debilne, jedni i drudzy odstawiali numery wszelakiej maści i kręcili pseudo biznesy kończące się aferami medialnymi, ale bez ostatecznych konsekwencji prawnych. Najważniejsze jest jednak to, że obie frakcje miały możliwości, warunki oraz czas do faktycznej poprawy jakość i poziomu życia Polaków i sądzę, że nie wykorzystały tego potencjału nawet w połowie. Byli zbyt zajęci pilnowaniem koryta, czerpaniem z niego pełnymi garściami włącznie z obejściem prawa, a w między czasie dbaniem o przyszłość, ale nie narodu tylko swoją i swoich kolesi, żeby im kiedyś czasem jakiś prokurator nie zarzucił czegoś tam.
Nie jestem mega biegły w polityce krajowej, ale jestem zdanie, że do polityki powinni iść ludzie, którzy coś w życiu już osiągnęli, jak np. Palikot, a nie miernoty z wykształceniem na papierze i bez grosza przy dupie. Wyjątkiem są oczywiście osoby w bardzo młodym wieku, których w polityce zabraknąć nie może. My od praktycznie trzydziestu lat głosujemy w kółko na tych samych opasłych osłów więc nie dziwne, że czas się u nas zatrzymał.

Nietusk
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Ostrowianka, Ty chyba masz sklerozę, w 1990 roku nie było partii PO. ZAP istnieje do dziś i ma się dobrze. Zapisz się do szkoły, bo masz luki w wiedzy. Z tekstu pisanego przez Ciebie wynika, że byłaś Dyrektorem szpitala i nie dopilnowałaś salowych by prawidłowo sprzątały, tzn. źle wykonywałaś swoje obowiązki. Jeżeli chodzi o zdrady, to kto kogo i gdzie zdradził.
Spytam, jesteś może spokrewniona z Januszem Kowalskim. Pozdrawiam, nie obrażaj ludzi, których bliżej nie poznałaś. Osobiście chciałbym wiedzieć czy ty odmawiasz „Ojcze nasz któryś jest w niebie …” jeżeli tak , to jak ty to rozumiesz.

Jp
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Przeciez wtedy rządzili kaczynscy

Gimbo
odpowiada  Jp
1 rok temu

Ostrowem i Powiatem ?

JK
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Ty masz nieźle zryty beret. Początek lat 90. to rządy solidarności i wszelkiej maści przodków dzisiejszego pisu. Potem jakoś ten kraj stanął na nogi, to przyszedł kaczor (tfu!) ze swoją zgrają i rozpier…li wszystko ponownie.

Mariolka
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Te, Ostrowianka, weź walnij si,ę w ten tłusty łeb. A potem pomódl się o zdrowie, bo na rozum to już dla ciebie za późno.

zyg zag
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Gdzie byli Kaczyńscy Sasin albo Macierewicz jak likwidowali te zakłady? Oni sa tak samo winni jak i ci z PO jak AWS,UW,PSL,UP,ROP… Przeciąż ciągle ci sami rządzą tylko zmieniają nazwy. W 1990r nie było PO ani PIS ale politycy z PO i PIS już wtedy nami pomiatali.

Baltazar
1 rok temu

Pewnie chory na depresję

JOASIA
1 rok temu

Inflacja 30% , drogi kredyt, zamykające się firmy , energia x700 , bardzo droga żywność , dziękujemy PIS , Kaczyński , Morawiecki . No narodzie…wybieraj tak dalej….dobrobyt PLUS….. tfuuuuuuuu

Adam
odpowiada  JOASIA
1 rok temu

Ta tzw. „dobra zmiana” wg. nich…

Ostrowianka
odpowiada  Adam
1 rok temu

Gdzie byłeś jak w Ostrowie nie było pracy i chleba na stole ?! W planach czy resortowe ubeckie dziecie z ciebie ?!

Dyzma.
odpowiada  JOASIA
1 rok temu

Nierozgarnięta jesteś? Inflacja jest w całej Europie a szczególnie w krajach które dały się namówić na euro. A samobójstwa mają różne przyczyny i były od zawsze i będą.

Barbara
odpowiada  JOASIA
1 rok temu

Bo za rządów Rudego Fryca nawet by nie pomyślał o wzięciu kredytu

Lol
1 rok temu

Kolejna ofiara inflacji

Przedsiębiorca
1 rok temu

Dzięki polityce Pana prezesa Jarka. Ludzie będą się targać na własne życie, bo nie dawają rady utrzymać rodziny i nie pomoże następne 500+.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Przedsiębiorca
33
0
Napisz co o tym sądziszx