Fiat spłonął

Udostępnij
Tweet

W poniedziałkowe przedpołudnie doszło do pożaru samochodu osobowego w miejscowości Zacharzew. Jadący drogą krajową nr 36 fiat zaczął się palić.

Kierowca zjechał na pobocze, a pożar szybko się rozprzestrzeniał. Zanim dojechali strażacy, płomienie strawiły cały przód auta na tablicach rejestracyjnych z powiatu poznańskiego.

Najprawdopodobniej doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Kot opalał się na drzewie? (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obserwator
1 rok temu

Wszystko przez dexxla na przejściu. Jak by nie on to by tego zdarzenia nie było.

Wasyl
1 rok temu

PZ? TO TEN LELEK

Też myślałem o kupnie Fiata Punto
1 rok temu

Teraz nasuwa się pytanie, w jakim wieku mam kupić auto i jakiej marki aby nie mieć podobnych problemów z instalacją elektryczną? Żeby nie doszło do samozapłonu?

Stanley

Kup rower, koniecznie z oświetleniem na baterię… tam nie będzie instalacji elektrycznej a co za tym idzie nic się nie sfajczy.

Do Stanley
odpowiada  Stanley
1 rok temu

Żal ci dupsko ściska, że kogoś stać na auto a ciebie nie?

Pedzio

Jeśli chodzi o młode auta tj. tak do 12 lat to w zasadzie każde może się samo zapalić. Jeśli chodzi o auta sprzed 2010 r. to osobiście unikałbym wszelkich aut francuskich, fiatow i fordów. Statystycznie palą się najczęściej z powodu wad konstrukcyjnych instalacji i słabej jakości materiałów. Unikalbym także aut popularnych sprowadzonych jako powypadkowe (większość niemieckich) No ich naprawa jest fatalna. Handlarz wie że napalony kupiec i tak kupi golfa, passata czy bawareczke. Należy także wystrzegać się aut z urzCXXanymi silnikami od oleju niezależnie od marki. Innymi słowy najbezpiecznie wydają się japońskie (choć te akurat najbardziej korodują).

Pan Kleks
odpowiada  Pedzio
1 rok temu

Ty jak masz DPF i się zapcha to wtedy się zapali auto a nie że francuski czy niemiecki.

7
0
Napisz co o tym sądziszx