To on jest podejrzany o współudział w zabójstwie dziennikarza

Dziś w kaliskim sądzie odbyło się posiedzenie aresztowe mężczyzny, który został spektakularnie zatrzymany w poniedziałkowe południe w bloku przy Komuny Paryskiej 17 w Ostrowie Wlkp. Prokurator zawnioskował na podstawie wniosku z Królestwa Niderlandów o tymczasowy areszt i ekstradycję do miejsca popełnienia zbrodni.

W lipcu 2021 roku zamordowano najbardziej znanego dziennikarza śledczego w Holandii. Wszystko wskazuje na to, że został zastrzelony przez Holendra. W sprawie zatrzymano również dwóch Polaków, z czego jeden z nich miał dowieźć na miejsce zbrodni sprawcę. Nie wiadomo jeszcze jaką rolę pełnił Konrad W. On sam na korytarzu zaprzeczył jakoby miał cokolwiek wspólnego z tym zdarzeniem. O sprawie dowiedział się z mediów.

Udało się nam ustalić, że jeszcze jako nastolatek był już notowany na terenie Królestwa Niderlandów. W kartotece można zobaczyć notowanie za pobicie, kradzież i spowodowanie wypadku.

Sprawa za posiadanie narkotyków w Ostrowie Wlkp. będzie również prowadzona przez Królestwo Niderlandów.

CZYTAJ  Dlaczego stoją pod punktami Energi?

52 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paka to kondon
1 miesiąc temu

Paka ponoć ma taką ksywe bo pakują go zagranicą w jego grube d*psko i jest w tym dobry(przedewszystkim murzyni dlatego mieszka w Holandii bo tam jest ich duzo)

Hejter Wietola
1 miesiąc temu

Wietol zgubił sandały i wiarę? Proponuje jeszcze jedna pielgrzymkę z Olkiem i innymi ostrowskimi pseudo biznesmenami/narkomanami/żołnierzami Boga.
i jaki zadowolony wychodzi z sali rozpraw, odjebać go to mało. Nie cierpie jego mordy i podejścia już od podstawówki. Obyś chxxu zgnił w więzieniu a Twoi kumple razem z Tobą 🙂

Basia
odpowiada  Hejter Wietola
1 miesiąc temu

No Proszę , ile tu jest bohaterów i frajerów … piszą bo komentarz anonimowy 😂😂😂 a w ryj nikt nic nie powie , ani się nie podpisze nazwiskiem bo trzęsą gaciami . Śmiech 😂😂😂

Xoxo
1 miesiąc temu

Hiszpan Michałek? Dajcie spokój przecież to zwykły leszcz on to dopiero ma plandacie narkotykowa a takie frajerki jak wietecki robią dla niego szkoda gadać hiszpan to ciota ostrowa a paczka produkcję w holandi zrobił i dla hiszpanka pracują wszystkie te łby wezcie się za to bo TOWAR z holandi od nich wlatuje na ostrow bardzo często . Pozdrowienia

Anty60
odpowiada  Xoxo
1 miesiąc temu

Pomawiaczko Nie mierz ludzi swoja miarka ty mala xfujxarkox

Proszę
1 miesiąc temu

Konrad Wietecki, siostrunia Patrycja taka sama, też zajmuję się przestępstwem ale wynoszenia danych, karma wraca

Karma
1 miesiąc temu

No Konrada siostrunia Patrycja też pracowała w grupie wynoszącej dane z firmy wraz ze swym konkubentem, tzw grupa MIG, prowadzona przez bobra, także rodzinka pełną gębą w procederze przestepczym, jak to sama często wspominała „karma wraca”

NL
1 miesiąc temu

:))))

Last edited 1 miesiąc temu by NL
Era
1 miesiąc temu

Wietek?

tttt
2 miesięcy temu

a policjant co taki smieszek razem z bandziorem

Dario
2 miesięcy temu

Uśmieszek z twarzy zdejmą mu koledzy z celi

McJ
odpowiada  Dario
2 miesięcy temu

W Holandii? Celę będzie miał lepiej urządzoną niż mieszkanie w PL

alllan
2 miesięcy temu

Halina skąd wiesz byłaś tam haha najwiecej do powiedzenia

52
0
Napisz co o tym sądziszx