Wpadł z narkotykami. Było tego całkiem sporo

Kryminalni z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 200 gramów amfetaminy i marihuanę. Na wniosek policjantów i Prokuratury Sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności, która możne zostać podwyższona o połowę, gdyż działał w warunkach recydywy.

Kryminalni z Ostrowa Wielkopolskiego zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej w ubiegłym tygodniu zatrzymali mężczyznę, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli woreczki z białą substancją i i suszem roślinnym.

Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to amfetamina oraz marihuana. Policjanci łącznie zabezpieczyli ponad 200 gramów amfetaminy i kilkanaście gramów marihuany. Ponadto policjanci zabezpieczyli też wagę elektroniczną i telefony komórkowe oraz pieniądze. Jak ustalili kryminalni, mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. 32 – latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej i posiadania środków odurzających w warunkach recydywy. Na wniosek prokuratury, Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy może być ona zwiększona o połowę.

CZYTAJ  Pierwsza ofiara zimy

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
SIWY
1 miesiąc temu

Bardzo dobrze, narkotyki to samo zło, a dilerzy to mordercy

3manko
2 miesięcy temu

Nie Ostrowianin !

Zofia
2 miesięcy temu

Kiedys tego nie bylo….

Kreska
2 miesięcy temu

Ale była by kreska z 200gram a nawet linia ciagła podwójna

KALFAS
2 miesięcy temu

Kiedy ludzie sobie zdają sprawę, że narkotyki są szkodliwe i nielegalne? A potem wielki płacz, że za gramika idzie do pierdla. Trawki więcej se zapalcie, z lufki nie? Wstydu nie macie

P.S
2 miesięcy temu

Najważniejsze, że wagę zabezpieczyli 😉

heheszki
2 miesięcy temu

to teraz policjanci bedą mieli co wciągać 🙂

AudiRS6
odpowiada  heheszki
2 miesięcy temu

I tak mają pod dostatkiem, do opinii publicznej podano 200 g. Myślisz że skąd pochodzi większość narkotyków???

Śmieszek
odpowiada  heheszki
2 miesięcy temu

I co palić. 🪴🚬

...
2 miesięcy temu

Brawo Policja !!!

10
0
Napisz co o tym sądziszx