Przełom w Węglozbycie❗Kierownik poinformował tłum o zmianach (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Około godziny 9 do tłumu ludzi oczekujących na węgiel wyszedł kierownik bazy Węglozbyt. Poinformował zgromadzonych o zmianach w organizacji i dostawach węgla importowanego i krajowego.

Kierownik oraz jedna z pracownic Węglozbytu poinformowali, że od wtorku (jutro) będzie dostępny węgiel importowany. Dodatkowo baza węgla wydłuża czas pracy od 8 do 18. Będzie dostępny węgiel duży oraz ekogroszek. Jego kaloryczność będzie wynosić 24 tys.

Ludzie wyrazili niezadowolenie z tego faktu.

Pracownica powiedziała, że teraz oni będą prowadzić listę kolejkową i przejmują tą dotychczasową. Znajduje się na niej około 2910 osób. Kobieta z bazy Węglozbytu przekazała, że będą informować telefonicznie o możliwości odbioru węgla/Ekogroszku na podstawie kolejności zapisów. Sęk w tym, że na liście nie ma numerów telefonów. Nie wiadomo jeszcze w jaki sposób zamierzają zebrać numery.

Na dotychczasowej liście znajdują się tylko imię, nazwisko oraz za czym czeka.

Węgiel z polskich kopalni może być za 1,5-2 tygodnie. Zgromadzeni wyrażali stanowisko, że wolą poczekać za krajowym, który ma lepsze właściwości.

Aktualizacja
Obywatelski kierownik listy kolejkowej wyczytuje kolejne numery. Kto jest dostępny może ustawić się w kolejce do biura, gdzie będzie można podać swój numer telefonu.

Kto się jeszcze nie zapisał może od jutra spróbować zapisać się na koniec kolejki. O godzinie 11.40 stało około 100 osób żeby podać numer telefonu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych
Subskrybuj
Powiadom o

130 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
roman
1 rok temu

Teraz widać ile „kopciuchów” jest w naszym rejonie…. a podobno smog powodują i to tylko w zimie samochody z silnikami spalinowymi ! … Ciekawe ?

***** ***
odpowiada  roman
1 rok temu

i ciekawe że smog nie zmalał jak covid wchodził i był zakaz poruszania się

smok
1 rok temu

Żal mi was wzsystkich, tych poniżej, Kupiłem z początkiem września 5t węgla w PGG, da się?, da się . A wy możecie skomleć dalej. Po wszelkie dodatki to jesteście pierwsi, a najwięcej placzecie, sfrustrowane swoim nędznym życiem człowieczki

Asa
odpowiada  smok
1 rok temu

Smieje sie pan z ludzi starszych.nie każdy z nich ma Internet.skoro ma Pan 5 ton to dodatek oddaj potrzebującym a ty na pewno weźmiesz

smok
odpowiada  Asa
1 rok temu

Umiesz czytać?. Nie smieję się z ludzi starszych, stojących w kolejce, tylko z tych żałosnych komentarzy, jakoby za wszystko odpowiedzialny był jakiś tam pis. A jakby nie ten pis to chuja by było….

smoczyca
odpowiada  smok
1 rok temu

Gdyby opał był dostępny i w normalnej cenie, to nikt by się nie rzucał na dodatki filozofie z Pcimia.

130
0
Napisz co o tym sądziszx