Policjanci zatrzymali pijanego policjanta

Podczas porannej kontroli przy ulicy Łódzkiej w Kaliszu, kaliscy funkcjonariusze zatrzymali osobowe Audi. Kierowca był kompletnie pijany. W dodatku okazało się, że to ich „kolega po fachu” – policjant z garnizonu łódzkiego.

Do zatrzymania doszło w środę, 21 września około godziny 4:30 w rejonie ulicy Łódzkiej w Kaliszu. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 41-letniego kierowcę samochodu marki Audi A3.

– W organizmie 41-latka stwierdzono ponad promil alkoholu – przekazuje portalowi faktykaliskie.info st. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu

41-latek to policjant garnizonu łódzkiego. Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania, a o całej sytuacji natychmiast zostali powiadomieni jego przełożeni.

– Został zawieszony w czynnościach służbowych, wszczęto postępowanie dyscyplinarne oraz administracyjne w kierunku wydalenia ze służby – informuje mł. insp. Joanna Kącka, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

Mężczyzna za swoje przewinienie stanie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ  Ostrowianin selekcjonerem Polski❗

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kierowca bombowca
6 miesięcy temu

Psy szczekają na psy -)). Świat do góry nogami przewraca się. Osobiście nie wierzę, że tak było czyli z sufitu wzięty temat jaka to Policja uczciwa. Od komuny wystarczyła pokazna legitymacja i wszystko było po staremu. Nic się nie zmieniło.

A 3
6 miesięcy temu

Nawet oni jeżdżą audi. Dobre auta ale drogie

AudiRS6
6 miesięcy temu

Nagłaśniać takie sprawy, niech wiedzą że nie są ponad prawem, oby jak najwięcej takich spraw wychodziło na jaw. Zgnębić ich tak jak oni za byle g..no gnębią nas.

Daniel
odpowiada  AudiRS6
6 miesięcy temu

Nie chodzi o gnębienie- ale owszem. Nagłaśniać i karać, ku przestrodze kara surowszą niż normalnie. Albo jako policjant służysz, jesteś prawy i dajesz przykład -albo wynocha

posterunkowy studzienka
6 miesięcy temu

prawdziwy pies porobi własną matkę!

Danusia
odpowiada  posterunkowy studzienka
6 miesięcy temu

Prawdziwy idiota widzi to w ten sposób

Socjal
6 miesięcy temu

Kiedy ludzie wyjdą na ulice?

A 3
odpowiada  Socjal
6 miesięcy temu

Coraz drożej. Węgla nie ma.

Adam
odpowiada  A 3
6 miesięcy temu

Dostajesz 500+?, to kup sobie klocki lego i sie pobaw.

Marek
odpowiada  Socjal
6 miesięcy temu

Wychodzą codziennie i bez przerwy. Bylem godzine temu, widziałem.

Cukinia
6 miesięcy temu

kur*a kur*ie, łba nie urwie. Zamiotą pod dywan, przeniosą go do innego wydziału, zdegradują o jeden stopień i dalej będzie pracował. Poszła informacja od rzecznika prasowego, aby uspokoić emocje. Za kilka tyg. nikt już o tym nie będzie pamiętał. Ewentualnie wyślą go na jakiś bezpłatny urlop na chwilę, lub odejdzie na emeryturkę. Tak to się skończy.

Dorota
odpowiada  Cukinia
6 miesięcy temu

Nie zamiotą- gdyby tak miało być, to sprawa by nie ujrzała światła dziennego. Coś czuję że dostanie z grubej rury-za głupotę.

Chulio
6 miesięcy temu

Emka poszła się jebać. Gdy y teraz poszedł na mecie i dożył 80 lat. To daje nam średnią kwotę Ok 5 baniek. Sam się ukarał straszliwie. Teraz to tylko pić.

Kamilka
6 miesięcy temu

Prośba do Wszystkich policjantów w kraju aby brali przykład z kaliskich stróżów prawa i rozliczali ich równie sumiennie .

Jano
6 miesięcy temu

I pyk emeryturka…. A Wy bediuni do 65 roku za miskę ryżu

Reksio
6 miesięcy temu

W Ostrowie też psy po pijaku jeżdżą i pracują. Tylko dużo spraw jest zamiatanych pod dywan.

Komendant leżak
odpowiada  Reksio
6 miesięcy temu

Chyba pod twój!

Haha
odpowiada  Reksio
6 miesięcy temu

O tak to prawda

27
0
Napisz co o tym sądziszx