Dwoje nastolatków potrąconych przy przystanku. Dziewczyna w stanie ciężkim (ZDJĘCIA)

16-letnia dziewczyna i 15-letni chłopiec zostali potrąceni przez samochód, po tym gdy postanowili przedostać się na drugą stronę drogi w rejonie przystanku autobusowego. Dziewczynka w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 16. Potrącenie miało miejsce na drodze powiatowej między Rozdrażewem, a Dzielicami w powiecie krotoszyńskim. Po przybyciu na miejsce okazało się, że dziewczynka leży nieprzytomna na drodze. Działania ratownicze z użyciem defibrylatora pozwoliły przywrócić czynności życiowe.

Kiedy udzielano pomocy medycznej dziewczynce, do służb zgłosił się chłopiec, który również ucierpiał w zdarzeniu. Został zabrany karetką do szpitala.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że nastolatkowie chwilę przed potrąceniem wyszli z autobusu.

źródło: PKR24.pl

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ale znalazł schowek dla skradzionego pojazdu
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jua
1 rok temu

Kobiety w białych autach mają coś z flustrat. Tak przy autobusie pamiętaj kierowco zwolnij, a nie w pedał. Ja przy samym autobusie, dużym aucie nie przechodzę wolę się oddalić dla bezpieczeństwa. Proszę nie usprawiedliwiać kierowców z nieznajomości kodeksu, przepisów drogowych.

Michał
1 rok temu

Czy wiadomo co z dziewczyną? Jaki jest jej stan?

Kazimierz
1 rok temu

Jak jadę i stoi autobus zawsze zwalniam, bo liczę się z tym że może ktoś wyjść

Mieszkaniec Ostrow
1 rok temu

Ulica dla samochodów a chodnik dla pieszych.Tak zawsze było i powinno zostać a nie wymyślanie nowych przepisów,gdzie pieszy i rowerzysta myśli że mu wszystko wolno .

menda społecznościowa
1 rok temu

Kuzyn Tomek życie mi uratował w podobnej sytuacji na przystanku, złapał mnie za rękę gdy chciałem wyjść zza autobusu w Czarnymlesie latem 1984. Mieliśmy po kilkanaście lat, człek se sprawy nie zdaje za młodu. Nie ma co krytykować

DRON
1 rok temu

Idzie babsko z targowiska w lewej torba w prawej komórka w myśli ile ja wydałam a włazi na przejście bo ma prawo a tu TIR 40 ton on się nie zatrzyma jak mogła by ta baba i co po babsku A Z KIEROWCY MOŻNA KASĘ ŚCIĄGNĄĆ

Marian
1 rok temu

Jednak kary sa jeszcze zbyt niskie

kit
odpowiada  Marian
1 rok temu

Chyba dla pieszych

Adam
odpowiada  Marian
1 rok temu

Piesi to dzisiaj uważają sie za krowy. ŚWIĘTE KROWY!

Marian
1 rok temu

16 lat to nie mała dziewczynka

22
0
Napisz co o tym sądziszx