Audi wjechało w płot. Dwóch młodych mężczyzn uciekło. Jeden złapany

Udostępnij
Tweet

Dwóch młodych mężczyzn brało udział w zdarzeniu drogowym do którego doszło około godziny 14.30 na skrzyżowaniu ulic Chłapowskiego i Poniatowskiego. Audi na pleszewskich tablicach rejestracyjnych wpadło w ogrodzenie pobliskiej posesji. 

Mężczyźni oddalili się z miejsca zdarzenia. Świadkowie poinformowali policję, a funkcjonariusze po krótkiej chwili zatrzymali pierwszego z podejrzanych. 22-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego wydmuchał prawie 2 promile alkoholu.

Ponieważ nie przyznał się do kierowania audi, dlatego wciąż poszukiwany jest drugi z mężczyzn. Dodatkowo technicy zabezpieczyli ślady biologiczne, które pozwolą przypisać kierowanie pojazdem w chwili zdarzenia.

Z pewnością jedną z kar będzie mocno uszkodzone auto, konieczność pokrycia naprawy ogrodzenia oraz zapłacenie za spowodowanie kolizji.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pieszy znalazł się pod samochodem. Nie przeżył (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gizmo
1 rok temu

Wiadomo ppl.pojazd przywieziony laweta

hmm
1 rok temu

na bank sąsiedzi ze wschodu

TRRRR
1 rok temu

PPL I WSZYSTKO W TEMACIE,ONI NIE POTRAFIĄ JEZDZIĆ,W CIĄGNIK I NA POLE ,A NIE NA DROGI.

Stary zdzor
odpowiada  TRRRR
1 rok temu

Masz rację. Ppl I pka No

Egzekutor
1 rok temu

Ucieczka z miejsca zdarzenia powinna być równoznaczna z przyznaniem się do winy,inaczej cwaniaki cały czas będą tak robić. Do tego rekompensata finansowa dla właściciela posesji,jak nie stać to w ratach spłacać i tyle w temacie.

Gary
1 rok temu

Zamiast usuwać auto, lepiej je spalić.
Dziadostwo z audi, wielki bohater z audi a uciekł jak ciota

Mam tego potąd
1 rok temu

A gdyby ta menda zabiła tam kogoś. Kogoś kto wracał ze szkoły albo wyszedł na chwilę po zakupy. Kiedy w końcu za chlanie i jeżdżenie będą kary współmierne do zagrożenia jakie powodują? Sznur i gałąź na miejscu zdarzenia albo afrykańskim zwyczajem opona i benzyna pewnie by zadziałało wychowawczo na następców

Pies
1 rok temu

Jezeli nie ma swiadka na to kto prowadzil to nic im nie zrobia oboje pijani nie pamietaja kto prowadzil slady biologiczne pewnie sa obydwu na kierownicy takze wielkiej afery nie bedzie z tego

Pietrek
1 rok temu

Cztery zera na masce a piąte w środku. Tacy to ludzie prowadzą Audi, pijaki i rozrabiaki.

Kolores
1 rok temu

Fajne czasy że wszyscy uciekają z miejsca zdarzenia 😂

10
0
Napisz co o tym sądziszx