Miłośnicy kolei nie mogli narzekać na brak atrakcji

Udostępnij
Tweet

Klub Miłośników Kolei w Ostrowie Wielkopolskim brał czynny udział podczas imprezy pod nazwą „XV Ogólnopolskie Dni Techniki Kolejowej w Ostrowie Wielkopolskim 03-04.09.2022 r.”, której głównym organizatorem było Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Ostrowie Wielkopolskim.

Klub podczas imprezy udostępnił dla zwiedzających Kolejową Izbę Tradycji im. Marka Płóciennika, makietę kolejową H0 oraz drezynę ręczną.

Ponadto na gości czekały dwa stoiska promocyjne PKP PLK – „Bezpieczny przejazd” oraz namiot (KW) Kolei Wielkopolskich z konkursami i zabawami dla dzieci i starszych.

Organizator przygotował również konkurs przejazdu drezyną ręczną na czas, przejazd pociągu specjalnego do Antonina (pociąg KW), a także dzień wcześniej Turniej Brydżowy (sobota)

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nastolatek na motocyklu z poważnym urazem
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mariusz
1 rok temu

I to jest własnie problem w Ostrowie- o wiekszosci wydarzen dowiadujemy sie po czasie! Dlaczego nie informuje sie ostrowian o tego typu wydarzeniach????? Przecież wielu nie wiedziało o tej imprezie a chetnie by wzieło udział.

Pracownik Cargo
1 rok temu

Na szczególną uwagę zasługuje Śliczna Pani reprezentująca Koleje Wielkopolskie…ależ ona miała nogi..i ten mundurek…

dzikabomba
1 rok temu

chyba nie chcieli tłumów 🙂

Haha
1 rok temu

Sieroty,a kto o tym wiedział? Chyba że tylko dla swoich robili

miłośnik kolei
1 rok temu

A były tam jakieś atrakcje? To był edukacyjny festyn dla dzieci, bo tematów związanych z koleją (poza drezyną i znaną już izbą pamięci) nie było. Kilka lat wstecz- przejazd elektrowozem, zwiedzanie lokomotywowni. Może w przyszłym roku nazwa imprezy znów będzie adekwatna do rzeczywistości.

Pendolino
1 rok temu

To samo u mnie, dopiero teraz po przeczytaniu posta się dowiedziałem o tym… a szkoda…

TuMieskam
1 rok temu

Bez spiny i pretensji do NIKOGO ale… Ja dowiedziałem się parę godzin temu o tym wydarzeniu. Niestety było już po. Może ktoś wie i mi podpowie skąd albo gdzie można zaczerpnąć informacji o wydarzeniach w Ostrowie i okolicy? Na portalu ostrow24.tv od jakiegoś czasu się pojawiają takowe. Szacun. Mimo to umknęło mi właśnie to wydarzenie. Pozdrawiam.

Leszczu
1 rok temu

Szkoda, że organizatorzy nie nagłośnili tego wydarzenia, bo zapewne wiele osób nie wiedziało o pikniku, a pewnie z chęcią by przyszli.

8
0
Napisz co o tym sądziszx