Nie żyją dwie osoby. Dwie inne odniosły obrażenia

Ostatecznie dwie osoby zginęły w wypadku do którego doszło w piątkowe popołudnie. Na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Wałkowem a Koźminem Wlkp. zderzyły się czołowo dwa auta osobowe.

Ze wstępnych informacji wynika, że 76-letni mieszkaniec Poznania kierujący volkswagenem, jadąc od strony Jarocina – z nieustalonych dotąd przyczyn – zjechał na przeciwległy pas drogi, doprowadzając do zderzenia z Land Roverem, którym kierował mieszkaniec Koźmina Wielkopolskiego. Volkswagenem podróżowali także 72-letnia kobieta i 13-letni chłopiec.

Kiedy na miejsce dojechali strażacy, dwie osoby były na zewnątrz. Dwie osoby wyciągano z wraku auta za pomocą sprzętu hydraulicznego.
f72-letnia kobieta z Volkswagena od początku nie dawała oznak życia. Przystąpiono do resuscytacji. Niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych. 13-letni trafił do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. 76-letniego kierowcę Volkswagena przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Kaliszu. Niestety zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń wewnętrznych w jamie brzusznej i głowy.

CZYTAJ  "Za parowozownią" oddane do użytku

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiok
2 miesięcy temu

Ja kiedyś widziałem jak faceta około 90 lat nieśli do auta i usadzili go za kierownicą i pojechał.

erwin
3 miesięcy temu

Land rover się powyginał ale przyją dobrze uderzenie i je zamortyzował

Pan
3 miesięcy temu

Do tych co będa pisać o zabieraniu uprawnień powyżej x lat!!! TO PAMIĘTAJ Że KIEDYŚ TEŻ BĘDZIESZ MIAŁ TE LATA.kondolencje dla rodziny.

Gimbo
3 miesięcy temu

Skoro wiele razy się zdarza że nie wiadomo z jakiego powodu Kierowca nagle skręcił w lewo to Ja proponuję Producentom Aut aby nowe Samochody nie mieli możliwości skrętu w lewo tylko przód i w prawo ciekawe jakby się wtedy jechało

erwin
odpowiada  Gimbo
3 miesięcy temu

prosto albo dookoła

EIWHCOP W KSYRTYW
3 miesięcy temu

może miał zawał?

Gustavo
odpowiada  EIWHCOP W KSYRTYW
3 miesięcy temu

Zawał, udar, demencja, mało ważne. Prawdziwy mistrz wie kiedy odwiesić rękawice na kołku. Popatrzcie jak się poruszają piesi seniorzy. Albo się śpieszą na tamten świat albo myślą jak gówniarze, że są niezniszczalni.
Straszna tragedia.

Lodzia
odpowiada  Gustavo
3 miesięcy temu

Głupich nie sieją…

8
0
Napisz co o tym sądziszx