Nie żyje były przewodniczący Rady Miejskiej

Prezydent Ostrowa Wlkp. poinformowała o śmierci Wojciecha Gilarskiego, samorządowca, przewodniczącego Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego w latach 2002 – 2006. – Był dobrym i miłym człowiekiem, wybitnym obywatelem naszego miasta. – oceniła go prezydent Klimek.

Tu, na zdjęciu, jeszcze w minionym roku, przemawiał po odebraniu medalu za długoletnie pożycie małżeńskie. Z małżonką Jadwigą spędził ponad 50 pięknych lat.

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jola.
5 miesięcy temu

Kiedyś był moim klientem, przychodził na zakupy. Zawsze miły, grzeczny, nad wyraz kulturalny człowiek. Kondolencje dla rodziny.

ola
5 miesięcy temu

Panie Wojtku wielu obecnych.działaczy powinno się od Pana uczyć .Kultury taktu i przyzwoitości.Obecnie to cechy ginące.Takiego Pana zapamiętam.

Nelubięich
5 miesięcy temu

No cóż! Komuszki odchodzą. Natura robi swoje.

Ania
odpowiada  Nelubięich
5 miesięcy temu

Ulżyło ci??!!! Ty też odejdziesz. Może wtedy też ktoś napisze taki głupi komentarz.

SKate
odpowiada  Nelubięich
5 miesięcy temu

Urodziłeś się d**ilem czy to jakiś postępujący proces u ciebie? Żal mi takich ludzi jak ty – napędzanych jadem i nienawiścią.

Nikt
odpowiada  Nelubięich
4 miesięcy temu

A ty będziesz wiecznie żył bo pewno jesteś pisiorem

Marych
5 miesięcy temu

Odszedł człowiek taki sam jak każdy a że był radnym to co z tego Był poprostu bo chciał ile wybitnych ludzi odchodzi w ciszy nikt o nich nie pisze spoczywaj w pokoju

666
5 miesięcy temu

4 dawki robią robotę zapraszamy po piąta po 10 września.

spokojny
5 miesięcy temu

spoczywaj w pokoju choć dla mnie byłeś i jesteś symbolem łez.

hol_14
5 miesięcy temu

Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny i Najbliższych . Żal. Po prostu żal, że odchodzą od Nas, z Ziemskiego Padołu tak cenni Ludzie jak Wojciech. Niestety chorób i natury ale i wieku, choć ponoć my starsi młodniejemy a nasze dzieci i wnuki stają się starsi nie da się oszukać… Wojtku w sercach Twoich Przyjaciół Będziesz Żył

mieszkaniec
5 miesięcy temu

Ostatni przewodniczący Miejskiej Rady Narodowej (do 1990 roku) wraz z prezydentem Swiątkiem i przewodniczący Rady Miejskiej od 2002 roku wraz z prezydentem Świątkiem.

Znajoma
5 miesięcy temu

Szkoda widzieliśmy się jeszcze w piątek bardzo sympatyczny człowiek jakie to życie kruche kondolencje dla rodziny spoczywaj w spokoju panie Wojciechu już nie przyjdziesz do nas w piątek na zieleniak 😢😢😢

Ostrowianin
5 miesięcy temu

Przemiły człowiek. Kondolencje dla rodziny.

20
0
Napisz co o tym sądziszx