Miał wilgotne dłonie. Prawie spowodował katastrofę z autobusem

Po godzinie 9 kierowca autobusu MZK przeżył chwile grozy. Jadąc ulicą Kościelną w Wysocku Wielkim został zaskoczony przez kierowcę osobówki. Ten nagle wyjechał z ulicy podporządkowanej i gdyby nie szybki refleks kierowcy autobusu, doszło do wypadku.

Kierowca z autobusu gwałtownie zahamował unikając zderzenia z osobówką. Niestety dwoje pasażerów zaczęło uskarżać się na dolegliwości bólowe. Jedną osobę przetransportowano do szpitala.

Sprawca z osobówki tłumaczył się, że wyjeżdżając stracił panowanie nad autem z powodu wilgotnych dłoni.

CZYTAJ  Pożar samochodu na stacji paliw

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Poseł
5 miesięcy temu

Te antyki w autobusie powinny się trzymać, bo wiadomo że autobus się cały czas porusza i w każdej chwili może dojść do ostrego hamowania czy skrecenia. Ale to wszystko wina kureskiego PiSu… Przez nich ludzi są zabiegani i zwariowani. Drożyzna goni drożyznę. PiS wyciągnie wszystkie pieniążki od społeczeństwa.. ale to dopiero początek.

bc
5 miesięcy temu

A potem pasażerowie oskarżają kierowców autobusu, a co on ma zrobić, jak taki kretyn mu wyjedzie z podporządkowanej albo pieszy wtargnie na jezdnię?
a swoją drogą w autobusach były kiedyś takie dyndające uchwyty do przytrzymania – może nie były estetyczne ale wygodne i w takich wypadkach bardzo pomocne.

Milena888
odpowiada  bc
5 miesięcy temu

One są 🙂

Miki
5 miesięcy temu

Tłumaczenie 5-latka. Wymusił pierwszeństwo to wymyślił, że miał wilgotne dłonie- ludzie są coraz głupsi. Następnym razem powie, że miał za suchą skóre, albo że niebo było zbyt niebieskie- żenujące tłumaczenie. Po drugie zabrać prawo jazdy dożywotnio.

Jabadabadu🥸
5 miesięcy temu

Miał wilgotne dłonie bo przed jazdą się masturbował🍌🤛🤣 i przez to wjechał pod autobus bo był jeszcze podniecony i rozkojarzony😵
Przed jazdą nie bij konia 🍌 to szkodzi tobie i innym uczestnikom dróg😆

Hehee
odpowiada  Jabadabadu🥸
5 miesięcy temu

Moze gey,oni też podobno mają wilgotne dłonie

Patolik
5 miesięcy temu

I właśnie dlatego nigdy nie mastubuje się ani partnerki w trakcie jazdy, kiedy jestem kierowcą oczywiście.

7
0
Napisz co o tym sądziszx