Skoczył do basenu. Jest sparaliżowany

Wakacje to czas kiedy młodzież poprzez zabawę czasami popełnia głupstwa. Gorzej gdy niemądre zachowania są popełniane przez mężczyzn w rozsądnym wieku.

37-letni mężczyzna postanowił ochłodzić się w basenie na jednej z posesji w Wysocku Małym. Gdyby się tylko zanurzył, wszystko skończyłoby się dobrze. Mężczyzna postanowił jednak skoczyć na główkę.

Skutkiem tej rozrywki jest złamanie kręgosłupa w odcinku szyjnym i niedowład nóg. Poszkodowanego przewieziono do kaliskiego szpitala na oddział neurochirurgii.

CZYTAJ  Niepełnosprawny 13-latek wyciągnięty z zimnej wody

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
❤️
3 miesięcy temu

Ja rozumiem co przezywa rodzina tego mężczyzny sama to przeżywałam ponad m-c temu nikomu nie życzę takiej tragedi jestem calym sercem z rodziną zawsze trzeba mieć nadzieję trzymam kciuki

Damian
3 miesięcy temu

Piąty sezon w tym roku mam basen na działce i ani przez sekundę nawet po alkoholu nie przyszła mi do głowy tak głupia myśl aby sobie skoczyć z rozbiegu do tego basenu bądź nawet na główkę,no nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby taką głupotę robić tym bardziej kiedy tam wyraźnie jest napisane ale także są wyraźnie obrazki czego absolutnie nie wolno robić z takim basenem opis może jest po angielsku ale na Boga żeby rysunku nie umieć odczytać,no tacy ludzie aż sami się proszą o kalectwo a tym samym poniekąd rujnują życie rodzinie która teraz będzie musiała nad nim sprawować opiekę 24 godziny na dobę.szkoda że na ludzką głupotę nie potrafią wynaleźć szczepionki tak szybko jak na tego pseudo covidka.

Janek
3 miesięcy temu

Ile mial promilli? 3? 4?

kierowca
3 miesięcy temu

Głupota nie zna granic. Ma na co zasłużył.

grom
3 miesięcy temu

ktory to taki as z wysocka malego?? pozdrawiam cale wysocko i ekipe z blaszaka 🙂

ino
odpowiada  grom
3 miesięcy temu

Z blaszaka (sklep) z Przygodzic, to życzę powodzenia.

ktoś
3 miesięcy temu

może sam podjął taką decyzje może alkohol a może ktoś go podpuścił . Tak czy inaczej szkoda człowieka. Sama byłam świadkiem jak ,,pseudo-ojciec” przy swoim ok 20 i ok 30 letnim synu podpuszczał: jak to być nad Bałtykiem i w morzu się nie kapać/pływać??? I teraz taki człowiek nabuzuje dwóch młodych chłopaków którzy pojada pierwszy raz nad taki Bałtyk no i jak Tatuś kazał ,,się wykąpią” pewno ostatni raz w życiu. Pływanie w morzu i bajorku to nie to samo. Podobnie ze skokami

Dudi
3 miesięcy temu

Ja nie dam rady? Ja? No to patrzcie!

Indyk
3 miesięcy temu

Po chłopie pieluchy do końca zycia

KOZA
odpowiada  Indyk
3 miesięcy temu

Never give Up

alllan
3 miesięcy temu

Jacy ludzie są wredni ,chłopak na wózku będzie jezdził a tu taka znieczulica,Karma do Was wrócu

Xxxxx
odpowiada  alllan
3 miesięcy temu

Współczuć takiemu idiocie!
Nigdy!
Zrobił sobie krzywdę na własne życzenie!

karma
odpowiada  alllan
3 miesięcy temu

Koleś ! Twardo stąpam po ziemi i zawsze bezkompomisowo oceniam wydarzenia i ludzi.

Współczuję,ale nie rozpaczam nad głupotą dorosłych ludzi ! Jeszcze przy takich kabaretowych popisach i pomyślunku rodem z komedii filmowych ! Pewno był na promilach ?

Żałość budzi u mnie tylko niefrasobliwość i podobne wypadki u dzieci.
Przeżywam ich nieszcześcia,bo ich wyobraźnia jest niedojrzała a okaleczenia nie raz na całe życie.

Jedyny pozytyw z głupoty tego dorosłego,dostrzegam,że będzie przestrogą dla innych,jadąc na wózku.Chociaż na osobników o podobnym rozwoju umysłowym,to nie zadziała. Znajdzie się kolejny naśladiwca. Finito !
Jak mówiła babcia,,głupich nie sieją rodzą się sami,,

Zbyghu
3 miesięcy temu

Od 37 letniego mężczyzny oczekuje sie dojrzalosci i rozwagi. A nie skakania na glowke do plytkiego basenu chyba ze był niepełnosprawny umyslowo i jego opiekun spuścił go na chwilę w oka.

26
0
Napisz co o tym sądziszx