Skoczył do basenu. Jest sparaliżowany

Udostępnij
Tweet

Wakacje to czas kiedy młodzież poprzez zabawę czasami popełnia głupstwa. Gorzej gdy niemądre zachowania są popełniane przez mężczyzn w rozsądnym wieku.

37-letni mężczyzna postanowił ochłodzić się w basenie na jednej z posesji w Wysocku Małym. Gdyby się tylko zanurzył, wszystko skończyłoby się dobrze. Mężczyzna postanowił jednak skoczyć na główkę.

Skutkiem tej rozrywki jest złamanie kręgosłupa w odcinku szyjnym i niedowład nóg. Poszkodowanego przewieziono do kaliskiego szpitala na oddział neurochirurgii.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
❤️
1 rok temu

Ja rozumiem co przezywa rodzina tego mężczyzny sama to przeżywałam ponad m-c temu nikomu nie życzę takiej tragedi jestem calym sercem z rodziną zawsze trzeba mieć nadzieję trzymam kciuki

Damian
1 rok temu

Piąty sezon w tym roku mam basen na działce i ani przez sekundę nawet po alkoholu nie przyszła mi do głowy tak głupia myśl aby sobie skoczyć z rozbiegu do tego basenu bądź nawet na główkę,no nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby taką głupotę robić tym bardziej kiedy tam wyraźnie jest napisane ale także są wyraźnie obrazki czego absolutnie nie wolno robić z takim basenem opis może jest po angielsku ale na Boga żeby rysunku nie umieć odczytać,no tacy ludzie aż sami się proszą o kalectwo a tym samym poniekąd rujnują życie rodzinie która teraz będzie musiała nad nim sprawować opiekę 24 godziny na dobę.szkoda że na ludzką głupotę nie potrafią wynaleźć szczepionki tak szybko jak na tego pseudo covidka.

Janek
1 rok temu

Ile mial promilli? 3? 4?

kierowca
1 rok temu

Głupota nie zna granic. Ma na co zasłużył.

grom
1 rok temu

ktory to taki as z wysocka malego?? pozdrawiam cale wysocko i ekipe z blaszaka 🙂

ino
odpowiada  grom
1 rok temu

Z blaszaka (sklep) z Przygodzic, to życzę powodzenia.

26
0
Napisz co o tym sądziszx