Poważny wypadek – kobieta reanimowana, w drugim aucie czworo obywateli z Ukrainy (aktualizacja)

Tuż przed godziną 12 na drodze wojewódzkiej pomiędzy Kaliszem a Ołobokiem doszło do wypadku dwóch aut osobowych. Skodą podróżował mężczyzna z kobietą, a peugotem czworo obywateli Ukrainy. Jedna osoba była reanimowana.

Do wypadku doszło tuż przy miejscowości Gostyczyna. Ze wstępnej wersji wynika, że skodą wykonywano manewr zawracania. W tym momencie w jego bok od strony kierowcy uderzył peugeot.

Kobieta z auta marki skoda była reanimowana. Po kilkudziesięciu minutach udało się przywrócić czynności życiowe u około 50-letniej kobiety. Przeniesiono ją do śmigłowca gdzie stabilizowano jej stan zdrowia by dalej móc przetransportować do szpitala. Po kolejnych kilkudziesięciu minutach LPR zabrał poszkodowaną do szpitala.

Do szpitala przetransportowano również mężczyznę ze skody.

Osobom o narodowości ukraińskiej udzielano doraźne pomocy na miejscu a po dłuższej chwili zabrano wszystkich do szpitala. Łącznie poszkodowanych zostało 6 osób.

Aktualizacja
Skodą jechała 67-letnia kobieta. Trafiła na oddział intensywnej terapii ostrowskiego szpitala.

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

48 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiak
5 miesięcy temu

Ludziska wiecie ile Matołusz przekazał jakiś miesiąc temu Ukrainie bezzwrotnej pomocy? 9 miliardów euro czyli jakieś 45 miliardów złotych. Dla porównania podam, że gdyby nasz dziadowski kraj finansował lek za 10 milionów dla dzieci chorych na SMA, a takich dzieci w Polsce jest rocznie od 50 do 100 to koszt dla budżetu wyniósłby od 500 milionów do miliarda złotych. Więc darowizna Polski dla Ukrainy wystarczyłaby w zależności od liczby chorych dzieci z SMA na 50 do 100 lat. A rodzice tych dzieci żebrzą o życie dla swoich dzieci !!!
Jak dodamy do tej kwoty wartość uzbrojenia i amunicji, paliwa i innych rzeczowych darów nie mówiąc o 500+ to Polska wytranferowała na Ukrainę jakieś 15-20 miliardów euro czyli więcej niż bogate 300 milionowe USA. Ale kto ,,bogatemu” zabroni? Jak się rozdaje pieniądze za frajer kosztem zadłużania Polaków na 100 pokoleń do przodu to nic dziwnego, że trzeba obywateli Polski gnębić podatkami coraz to nowymi…

Forest
5 miesięcy temu
  1. Do xyz skodą kierowała też kobieta najbardziej poszkodowana 67latka .nie powielajcie głupot
Forest
5 miesięcy temu

DO hhh ty napisz sobie na czole że w razie czego z twoim udziałem -wypadek pożar to tylko zakład pogrzebowy niech wyślę dyspozytor bo będzie taniej

Xyz
5 miesięcy temu

Pan redaktor się trochę doinformuje bo ani jeden fakt przedstawionym artykule nie jest zgodny 🙂 Ukraina jechała peugotem, a skoda kierował mężczyzna . Żenada dno i kilometr mułu :))

Kipa
5 miesięcy temu

Ukraińcy 🇺🇦 z zusu dostają pieniądze.? .? Jak. Za co. Jakie pieniądze.?

Forest
5 miesięcy temu
  1. Zastanówcie się zanim coś napiszecie wy też kiedyś będziecie starymi pudernicami lub klakierami
Stonu
odpowiada  Forest
5 miesięcy temu

A jak im się na maksa nudzi,to se zrobią ćwiczenia

hhh
5 miesięcy temu

bogata nasza RP – 2 policjantów 40 strazaków , 2 motocykle 10 wozow PSP . to nie działania ratownicze. to tłum zwiedzajacych ogladajacych smigłowiec itp ,… reasumujac – obciac srodki budzetowe dla jednostek OSP, PSP . dlaczego ? wycieczek podatnik nie powinien opłacac

A reszta na nich robi
odpowiada  hhh
5 miesięcy temu

Masz rację to są zwiedzający, łażą z kąta w kąt za naszą kasę. Posady marzeń w naszym bantustanie bez zmian od 100 lat dla faceta milicja straż a dla baby uczycielka. Łażą pierdzą i kasują.

ROBERT
odpowiada  hhh
5 miesięcy temu

Masz rację z tą strażą jadąc często widzę kilka jednostek na miejscu kolizji marnotrawstwo kasy

Forest
odpowiada  ROBERT
5 miesięcy temu

6 ratowników na1osobę poszkodowaną + zabezpieczenie terenu-drogi .czyli 6×6=36+4kierowanie ruchem takie wymogi określone przepisami wcałej uni Eu a nie czyjeś widzimisię więc przestańcie hejtować służby

hhhaa
5 miesięcy temu

przestancie z ta walka i bohaterstwem ukrainy – A 1939 rok w RP ? polska armia, polski rzad, polscy oficerowie w tydzien dali d/// i spierdolili ze złotym pociagiem tam gdzie bezpiecznie. siedzieli i zyli na konto RP do 2000 roku – złotko nie wrociło . Nasze władze, szlachta oficerowie przy kominkach walili gołde i palili cygara no… wydawali rozkazy, aby polski motłoch,sam sie dla nich wyzwolił . DO Polski w 2000 roku wrocil ostatni prezydent,- juz na garnuszek wolnej Polski – a ze złota dowiózł tylo jakieś berło z drewna. Wiec oceniajcie siebie, nasz naród i rządy . a odwalcie sie od bohaterskiego narodu UKRAINY.

Do hhhaa
odpowiada  hhhaa
5 miesięcy temu

Taaa, najbardziej bohaterscy byli na Wołyniu. Wracaj do szkoły douczyć się z historii. Ukraina – naród bez historii do tego stopnia że obchodzą rok Bandery.

uiyu
odpowiada  Do hhhaa
5 miesięcy temu

kazdy narod ma swych bohaterów, zdrajców i bohaterów . kazdy naród ma swa historię . uczyc się to ty matołku . A nasz wojskowy Naczelnik J.P lat 2-30 nie wydawał rozkazów do strzelania do robotników, oficerów, a Bereza K – obóz koncentratyczny- resocjalizacyjny dla opozycji to chawała RP ? itp,itp

janek
odpowiada  Do hhhaa
5 miesięcy temu

za to polacy maja zajebista historie , i wogole polacy to najlepszy narod ze wszystkich na swiecie, tylko czemu k**wa sie kazdy tu sprzedaje jak tania dziwka , jeden drugiego by w lyzce wody utopil ,ale to trzeba douczyc sie histori zeby wiedziec jakimi szmaciazami jest wieszosc z nas( polakow)

mariano
odpowiada  hhhaa
5 miesięcy temu

Piszesz a nie wiesz o czym piszesz Na Polskę napadli Niemcy w sile 1 500 000 żołnierzy do tego 100 000 Słowaków ,a z drugiej strony parę dni później 2 000 000 Ruskich żołnierzy …Polsce nikt nie pomógł w walce , o jakiejkolwiek pomocy czy to w uzbrojeniu czy humanitarnej nie było mowy Niemcy od razu zaczęli masowe egzekucje na ludności cywilnej podczas tej wojny zgineło około 6 000 000 Polaków …tak dla przypomnienia na Ukrainie znajduje się obecnie według wywiadu USA 150 000 tysięcy Rosyjskich żołnierzy Ukrainy broni podobno 700 000 żołnierzy i najważniejsze gdyby nie pomoc Polski to Ukrainy dawno by nie było setki czołgów , dział , pociski miliony amunicji dla kraju tak bardzo nieprzyjaznego Polsce

Ojej
odpowiada  mariano
5 miesięcy temu

Ano właśnie jest dokładnie tak jak piszesz a Th czasem w moim kochanym Kaliszu Ukrainki i ukraincy relresuja się w Parku cieszą bawią imprezują…. jakoś nie tęskno im do ojczyzny

Do mariano
odpowiada  mariano
5 miesięcy temu

Zgadza się w 100% tylko komu to tłumaczyć? Trol internetowy nawet w szkołę karmieniem nie trafił a innych chce pouczać. Szkoda czasu i nerwów.

Obserwator
5 miesięcy temu

Ojczyzna mi się podoba, bardzo – bo to mój kraj, tutaj się urodziłem, wychowałem, tutaj przeżyłem swoje gorsze i lepsze chwile. Widzę jednak i już nie wiem ostatnio czy to rzeczywiście moja ojczyzna, moja Polska, czy ja obudziłem się na Ukrainie….? Praktycznie nie ma dnia, aby w podawanych zdarzeniach nie uczestniczyli obywatele Ukrainy…!!! I kto za to wszystko płaci???

Przedstaw się
odpowiada  Obserwator
5 miesięcy temu

Polacy 🙂

Do Ania
5 miesięcy temu

A żebyś wiedziała że mi się nie podoba. A takim jak ty widać co z mózgów zrobiła TV PiS.Nawet jak im w kabarecie prawdę powiedzą to się burzą.

48
0
Napisz co o tym sądziszx