19-latka gwizdnęła portfel. Gorzko tego pożałowała

Dwoje 19-latków odpowie za przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i dokumentami. Monitoring zarejestrował moment, jak 19-letnia dziewczyna zabiera portfel, który zgubił pokrzywdzony przed jednym z ostrowskich sklepów. Następnie pieniędzmi, które znajdowały się w portfelu kobieta podzieliła się w ze swoim 19-letnim kolegą. Policjanci w całości odzyskali stracone mienie i przedstawili zarzuty.

31 lipca policjanci otrzymali informację o przywłaszczeniu portfela. Pokrzywdzony mężczyzna poinformował policjantów, że przed jednym ze sklepów zgubił portfel z pieniędzmi i dokumentami. Po chwili wrócił w rejon placówki, jednak portfela już nie było. W toku czynności policjanci ustalili, że zdarzenie to zarejestrowała kamera. Ostrowscy kryminalni po przejrzeniu monitoringu ustalili sprawczynię i pojechali do miejsca zamieszkania młodej kobiety widocznej na nagraniu.

Podczas rozmowy z policjantami 19-latka przyznała się do zabrania portfela i dodała, że portfel przekazała koledze, z którym podzieliła się znalezioną gotówką. Policjanci w całości odzyskali utracone mienie. Kobieta oraz mężczyzna usłyszeli już zarzuty.

Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Policjanci przestrzegają, że rzecz znalezioną należy zwrócić prawowitemu właścicielowi, zgłosić ten fakt na Policję lub zanieść do biura rzeczy znalezionych.

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Owca
7 miesięcy temu

Co tu wymagać od rządzących jeżeli nie piętnujemy drobnych cwaniaczków

Pan
7 miesięcy temu

Ja mysle tak, jakby znalazla kase 100zl czy 50 czy ile tam to nie oddaje. Bo wlasciciela nie da sie ustalic, Wiatr dmuchnie i kasa leci. A jak oddasz to wezmie skarb panstwa (ktory jest najwiekszym zlodziejem) ale jesli to kogos portwel z kasa I dokumentami to sie oddaje, Ale za fatyge powinno cos byc. Bo tego nie zalatwisz w 5 minut, musisz na ta policje sie zglosic tam pewnie musza sprawdzic co i jak tona dokumentow itd.

Rzyczliwy
7 miesięcy temu

Trzeba bylo oddac portfel i skasować znależnie a teraz będą mieć dodatkowe problemy

Jankes
7 miesięcy temu

Pewnie to byly pieniadze tego rudego klamcy z PO jak pieniadze zOFE i ZUS Zlodziej

?????
odpowiada  Jankes
7 miesięcy temu

Idiota jesteś!
PiSiorze!!!
A jak PiS ukradło miliony złotych!
I co dzień dyma Polaków z kasy i nie tylko to kuźwa jest dobrze!!!
Popieram wszystko co mówi kabaret neonówka👍
👎PiS🤮

Ostatnio edytowany 7 miesięcy temu by ?????
Idiota z idiotami
7 miesięcy temu

Już lecę i oddaję …taki hu. Znalazła więc bierze a dokumenty zwraca, ktoś kto przy dup.e nosi portfel niech go pilnuje… a ten co znalazł niech decyyduje czy oddać czy nie … jak k**wy łapó..i biorą to co ??? Oddają hahahh. Znalazłeś oddaj … Święte krowy … a spójrzcie na nich jakie przekręty walą… i zwracają ???

***** ***
odpowiada  Idiota z idiotami
7 miesięcy temu

No niestety, to że pisowcy to złodziej na złodzieju złodziejem pogania to jedno, ale życie prywatne to inna sprawa, szanujmy się. Wypada oddać. Nie bądźmy pisowcami!

Jozef
7 miesięcy temu

To nie byla koperta ,tylko portfel, chyba jest zasadnicza roznica .

JP
7 miesięcy temu

Jestem za tym aby złodziejom łapy ucinać ALE w tym konkretny przypadku znalezione nie kradzione. Jestem w stanie zrozumieć „kradzież” gdyby w środku znajdowały się dokumenty…. Ogarnijcie się ludzie. Taka z niej złodziejka jak pedofil z gościa piszącego na czacie z „14-latką”. Oby sąd miał więcej rozumu

Cyc
odpowiada  JP
7 miesięcy temu

Jesteś debilem. Gość piszący na czacie z 14-latką, gdy jest świadom jej wieku, to jest pedofilem. Tak samo, gdy ona gwizdnęła portfel jest złodziejką, gdyż podchodzi to pod przywłaszczenie mienia. Gdyby nie kamery, to gość nigdy by tego portfela nie odzyskał. Nie ma czegoś takiego w polskim prawie jak „znalezione, nie kradzione”, to tylko podwórkowy gryps, nie mający żadnego uzasadnienia czynu kradzieży. I zgadzam się, mam nadzieję, że sąd będzie miał dużo rozumu i nakaże upi***oli* łapy tej typiarze

Portfel
odpowiada  JP
7 miesięcy temu

Przeczytaj jeszcze raz artykuł. To był portfel z dokumentami. Więc jakie znalezione? Tak oby sąd miał więcej rozumu i dla przykładu najwyższy wymiar kary.

Honoru za grosz !
odpowiada  JP
7 miesięcy temu

Niezłe wychowanie, znalezione nie kradzione.
Rozumiem że ten co zgubił to mu z nieba spadły i nie ma rachunków do oplacenia, ani rodziny na utrzymywaniu?
Z mopsu się utrzymujesz że nie masz problemu komu zabrano by dać tobie za nic nie robienie?

***** ***
odpowiada  JP
7 miesięcy temu

To jest klasycznie pisowskie myślenie. „Kradnom ale sie dzielom”.

Adi
7 miesięcy temu

Oj tam portfel!!! pisiory wydały nasze 70 milionów złotych na wybory kopertowe, które się nie odbyły i włos im z głowy nie spadł.

Rudy 102
odpowiada  Adi
7 miesięcy temu

No właśnie, a nas by wsadzili najchętniej za to że ukradłeś,,batonik”

Pan Kleks
odpowiada  Rudy 102
7 miesięcy temu

Widać po. twoim i poprzedniku odpowiedzi widać kto ma lepkie łapy

Jurek
odpowiada  Adi
7 miesięcy temu

No tak, bo sa równi i równiejsi.

Jarek K
odpowiada  Adi
7 miesięcy temu

Że o CPK, Turowie i Ostrołęce nie wspomnę …

***** ***
odpowiada  Jarek K
7 miesięcy temu

Afer pisowskich bylo tak wiele że zwykły człowiek juz nie spamięta. Tam złodziej zlodziejem na złodzieju złodzieja pomaga. Pisowiec to synonim slowa złodziej. Orżnęli Polaków na ogromne sumy!

19
0
Napisz co o tym sądziszx