Strażacy oddali hołd (ZDJĘCIA + WIDEO)

W dniu 1 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:00 strażacy uczcili pamięć Bohaterów Powstania Warszawskiego w 78 rocznicę jego wybuchu.

W tym dniu, gdy obchodzone jest Narodowe Święto Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego, ostrowscy strażacy oddali hołd bohaterom walczącym o odzyskanie niepodległości i suwerenności przez Polskę, poprzez organizację uroczystej zbiórki podczas której uruchomiono sygnały świetlne i dźwiękowe pojazdów pożarniczych biorących udział w uroczystości.

CZYTAJ  Wizyta w lombardzie spowodowała przyjazd straży pożarnej, karetki i policji

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tadek
4 miesięcy temu

To nie grzech że strażacy oddali chołd Powstańcom Warszawy a raczej chwała Z jednej strony to niewypał a z drugiej to WIELKA CHWAŁA już sam nie wiem jak to ocenić ale w roli Powstańca tak samo bym zrobił i walczył o nasza KOCHANĄ POLSKĘ ,Jak się Państu przedstawiłem byłem zawodowym ztrażakiem oraz inż mgr dr, dawno już emerytem.

belfer
odpowiada  Tadek
4 miesięcy temu

Tadek, biegiem z powrotem do szkoły !!! Nie rób wstydu strażakom !!! Kto ci przyznał te tytuły naukowe, skoro masz problemy z językiem polskim na poziomie 3 klasy szkoły podstawowej ?

Tadek
4 miesięcy temu

Brawo strażacy jesteście zawsze potrzebni w myśl naszego hasła Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek,Też dawno dawno temu byłem zawodowym strażakiem na ul,Staszica ,

Godzina W
odpowiada  Tadek
4 miesięcy temu

Z całym szacunkiem bo straż jest potrzebna ale obchody służb państwowych to folklor. Robią to w czasie pracy, żadnego w tym poświęcenia. Juz kibice piłkarscy więcej dają od siebie przy takich okazjach chociażby kupując za swoje flagi, race i poświęcając swój czas prywatny.

Tadek
odpowiada  Tadek
4 miesięcy temu

Panie Godziina W napewno ma Pan sporo racji to mały folklor jak Pan pisze ale proszę Pana trzeba być trochę tolerancyjnym a co do kibiców piłkarskich to jestem ZA i naszych i Lecha Poznań ,,

Sikawkowy
4 miesięcy temu

Ci to się nudzą jak dzieci 78 lat po wojnie szopki robią – a do roboty się wziąć!

Tadek
odpowiada  Sikawkowy
4 miesięcy temu

Panie śikawkowy strażacy w dzisiejszych czasach się nie nudzą a roboty moją pod same uszy bo prawie codzienne coś jak nie pożar to wypadek drogowy.dawniej tych wypadków to prawie nie było,

7
0
Napisz co o tym sądziszx