Awanturnik na 18-tce został wywieziony przez policję. Odbiło mu?

18-tka to czas kiedy młodzi ludzie wchodzą w dorosłość. Od tego dnia mogą legalnie napić się alkoholu, co czasami kończy się niezbyt dobrze. Powodem jest brak poznania reakcji własnego organizmu na kontakt z tą trującą i narkotyczną substancją. Trudno jednak  przypisać brak doświadczenia 36-latkowi, który uczestniczył w imprezie wyprawianej z okazji 18. urodzin, w jednej z restauracji przy ulicy Topolowej w Ostrowie Wlkp.

Goście około godziny 1 w nocy próbowali sobie poradzić z pijanym awanturnikiem. Ten jednak był nabuzowany i nie potrafił uszanować, że wszyscy mają go już dosyć. Ponieważ 36-latek nie opuszczał dobrowolnie imprezy, wezwano patrol policji. Ten przyjechał około godziny 1.30 w nocy z piątku na sobotę.

Przetransportowano go na komendę policji. Stwierdzono, że ma aż 2 promile alkoholu. Zdecydowano się zapewnić mu nocleg w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych przy Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie obecnie nocka kosztuje 230 złotych.

Tam w pokoju bez klamek mógł dokończyć swoją imprezę nie przeszkadzając innym. Prawdopodobnie po tym incydencie będzie persona non grata na wszystkich uroczystościach rodzinnych.

Jeszcze 10 lat temu w jednym z pomieszczeń były tylko materace na podłodze bez mebli, bo te mogłyby stanowić zagrożenie dla osób tam przebywających. Osadzony w cenie pobytu może liczyć na: prasę do czytania, czystą pościel i koc, wodę i herbatę, a jak dobrze pójdzie to załapie się na posiłek przygotowany przez ostrowski szpital.

Nagranie zawiera niecenzuralne słowa:

CZYTAJ  Wjechała w stojak rowerowy. Czarny punkt?

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zdzisław z gorzyckiej
7 miesięcy temu

może dj grał za dużo discopolo i mu odjeba…o

Adi
7 miesięcy temu

Od kilku tygodni zbieram dokumentację video i pokazy fajerwerków z tego lokalu zostaną zgłoszone do odpowiednich organów.

babcia
7 miesięcy temu

ta kultura dzisiejszej młodzieży wylewa się z telewizji .W każdej debilowatej produkcji tylko przemoc , i patologia .Potem rosną na tym takie upijaczone niedorozwoje .

Pisowiec
7 miesięcy temu

Nie oceniajcie pochopnie. Być może to uchodźca z Ukrainy.

Slawo
odpowiada  Pisowiec
7 miesięcy temu

No jeśli tak to tylko pouczenie😁

Dagmara
7 miesięcy temu

Z alkoholem nie ma żartów to legalny narkotyk jest. Czasami kieliszek wódki lub kufel piwa za dużo i film się urywa. Wtedy człowiek traci kontrolę nad sobą a diabeł nim steruje.

chahor
7 miesięcy temu

Nawunioł sie kiegoś ciulstwa,to mu odbiło

Przedstaw się
7 miesięcy temu

Z tą prasą to ściema, aby regulamin możesz poczytać…

fdgsdg
odpowiada  Przedstaw się
7 miesięcy temu

Jest prasa, nieaktualne stare gazety ale sa, no chyba ze trafiłeś tam jako dopalacz, takich to sie nie szanuje.

wir
7 miesięcy temu

a rano się nie obudził a lekarz stwierdził że to śmierć łóżeczkowa he

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
7 miesięcy temu

Piję bardzo sporadycznie ale jak już to jestem duszą towarzystwa. Niestety zdarzyło mi się wiele  razy, że na co dzień musiałem tolerować człowieka któremu często zamiast słowa dzień dobry mówiłem dobranoc. Dla niewtajemniczonych powiem, że mówiłem tak dlatego bo kiedy dupka widziałem to mi się ciemno pod oczyma robiło.
Nigdy go nie spotkałem na zakrapianej imprezie bo myślę, że pozbyłbym się zahamowań i dał mu w ten głupi rudy ryj.
Co innego to upojna noc z piękną rudą wiedźmą czego z całego serca Wam życzę.

21
0
Napisz co o tym sądziszx