Radny podejrzany o gwałt i inne przestępstwa

Udostępnij
Tweet

Radny z jednej z gmin na terenie powiatu ostrzeszowskiego usłyszał zarzut dokonania gwałtu, a także znęcania się nad swoją ofiarą. Akta 55-latka wpłynęły już do ostrzeszowskiego sądu.

Mężczyzna, piastujący wysoką funkcję w jednej z rad gmin, usłyszał zarzuty obejmujące 5 czynów. Miało do nich dochodzić w okresie pomiędzy lipcem 2016 roku a wrześniem 2021 r.

Akt oskarżenia dotyczy popełnieni czynów z art. 197 paragraf 1 i 2, 199 kodeksu karnego, a także artykułu 207 paragraf 1 kodeksu karnego i 190a paragraf 1 kodeksu karnego. Czyny te dotyczą w zakresie artykułu 197 i 199 k.k. doprowadzenia osoby do obcowania płciowego wbrew woli pokrzywdzonego, czyn z artykułu 207 odnosi się z kolei do znęcania się nad tą osobą, natomiast art. 190a dotyczy zmuszania osoby do określonego zachowania.

Śledczy z uwagi na dobro poszkodowanej nie ujawniają szczegółów. Za powyższe czyny grozi aż 12 lat pozbawienia wolności.

zdjęcie poglądowe

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zatrzymali dwóch poszukiwanych
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Konfederata
1 rok temu

Dopuszczał się przestępstw od 2016r i zero reakcji tz Policji Pisdowskiej włącznie z Prokuraturą. Wniosek, jak masz legitymację z Nowogrodzkiej (PiS) dusza hulaj piekła nie ma.

Anndrus
1 rok temu

A mógł zgwałcić podkurcza z Żoliborza

Bielizna
1 rok temu

Dareczek z Francji przyjechoł, poruchoł, popił, na 100 koła mi lokal zadłużył.

Audi a1
odpowiada  Bielizna
1 rok temu

Jaki darecxek?

24
0
Napisz co o tym sądziszx