12-latka trafiła do szpitala. Jechała na hulajnodze w słuchawkach

Udostępnij
Tweet

12-latka jadąca hulajnogą po chodniku miała założone słuchawki, ale nie posiadała kasku ochronnego. Z posesji wyjeżdżała kobieta w peugocie.

Dziewczynka na hulajnodze prześlizgnęła się po przednim zderzaku osobówki, po czym przewróciła się. Na głowie wyszedł jej guz/krwiak. Została zabrana do pobliskiego szpitala. Kolizja miała miejsce na ulicy Mickiewicza w Ostrowie Wielkopolskim.

Najprawdopodobniej zostanie uznana wina kierującej autem, która nie ustąpiła pierwszeństwa innym uczestnikom ruchu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Narkotyk "zombie" trafił do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
74 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Donald
1 rok temu

Czy ten kierowca siedzi?

kierowca
odpowiada  Donald
1 rok temu

?

Agnieszka
1 rok temu

Tam pisowcy mieszkają

Zygi
1 rok temu

Tiaa… winny kierowca. A z jakiej racji gówniara jechała po chodniku z wielokrotnie przekroczona prędkością?

B5
1 rok temu

Wypier..ić natychmiast te hulajnogi z miasta. Już jakiś czas był spokój, ale znów to gówno się pojawiło.

Raz sierpem raz młotem czerwoną
1 rok temu

Hulajnogi na ulicę!!!! Wprowadzić zakaz jazdy po chodniku.. 20km/h między pieszymi. Co za idiota uchwalił ten przepis.

kit

Przepis mówi że jazda po chodniku jest dozwolona z prędkością porównywalna do pieszego … Czyli około 6km/h

Miasto jest dla ludzi
1 rok temu

Samochody, won z miasta!

Aa
odpowiada  Miasto jest dla ludzi
1 rok temu

Ziemia jest dla ziemniaków

...
odpowiada  Aa
1 rok temu

internet dla internowanych

seniortakaprawda
1 rok temu

Przygłupów w słuchawkach jest bardzo dużo. Tak jak by nie mógł posłuchać muzyki w domu. Obrazek z dużego skrzyżowania. Jedzie pogotowie na sygnale i światłach samochody stoją. Piesi i rowerzyści mają zielone, wszyscy stoją a młoda dziewczyna w słuchawkach na pustym łbie przejeżdża przez pasy. Tragedia byłaby gdyby pogotowie nie zwolniło.

xyz
1 rok temu

To co teraz piesi, rowerzyści i osoby poruszające się na hulajnogach wyprawiają to jest obłęd. Ile jest takich sytuacji, że koło Ochmanna przejeżdżają na drugą stronę i nawet nie spojrzą na ulicę.
Po prostu wjeżdżają i już… tak jakby im się to należało. Chore prawo, bo takie osoby też powinny zachować ostrożność, nie tylko kierowcy. Aaaa i jak już o tym mowa, to wiem, że ten komentarz raczej do nikogo nie dotrze, ale powinny być obowiązkowe odblaski od momentu gdy zaczyna się robić szaro, bo z całym szacunkiem, ale przy Limanowskiego to można nie jedną osobę zgarnąć i to nie raz zachowując przy tym ostrożność. Wyskoczy Ci taki, a później i tak to nasza wina. Policja jak już jest taka skora do wystawiania mandatów to za takie coś też powinni wlepiać mandaty.

Subaru Impreza
odpowiada  xyz
1 rok temu

Kierowcy też święci nie są , nie raz mi przejechali przed nosem jak byłem w połowie pasów. A co do rowerzystów to najgorsze są stare baby co w ogóle nie znają przepisów drogowych nawet podstaw a jeżdżą jak poyebane , wymuszają pierwszeństwo i jak skręcają to nie oglądają się często za siebie te stare pudernice.

bartek
1 rok temu

Po calym Ostrowie tak jezdza-bardzo proste kto na skrzyzowaniu slowackiego-limanowskiego przez przejscie przeprowadza rower? NIELICZNI a sciezka rowerowa , w niedziele popoludniu to dopiero jak z piaskow jada chodnikiem obiema sciezkami jak komu pasuje – to co to k za przepisy -iran czy pakistan wypisac pare „recept”– po keszeni ich naucz bardzo szybko.

74
0
Napisz co o tym sądziszx