12-latka trafiła do szpitala. Jechała na hulajnodze w słuchawkach

12-latka jadąca hulajnogą po chodniku miała założone słuchawki, ale nie posiadała kasku ochronnego. Z posesji wyjeżdżała kobieta w peugocie.

Dziewczynka na hulajnodze prześlizgnęła się po przednim zderzaku osobówki, po czym przewróciła się. Na głowie wyszedł jej guz/krwiak. Została zabrana do pobliskiego szpitala. Kolizja miała miejsce na ulicy Mickiewicza w Ostrowie Wielkopolskim.

Najprawdopodobniej zostanie uznana wina kierującej autem, która nie ustąpiła pierwszeństwa innym uczestnikom ruchu.

CZYTAJ  Ford roztrzaskany po kontakcie z renault

74 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Donald
7 miesięcy temu

Czy ten kierowca siedzi?

kierowca
odpowiada  Donald
7 miesięcy temu

?

Agnieszka
7 miesięcy temu

Tam pisowcy mieszkają

Zygi
7 miesięcy temu

Tiaa… winny kierowca. A z jakiej racji gówniara jechała po chodniku z wielokrotnie przekroczona prędkością?

B5
7 miesięcy temu

Wypier..ić natychmiast te hulajnogi z miasta. Już jakiś czas był spokój, ale znów to gówno się pojawiło.

Raz sierpem raz młotem czerwoną
7 miesięcy temu

Hulajnogi na ulicę!!!! Wprowadzić zakaz jazdy po chodniku.. 20km/h między pieszymi. Co za idiota uchwalił ten przepis.

kit
odpowiada  Raz sierpem raz młotem czerwoną
7 miesięcy temu

Przepis mówi że jazda po chodniku jest dozwolona z prędkością porównywalna do pieszego … Czyli około 6km/h

Miasto jest dla ludzi
7 miesięcy temu

Samochody, won z miasta!

Aa
odpowiada  Miasto jest dla ludzi
7 miesięcy temu

Ziemia jest dla ziemniaków

...
odpowiada  Aa
7 miesięcy temu

internet dla internowanych

seniortakaprawda
7 miesięcy temu

Przygłupów w słuchawkach jest bardzo dużo. Tak jak by nie mógł posłuchać muzyki w domu. Obrazek z dużego skrzyżowania. Jedzie pogotowie na sygnale i światłach samochody stoją. Piesi i rowerzyści mają zielone, wszyscy stoją a młoda dziewczyna w słuchawkach na pustym łbie przejeżdża przez pasy. Tragedia byłaby gdyby pogotowie nie zwolniło.

xyz
7 miesięcy temu

To co teraz piesi, rowerzyści i osoby poruszające się na hulajnogach wyprawiają to jest obłęd. Ile jest takich sytuacji, że koło Ochmanna przejeżdżają na drugą stronę i nawet nie spojrzą na ulicę.
Po prostu wjeżdżają i już… tak jakby im się to należało. Chore prawo, bo takie osoby też powinny zachować ostrożność, nie tylko kierowcy. Aaaa i jak już o tym mowa, to wiem, że ten komentarz raczej do nikogo nie dotrze, ale powinny być obowiązkowe odblaski od momentu gdy zaczyna się robić szaro, bo z całym szacunkiem, ale przy Limanowskiego to można nie jedną osobę zgarnąć i to nie raz zachowując przy tym ostrożność. Wyskoczy Ci taki, a później i tak to nasza wina. Policja jak już jest taka skora do wystawiania mandatów to za takie coś też powinni wlepiać mandaty.

Subaru Impreza
odpowiada  xyz
7 miesięcy temu

Kierowcy też święci nie są , nie raz mi przejechali przed nosem jak byłem w połowie pasów. A co do rowerzystów to najgorsze są stare baby co w ogóle nie znają przepisów drogowych nawet podstaw a jeżdżą jak poyebane , wymuszają pierwszeństwo i jak skręcają to nie oglądają się często za siebie te stare pudernice.

bartek
7 miesięcy temu

Po calym Ostrowie tak jezdza-bardzo proste kto na skrzyzowaniu slowackiego-limanowskiego przez przejscie przeprowadza rower? NIELICZNI a sciezka rowerowa , w niedziele popoludniu to dopiero jak z piaskow jada chodnikiem obiema sciezkami jak komu pasuje – to co to k za przepisy -iran czy pakistan wypisac pare „recept”– po keszeni ich naucz bardzo szybko.

Aaaa
7 miesięcy temu

Po chodniku jechała to może fakt wyjeżdżając z posesji należy się upewnić że w nikogo się nie wjedzie taka prawda tak samo mogła tam iść kobieta z wózkiem dziecięcy… A na tych hulajnogach jak jeżdżą to masakra … kask póki co nie jest obowiązkowy ale bezpieczeństwo przede wszystkim teraz się nauczy żeby głowa nie bolała kask musi być.

Pan Kleks
odpowiada  Aaaa
7 miesięcy temu

Możesz się uprawiać że nic nie jedzie a tu nagle hulajnoga.ja miałem taki przypadek w Lamkach skręcając od Krotoszyna dziewczyna jechała hulajnogą w słuchawkach i normalnie sobie przejechała przejście bez zatrzymywania się i też bym ją zdjął bo już skręciłem.

bc
odpowiada  Aaaa
7 miesięcy temu

Upewniasz się, że na nikogo nie wjedziesz, bo w jedna i druga stronę przez 10 metrów nikogo nie ma, a tu szok, bo w ciągu sekundy pojawiła się hulajnoga albo rower. A niestety przy wyjeździe z większości posesji na więcej jak 10-20 metrów nie widać. Hulajnogi i rowery nie powinny jechać chodnikiem, a jeżeli już to z prędkością pieszego.

Nick
odpowiada  Aaaa
7 miesięcy temu

No tak bo kobiety z wózkiem cisną po 20kmh

74
0
Napisz co o tym sądziszx