Boisko przy szkole będzie nowoczesne

Udostępnij
Tweet

Możliwość uprawiania nowych dyscyplin sportowych, większa funkcjonalność oraz nowoczesna estetyka. To będą największe atuty nowego wielofunkcyjnego kompleksu sportowego, który powstaje przy Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych w Ostrowie. Istniejące już od dawna elementy były mocno wyeksploatowane. Władze powiatu przygotowując duży projekt inwestycyjny do dofinansowania ze środków w ramach Polskiego Ładu uznały, że jest zarówno potrzeba jak i szansa na pozyskanie środków na zmodernizowanie i unowocześnienia już istniejącej bazy sportowej.

ZST-E to szkoła typowo męska, prowadząca dodatkowo klasy sportowe, więc baza do prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego ma tu szczególne znaczenie. Starostwo przygotowywało się do inwestycji od dawna, co pozwoliło szybko przeprowadzić przetarg i teraz sprawnie realizować zadanie. Otwarcie już za kilka tygodni tak, by od nowego roku szkolnego młodzież mogła korzystać z tych obiektów!

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Niemowlę zamknięte w aucie. Ratowali je strażacy
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rodzic byłego ucznia
1 rok temu

A po cichu kilkadziesiąt tysięcy z Rady Rodziców, zbierane w tej „szkole ” tylko na remonty 😂😂😂

zofia
odpowiada  Rodzic byłego ucznia
1 rok temu

to nie ta szkoła

obled
1 rok temu

k….. a znowu szkoły- kryzys, inflacja a tutaj znowu wtórna polityka starosty i jego swity. na dzisiaj inwestycje TAK ale pod kontem naj///// potrzebniejszych socjal potrzeb . Szkoły nie graja jak kiedys na trawie w Czekanowie itp.,

beka
1 rok temu

tak nowoczesne jak organ p……cy

4
0
Napisz co o tym sądziszx