Boisko przy szkole będzie nowoczesne

Możliwość uprawiania nowych dyscyplin sportowych, większa funkcjonalność oraz nowoczesna estetyka. To będą największe atuty nowego wielofunkcyjnego kompleksu sportowego, który powstaje przy Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych w Ostrowie. Istniejące już od dawna elementy były mocno wyeksploatowane. Władze powiatu przygotowując duży projekt inwestycyjny do dofinansowania ze środków w ramach Polskiego Ładu uznały, że jest zarówno potrzeba jak i szansa na pozyskanie środków na zmodernizowanie i unowocześnienia już istniejącej bazy sportowej.

ZST-E to szkoła typowo męska, prowadząca dodatkowo klasy sportowe, więc baza do prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego ma tu szczególne znaczenie. Starostwo przygotowywało się do inwestycji od dawna, co pozwoliło szybko przeprowadzić przetarg i teraz sprawnie realizować zadanie. Otwarcie już za kilka tygodni tak, by od nowego roku szkolnego młodzież mogła korzystać z tych obiektów!

CZYTAJ  6 osób poszkodowanych w zderzeniu busa i osobówki (ZDJĘCIA)

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rodzic byłego ucznia
7 miesięcy temu

A po cichu kilkadziesiąt tysięcy z Rady Rodziców, zbierane w tej „szkole ” tylko na remonty 😂😂😂

zofia
odpowiada  Rodzic byłego ucznia
7 miesięcy temu

to nie ta szkoła

obled
7 miesięcy temu

k….. a znowu szkoły- kryzys, inflacja a tutaj znowu wtórna polityka starosty i jego swity. na dzisiaj inwestycje TAK ale pod kontem naj///// potrzebniejszych socjal potrzeb . Szkoły nie graja jak kiedys na trawie w Czekanowie itp.,

beka
7 miesięcy temu

tak nowoczesne jak organ p……cy

4
0
Napisz co o tym sądziszx