Hyundai zawinął się wokół drzewa

Wczoraj po godzinie 17:00 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego z powiatu ostrowskiego. Hyundai rozbił się w miejscowości Roszki (powiat krotoszyński).

23-letni mężczyzna kierując samochodem marki Hyundai nie dostosował prędkości do warunków na drodze, przez co wpadł w poślizg i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Poszkodowany mieszkaniec powiatu ostrowskiego został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Doznał obrażeń kwalifikujących zdarzenie jako wypadek. Policja pobrała od niego krew do zbadania na zawartość substancji odurzających.

Na miejscu interweniowali strażacy, którzy musieli użyć sprzętu hydraulicznego do wydobycia poszkodowanego z wraku auta.

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Abc
6 miesięcy temu

Lipa panie, lipa!

Nicki
6 miesięcy temu

Niestety ale w niektórych miejscach powinny zostać usunięte drzewa przez słaba widoczność. Akurat to drzewo jest na rowie przy posesji gdyby nie jechał jak wariat nic by się nie stało.
Jeszcze tym bardziej jak padało.

Ostatnio edytowany 6 miesięcy temu by Nicki
Lech
6 miesięcy temu

50 lat to ma osoba na którą samochód jest zarejestrowany. Rozbił się 23 latek, „bohater” kilku(!) ostatnich publikacji na tym portalu.

Mnmn
6 miesięcy temu

Gdyby uderzył drugim bokiem to od razu by był zgon na miejscu. Na kolanach do Częstochowy.

Waligóra
6 miesięcy temu

Skandal! Kto posadził drzewo na środku drogi !?

pra
6 miesięcy temu

jak widac nie mandaty, radary, policja ale edukacja moze to zmienic.

Kręgosłup
6 miesięcy temu

I znów to drzewo jedzie sobie człowiek spokojnie a tu nagle jeb i drzewo wyrasta i wjeżdża w człowieka z taką ogromną prędkością brak słów

7
0
Napisz co o tym sądziszx