Hyundai zawinął się wokół drzewa

Udostępnij
Tweet

Wczoraj po godzinie 17:00 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego z powiatu ostrowskiego. Hyundai rozbił się w miejscowości Roszki (powiat krotoszyński).

23-letni mężczyzna kierując samochodem marki Hyundai nie dostosował prędkości do warunków na drodze, przez co wpadł w poślizg i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Poszkodowany mieszkaniec powiatu ostrowskiego został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Doznał obrażeń kwalifikujących zdarzenie jako wypadek. Policja pobrała od niego krew do zbadania na zawartość substancji odurzających.

Na miejscu interweniowali strażacy, którzy musieli użyć sprzętu hydraulicznego do wydobycia poszkodowanego z wraku auta.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mogli zginąć w Parku Miejskim (zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Abc
1 rok temu

Lipa panie, lipa!

Nicki
1 rok temu

Niestety ale w niektórych miejscach powinny zostać usunięte drzewa przez słaba widoczność. Akurat to drzewo jest na rowie przy posesji gdyby nie jechał jak wariat nic by się nie stało.
Jeszcze tym bardziej jak padało.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Nicki
Lech
1 rok temu

50 lat to ma osoba na którą samochód jest zarejestrowany. Rozbił się 23 latek, „bohater” kilku(!) ostatnich publikacji na tym portalu.

Mnmn
1 rok temu

Gdyby uderzył drugim bokiem to od razu by był zgon na miejscu. Na kolanach do Częstochowy.

Waligóra
1 rok temu

Skandal! Kto posadził drzewo na środku drogi !?

pra
1 rok temu

jak widac nie mandaty, radary, policja ale edukacja moze to zmienic.

Kręgosłup
1 rok temu

I znów to drzewo jedzie sobie człowiek spokojnie a tu nagle jeb i drzewo wyrasta i wjeżdża w człowieka z taką ogromną prędkością brak słów

7
0
Napisz co o tym sądziszx