Stan kajakarza pogorszył się

Powracamy do tematu kajakarza, który w sobotę postanowił umilić sobie czas na Prośnie. Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego wypożyczył kajak w pobliskiej agroturystyce. Na wysokości Wielowsi postanowił się schłodzić w wodzie. Z niewiadomych powodów skoczył do wody, gdzie głębokość miała wynosić raptem pół metra.

Na miejsce wysłano strażaków, karetkę oraz śmigłowiec LPR. Poszkodowanego 27-latka przetransportowano do kaliskiego szpitala, gdzie specjalizują się w leczeniu urazów kręgosłupa. Tam stwierdzono uraz kręgosłupa szyjnego, choć pierwotnie nie czuł kończyn dolnych.

Stan mężczyzny, który początkowo był przytomny, pogorszył się. Pojawił się obrzęk w miejscu urazu. Pacjenta trzeba było przenieść na oddział intensywnej terapii, gdzie podłączono go pod respirator. W tej chwili jego stan określany jest jako ciężki. Grozi mu trwałe kalectwo.

CZYTAJ  Marta powalczy o tytuł najpiękniejszej

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
alll
4 miesięcy temu

Szkoda chłopaka,

Elektor
5 miesięcy temu

Trudno to komentować. Chłopcy jeśli to czytacie pływajcie nawet daleko bawcie się ale k**wa nie skaczcie na głowę jeśli nie ma tych 2 metrów! 2 minuty chwały nie są warte ryzyka jeśli nie znacie dna. Pisze to stary cap który dobrze pływa ale widział w młodości podobny wypadek kolegi. Właśnie taki na 50 cm wody. Wiem że młodość ma swoje prawa ale weźcie to pod uwagę. Wczasujcie bawcie się dobrze. Ale nie skaczcie na głowę na nieznany teren!
..

Kot
5 miesięcy temu

Brak mózgu i kretyńska chęć popisania się przed kimś= w najlepszym przypadku trwałym kalectwem. Kto normalny skacze na główkę w rzece?

Hydroterapeuta z pruślina
5 miesięcy temu

Selekcja naturalna

Przesadził z procentami
5 miesięcy temu

Tak to jest jak się nadużywa alkoholu. Odwaliło mu na maxa i tyle.

Żal
5 miesięcy temu

Biedny chłopak. Tyle się trąbi o tym skakaniu na główkę, dlaczego ludzie wciąż o tym zapominają… niedawno w Sorzecinie to samo, facet skoczył na główkę z pomostu i już nie wypłynął, ale nie pisano, czy również jest sparaliżowany . Żal mi tych ludzi, myśleli chyba że im to nie grozi, skoro się decydowali na taki skok

Ewa
odpowiada  Żal
5 miesięcy temu

Głupich nie sieją , sami się rodzą.

7
0
Napisz co o tym sądziszx