Wypadek BMW i Peugeota koło Raszkowa

W Przybysławicach koło marketu Dino doszło do wypadku dwóch aut osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca peugeota wymusił pierwszeństwo na BMW.

Na miejsce wysłano straż pożarną z Ostrowa, Raszkowa i Przybysławic, a także karetkę i policję. Do szpitala trafiła jedna z trzech podróżujących osób.

CZYTAJ  Po pijaku rozbiła auto teścia

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rafał Baron
11 miesięcy temu

Na temat Policji to nawet szkoda strzępić język . Nie wiem kto co po niektórych debili zatrudnia ale zachowanie niektórych policjantów wygląda żenująco . Pozdrawiam dzbana który w sobotę w Odolanowie obok nadbarycznej kontrolował pojazd a następnie uważał że ktoś blokuje przejazd . Jakim to Durniem trzeba być żeby tak się zachować . I pamiętaj zmień zachowanie bo następnym razem dostaniesz kopa . Bo już któryś raz zachowujesz się jak debil . A zapewne wielu z nas nie uwielbia zachowania idiotycznego . Bądź sobą i normalnym a zapewniam Cię lepiej na tym wyjdziesz .

Anonim
11 miesięcy temu

Panowie policjanci potrafią tylko stać przy kórnikach schowani

Pan
11 miesięcy temu

Bo policja powinna tu stać a nie u pani B w we wjeździe do kurnika.bywam.czesto w tym miejscu i jest trudno wyjechać,bo jak by te auta na głównej jechały tak jak na znaku to by nie było problemu.

white
11 miesięcy temu

BMW nie winne a hejt tak wylany na niego. Elegancko.

???
odpowiada  white
11 miesięcy temu

niewinne pisze się razem

white
odpowiada  ???
11 miesięcy temu

Racja. A zdanie zaczyna się z dużej litery i kończy kropką,

Kasia
11 miesięcy temu

Jeżeli to jest ten kierowca z bmw, któretpo Raszkowie tak szarżuje i ruszą z piskiem opon , to rzeczywiście się doigrał.

XYZ
11 miesięcy temu

Najlepiej winę zgonić na kierowcę BMW bo przecież ma BMW to musi być winny. Co z tego ze kobieta wyjechała z podporządkowanej i spowodowała wypadek. BMW to przecież BMW i kierowca zawsze w oczach innych będzie winny. Ludzie zajmijcie się swoimi sprawami a nie komentowaniem postów na Ostrów24. Bo te teorie o kierowcach BMW serio zrobiły się już nudne i nikt na nie nie zwraca uwagi. Idźcie chwasty w ogródku wyrwać jak nie macie co robić a nie posty na fb komentujecie.

nick
odpowiada  XYZ
11 miesięcy temu

Płaczesz czy narzekasz?

nikt wazny
odpowiada  XYZ
10 miesięcy temu

skoro nikt nie zwraca uwagi to po co piszesz te pierdoły

Babye
11 miesięcy temu

I tak wina BMW być musi, 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁na pewno jechał 50

Magda Florczak pozdrawiam
11 miesięcy temu

Dlaczego śmiałki nie podpiszecie się pod swoimi opiniami i wywodami pełnym imieniem i nazwiskiem tylko z anonima? Wszyscy najmądrzejsi, ale żeby się ujawnić to majtki obsrane. Ż E N A D A

Nick
odpowiada  Magda Florczak pozdrawiam
11 miesięcy temu

Magda Florczak to twój pseudonim. Czy nie umiesz nic lepszego wymyślić?

Audi a1
11 miesięcy temu

Lubi dojrzałe. ? Milf hunter?

Zenek
11 miesięcy temu

No to sobie upolował milfa…..

23
0
Napisz co o tym sądziszx