Wypadek BMW i Peugeota koło Raszkowa

Udostępnij
Tweet

W Przybysławicach koło marketu Dino doszło do wypadku dwóch aut osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca peugeota wymusił pierwszeństwo na BMW.

Na miejsce wysłano straż pożarną z Ostrowa, Raszkowa i Przybysławic, a także karetkę i policję. Do szpitala trafiła jedna z trzech podróżujących osób.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Sytuacja Maksia przed Świętami
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rafał Baron
1 rok temu

Na temat Policji to nawet szkoda strzępić język . Nie wiem kto co po niektórych debili zatrudnia ale zachowanie niektórych policjantów wygląda żenująco . Pozdrawiam dzbana który w sobotę w Odolanowie obok nadbarycznej kontrolował pojazd a następnie uważał że ktoś blokuje przejazd . Jakim to Durniem trzeba być żeby tak się zachować . I pamiętaj zmień zachowanie bo następnym razem dostaniesz kopa . Bo już któryś raz zachowujesz się jak debil . A zapewne wielu z nas nie uwielbia zachowania idiotycznego . Bądź sobą i normalnym a zapewniam Cię lepiej na tym wyjdziesz .

Anonim
1 rok temu

Panowie policjanci potrafią tylko stać przy kórnikach schowani

Pan
1 rok temu

Bo policja powinna tu stać a nie u pani B w we wjeździe do kurnika.bywam.czesto w tym miejscu i jest trudno wyjechać,bo jak by te auta na głównej jechały tak jak na znaku to by nie było problemu.

white
1 rok temu

BMW nie winne a hejt tak wylany na niego. Elegancko.

???
odpowiada  white
1 rok temu

niewinne pisze się razem

white
odpowiada  ???
1 rok temu

Racja. A zdanie zaczyna się z dużej litery i kończy kropką,

23
0
Napisz co o tym sądziszx