Orlen obiecał obniżki cen paliw. Jest haczyk i wątpliwość

PKN Orlen wprowadził letnią promocją, która ma zagwarantować możliwość zatankowania paliwa w cenie niższej o 30 groszy. Jest jeden haczyk i jedna wątpliwość.

Po pierwsze z rabatu będą mogli skorzystać tylko posiadacze karty VITAY, potwierdzającej uczestnictwo w programie lojalnościowym tej sieci. Po drugie na stacji Orlen znajdującej się na przeciw galerii Ostrovia ceny utrzymują się na wysokim poziomie (7,99), choć konkurencja obniżyła je wcześniej o 10-15 groszy. Ponadto mocno wzrosła cena za diesla, niemalże zrównując się z benzyną.

Na dodatkową zniżkę mogą liczyć również posiadacze Karty Dużej Rodziny.

„Nowi i obecni klienci ORLEN VITAY mogą w wakacje zatankować paliwo w niższych cenach. Koncern startuje z nową letnią promocją, która gwarantuje użytkownikom programu lojalnościowego tańsze paliwa o 30 groszy za litr. Dodatkową zniżkę otrzymają posiadacze Karty Dużej Rodziny. W ramach promocji każdy uczestnik programu ORLEN VITAY będzie mógł zatankować z rabatem aż do 150 litrów paliwa miesięcznie na wszystkich stacjach Koncernu w Polsce” – czytamy w komunikacie.

Promocja na paliwa na stacjach Orlen rozpocznie się 1 lipca br., ale klienci ORLEN VITAY używający aplikacji będą mogli korzystać z rabatów od 27 czerwca br. Tańsze tankowanie będzie obowiązywało całe wakacje, a więc przez dwa miesiące, wskazano.

„Kryzys energetyczny i wojna za naszą wschodnią granicą powodują niestabilność na rynkach surowców i doprowadziły m.in. do wzrostu kosztów transportu oraz cen energii, z którymi mierzą się obecnie wszystkie kraje europejskie. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji naszych klientów, dlatego w ramach mechanizmów rynkowych robimy wszystko, aby w tym wymagającym dla całej Europy momencie paliwo w Polsce było możliwie najtańsze. Przygotowaliśmy letnią promocję, która pozwoli kierowcom taniej tankować na naszych stacjach. Wszystkie nasze procesy optymalizacyjne wspierane realnymi działaniami rządu powodują, że ceny paliw w Polsce od tygodni pozostają jednymi z najniższych w Unii Europejskiej i obecnie są niższe niż w Bułgarii czy Rumunii. Dokładamy starań, aby tak pozostało” – powiedział prezes Daniel Obajtek, cytowany w materiale.

Z letniej promocji będą mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu VITAY, którzy korzystają z aplikacji ORLEN VITAY lub tradycyjnej plastikowej karty VITAY. Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Pozwoli to nabyć w okresie wakacyjnym do 150 litrów paliwa miesięcznie z wysokim rabatem. Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu VITAY, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na litrze.

POLECANE NEWSY

60 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel
1 miesiąc temu

Na ORLENIE nie tankujemy, nie jadamy, tylko sramy i spadamy.

pięć gwiazdek i trzy
odpowiada  Obywatel
1 miesiąc temu

Prawda. Mądrze.

Chuck Norris
1 miesiąc temu

Po co ludzie w ogóle tam tankują?! Czemu nie wlewacie na innych stacjach!? Wszyscy k*rwa narzekają ,ale aut na orlenach od uja. Nie tankować tam, nic nie kupować, nie brać kawy , hotdogow i innych gówien i zobaczą że się naród wypiął na nich. Ale wiara za***ana g*wnem będzie tam jeździć dalej

Polak
odpowiada  Chuck Norris
1 miesiąc temu

I tak ponad 90% paliw sprzedawanych na wszystkich Polskich i zagranicznych stacjach w Polsce jest produkowana u nas

Konfederata
1 miesiąc temu

Im większa inflacja (wysokie ceny) tym wyższe wpływy podatkowe. Przestępcy pisowscy wiedzac o tym. Proponują coraz większe rozdawnictwo socjalne. Cel wygrać wybory i zapewnić sobie źródło kradzieży społecznych pieniędzy. Socjal ma małą wartość nabywczą ale jak brzmi , MY WAM DALIŚMY. Część ludu żerującego i patologii korzysta na tym kosztem reszty społeczeństwa. I tak elektorat przestępców się umacnia. Wniosek, muszą przegrać wybory, żeby postawić ich przed Sądem włącznie z Ziobrem jako ochroniarza przestępców rządowych i osłów pisowskich.

123
odpowiada  Konfederata
1 miesiąc temu

Na kilometr śmierdzisz platfusem, ludzie jeżdżą na wakacje, cieszą się życiem , a ty siedzisz w tej swojej syficznej norze przed tym TVN24 i łykasz to g***o , jesteś najlepszym przykładem co platfusy zrobiły z twoim mózgiem WYPRAŁY😂😂😂😂
tak na koniec , podpisuj się konfident tak bardziej pasuje do ciebie

Kaczor UJ!
odpowiada  123
1 miesiąc temu

Lepsze TVN niż j***** TVP jedna wielka propaganda gdzie ludzi się czaruje i pierze im mózgi jeszcze bardziej. Faktycznie ludzie cieszą się życiem patrząc na ceny wszystkiego począwszy od paliwa! Reszty nie trzeba mówić. Raz na zawsze odciąć PiS od rządów i pi****lony elektorat patologii , nierobów i omamionych emerytów.

Damian
odpowiada  Konfederata
1 miesiąc temu

Konfederacja to ruskie trolle. Janusz dał popis ostatnio. Toniecie pod progiem. Konfa to nie konserwatyści tylko gospodarczy anarchiści. Dzięki konfie mieli byśmy wyzysk pracownika, legalny monopol silniejszych firm, Putina za cara.

SKate
1 miesiąc temu

Teraz Wam Obajtek odda te grosze coście mu tak skrupulatnie na tym tzw. proteście zanieśli 😂

Ok
odpowiada  SKate
1 miesiąc temu

Może jaśniej

rock
1 miesiąc temu

Po co w ogóle tankujecie na tych orlenach ,wjedźcie na Shell’a ,nie dośc ,że taniej to jeszcze można mieć paliwa premium za cene zwykłego ,i nie dac zarobić orlenowi 🙂 same plusy

Iga
odpowiada  rock
1 miesiąc temu

Nie dać orlenowi zarobić? a Shell to myślisz gdzie kupuje paliwo??? Popatrz sobie jakie cysterny wyjeżdżają z bazy Orlenu w Gorzycach- B:P, Shell, prywatne …całe paliwo na WSZYSTKICH stacjach pochodzi z Orlenu lub Lotosu- tyle na temat dla zorientowanych.

mieszkaniec
odpowiada  rock
1 miesiąc temu

i to paliwo pochodzi z polskich rafinerii czyli Orlenu 😆

Pomyślcie logicznie
odpowiada  mieszkaniec
1 miesiąc temu

Nie ważne, że inne stacje biorą z ORLENU. Ważne jest to właśnie żeby dać zarobić innym ponieważ właściciel innej stacji nie musi być z PiSu. Jeśli nie damy zarobić innym to padną te stacje typu Shell, Lotos, BP itp i zostanie tylko ORLEN – a jak nie będzie konkurencji to wywindują takie ceny na orlenie że będziemy i tak musieli zatankować i tak. Czy paliwo będzie po 9zł czy po 18zł za litr.

Obserwator Ostrowski
1 miesiąc temu

Niedługo to trzeba będzie posiadać legitymację że jest się członkiem Pisu by taniej zatankować,
kabaret…..a ludzie jeszcze rzucili się i zakładają te karty orlenowskie, Ja bym wprowadził taką zasadę że ten kto wymyśli ładny wierszyk o naszym naczelniku państwa tankuje taniej, robi się gorzej niż za komuny.

Konfederata
1 miesiąc temu

Jedynym wyjściem na złodziejstwo Pisiorow jest prywatyzacja rafinerii. Właściciel nie pozwoli się okradac i nie zatrudni żadnych darmozjadów z żadnego ugrupowania. Następnie wybory odsunąć przestępców od władzy i rozliczenie wszystkich przez niezależne Sądy.

Przedstaw się
odpowiada  Konfederata
1 miesiąc temu

Masz rację, właśnie dlatego jest to państwowe. Po to utrzymuje się budżetówke żeby było koryto.

Gonzo
odpowiada  Konfederata
1 miesiąc temu

Z daleka śmierdzisz obcą agenturą wpływu, ABW robi
z takim konfidentem jak ty porządek, niezależne sądy: tuleya, żurek, juszczyszyn hahahaha giertych by się uśmiał, co się tyczy prywatyzacji rafinerii to rudy już chciał ruskim sprzedać , jednak jesteś ruskim agentem

Konfederata
odpowiada  Gonzo
1 miesiąc temu

:-)) śmieszny jesteś.

Damian
odpowiada  Konfederata
1 miesiąc temu

Prywatna firma dopiero by Ci dowaliła cyfry xD

Tadziu
1 miesiąc temu

Obniżka powinna być większa i dotyczyć tylko samochodów osobowych oraz limit zakupionego paliwa np 20 l lub 10l na tydzień na auto i tylko do baku po niższej cenie może wtedy ludzie zaczęli by z głową korzystać z samochodow a nie bez celu jeździć

Tobek
1 miesiąc temu

Nie lubimy orlen z PiSem TVP

Basia
odpowiada  Tobek
1 miesiąc temu

Lubimy lubimy… Antypolska agenturo

Tajemniczy
1 miesiąc temu

Na stacjach po 8zl za litr a na autostradach po 8,40zl ropa.. porażka idiotów szukają

60
0
Napisz co o tym sądziszx