Zawodowy kierowca źle obliczył (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

Błędy mogą przydarzyć się każdemu, nawet zawodowemu kierowcy. Jeden z przedstawicieli tej grupy chciał dojechać do firmy w miejscowości Chotów (gm. Nowe Skalmierzyce).

Na ostatnim zakręcie źle obliczył możliwość wykonania manewru. Naczepa zjechała z drogi i wpadła częściowo do rowu uszkadzając betonowy mostek. Nikomu nic się nie stało. Na miejsce wezwano policję, która rozliczyła sprawcę kolizji.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Koniec procesu pozbawienia życia dwóch osób. Jak się bronili oskarżeni?
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ponczita
1 rok temu

Ten mostek to z g….litu zrobiony ehh szkoda naczepy

Dominik
1 rok temu

Każdy może popełnić błąd. Mam nadzieję że zakończyło się bez mandatu

asd
odpowiada  Dominik
1 rok temu

ta i jeszcze go po głowie pogłaskali

Dominik
odpowiada  asd
1 rok temu

Lepsze to niż ciągle pijani z osobówek

Robert Pasik
odpowiada  Dominik
1 rok temu

Nie no nagrodę mu dali . Darmowe tankowanie do końca roku . Ja pitole jaki pierdo… świat kierowców zawodowych . Myślą że bez nich Świat nie będzie istniał a jak już mówiłem 80%to prostaki od pługa oderwane firma daje auto myśli że osioł jedzie zarabia dla firmy i dla siebie a ten chla na parkingu a jak spedytor postraszy to wielkie halo . Zobacz jak debile jadą kopyto na desce , film na tablecie i jeszcze telefon przy uchu . A później płacz w rodzinie bo zginął na A – 4 ale jak się jedzie na zderzaku to tak jest a taki osiłek nie rozumie że ktoś te przepisy wymyślił dla jego bezpieczeństwa . Tak więc nie szkoda mi tych idiotów co tak się zachowują . Natomiast Pozdrawiam grupę tych kierowców co przestrzegają przepisy i myślą za kółkiem bo to ich praca . Szerokości Panowie . A takich cymbałów co nie zgadzają się mam gdzieś .

Ostrowianka
1 rok temu

Upał robi swoje

login
1 rok temu

tiry na tory

Mnmn
1 rok temu

Nie pierwszy, nie ostatni. Życie. Lepsze to niż pijany kierowca za kółkiem.

bc
odpowiada  Mnmn
1 rok temu

Masz świętą rację.

Kris
1 rok temu

To raczej był jakiś swiezak który nie zna praw fi,yki

Katarzyna21
odpowiada  Kris
1 rok temu

jesteś głupi jak cep kazałabym ci jechać takim ciągnikiem po tych drogach z twoimi prawami fizyki

fff
odpowiada  Katarzyna21
1 rok temu

Nie po to się uczyłem żeby teraz wsiądać w te śmierdzące zawalidrogi. Zostaw to tym, którzy w szkołe rzucali kamieniami.

Kris
odpowiada  fff
1 rok temu

Mimo, wykształcenia i umiejętności wykonywania różnych zawodów, jeżdżę na zachodzie jak wy to mówicie na Tirach. Uwielbiam to co robię i żyję na poziomie nieosiągalnym dla 80% ludzi pracujących w Polsce. Jestem codziennie w domu i pracuję tyle ile chcę. Także tego. Pozdrawiam

niki
odpowiada  Kris
1 rok temu

O CZYM ty BREDZISZ????!!!!! O TAKIM POZIOMIE,ŻE SRASZ PO KRZAKACH SPISZ W SZOFERCE I SNISZ O KIEROWNICY????!!!!!! TAK TO POZIOM, ZAWSZE WYŻSZY NIŻ POZIOM ASFALTU!!!!!!!

Kris
odpowiada  niki
1 rok temu

Jakoś mnie nie dziwi taka realcja ale to już nie mój problem. Śpię w kabinie? A i o wszem często w ciągu dnia zdarzy mi się godzinna drzemka. Jednak każdą noc spędzam w swoim łóżku. Dostęp do toalet w ciągu mojego dnia pracy mam nieograniczony więc nie wiem o czym piszesz. Rozumiem zawiść i niedowierzanie ale cóż. Begroeten van Nederland

niki
odpowiada  Katarzyna21
1 rok temu

TE mundrala, FURMAN NIECH SIEDZI W DOMU I ROBI NA DRUTACH, TAM TAKIEJ POMYŁKI NIE ZROBI!!!! GÓWNIARZE ZA KIEROWNICĄ „TIRÓW” TAK KOŃCZĄ!!!!

16
0
Napisz co o tym sądziszx