Poważny wypadek na skrzyżowaniu Gorzycka – Traugutta

Udostępnij
Tweet

W sobotę po godzinie 10.15 doszło do poważnego wypadku na skrzyżowaniu ulic Gorzyckiej i Traugutta w Ostrowie Wielkopolskim. Jedno z aut zatrzymało się na boku, a kierowcę z drugiego auta wydobywano z pomocą sprzętu hydraulicznego.

W wypadku wzięły udział dwa renault kangoo. Jeden przewoził lekarstwa i jest zarejestrowany w powiecie krotoszyńskim, a po wypadku był na boku. Drugi jest z powiatu krotoszyńskiego, a jego kierowca był zakleszczony w aucie, ale przytomny.

Na miejsce wysłano dwie karetki, straż pożarną oraz policjantów z dwóch patroli z wydziału ruchu drogowego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ściął latarnię przy samej galerii. Znamy okoliczności (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
On
2 lat temu

PKR i wszystko w temacie. Szczerze, gdy jadąc autem widzę w pobliżu mnie samochody z rejestracją PKR, to czujność mam jeszcze bardziej wzmożoną. I to nie jest szufladkowanie, to wynika po prostu z doświadczenia.

kierowca
odpowiada  On
2 lat temu

To samo dotyczy POT oraz DMI

Pos
odpowiada  On
2 lat temu

Co jeśli ktoś kupił samochód na pkr, a nie ma obowiązku zmiany tablic cymbale?

Tico
2 lat temu

Dlatego zawsze tnę przez parking Grosika. Bezpieczniej .

Pan
2 lat temu

A gdzie są progi zwalniające na tych skrzyżowaniach!!!!! W jaskółkach zamontowali na prośbę kilku osób bo dzieci wybiegają i wyjeżdżają na drogę tylko Fakt jest taki że ta rodzina ma ciągle otwartą bramę.

wlkp
2 lat temu

Na tym skrzyżowaniu powinna być sygnalizacja świetlna bo tam ciągle dochodzi do poważnych wypadków a tymczasem miasto wydaje miliony na pokazówkę w postaci zbędnego ronda przy skrzyżowaniu wrocławskiej i sadowej gdzie jest sygnalizacja świetlna która działa dobrze i wypadków tam nie ma.

ja
odpowiada  wlkp
2 lat temu

Przecież gościu, światła masz skrzyżowanie dalej z Kordeckiego i co chwilę są tam wypadki.. Jednopasmowe rondo jest najbezpieczniejsze, nie pamiętam kiedy na takim rondzie był u nas w mieście wypadek

wlkp
odpowiada  ja
2 lat temu

Światła nie wszędzie się sprawdzają akurat przy wrocławskiej sadowej się sprawdzają a przy Kordeckiego nie.Czyli skoro przy Kordeckiego światła się nie sprawdzają to powinno tam być rondo.Światła można zdemontować i wykorzystać na innym skrzyżowaniu.

cienki bolek
odpowiada  wlkp
2 lat temu

Ja natomiast proponuję na tym miejscu bezkolizyjny węzeł drogowy jak również na wszystkich skrzyżowaniach w Ostrowie !!!

Kierowca
2 lat temu

Tam jeżdżą na pale nikt nie zatrzymuje się żeby ustąpić pierwszeństwa mają gdzieś znaki a zaś wypadki tak samo na krzyżówkach z Chłapowskiego z sygnalizacją świetlna jeżdżą na czerwonym ostatnio sam bym był poszkodowany bo lecą prosto na czerwonym świetle z drogi która nie ma pierwszeństwa przejazdu

Urban.K!
odpowiada  Kierowca
2 lat temu

Tak niestety jest, teraz karta padła na mego ojca…

Polka
2 lat temu

Boże, ludzie giną, wypadki, zatonięcia, zaginięcia…. ludzie psy zakopują,a w Odolanowie na forach kłócą się ile burmistrz zarabia, fakt może i za dużo… Bo w gminie w jednostkach budżetowych minimalna góruje, wpisują na Facebooku utarczki słowne,( ciało pedagogiczne)pisze z błędami, interpunkcja kuleje.. Wojna, a ludziom kłócić się chce…. Ludzie lepiej się módlmy aby wojna do Polski nie weszła, a ta która trwa aby się zakończyła pokojem…. Panie Boże chroń Polskę i Polaków i cały świat

Edi
odpowiada  Polka
2 lat temu

I do tego księża dzieci bzy***ają

SPRAWIEDLIWY
2 lat temu

Na pewno za wolno jechali…

Zosia
2 lat temu

Nie myl pierwszeństwa z nieśmiertelnością .Ciekawe z jaką prędkością panowie jechali bo na 50km/h to raczej mi nie wygląda .

Urban.K!
odpowiada  Zosia
2 lat temu

Mój ojciec jechał przepisowo, niestety kierowca z drugiego auta juz zapewne nie.

Zły
2 lat temu

Oczywiście były fatalne warunki pogodowe, zła widoczność i ślizga nawierzchnia. D**ile sami się eliminują.

Urban.K!
odpowiada  Zły
2 lat temu

Chciałbym, abyś nie wyzywał mojego ojca od de***ów, padł ofiarą, to nie jego wina!

Edi
2 lat temu

Ku****wa co za debile jeżdżą tymi autami? Czy oni patrzą na znaki? Strach poruszać się drogą z pierszeństwem przejazdu!

Przezorny
odpowiada  Edi
2 lat temu

O tuż to w punkt. Rondo bankowe złe krotoszyńska poznańska źle gorzycka zła. Może to kwa z kierowcami jest coś nie tak ? Ludzie ile można ?

Przedstaw się
odpowiada  Edi
2 lat temu

Czym więcej wtrącania się do wszystkiego przez państwo tym gorzej. Dotyczy to również ruchu drogowego. To oczywiście nie przejdzie, ale moim zdaniem powinno być tak. Kandydat na kierowcę idzie na komendę, zgłasza chęć na prawko. Posterunkowy (o ile akurat nie gnębi obywateli za brak maseczek albo nie łapie dziadków po piwie na rowerze) wsiada w radiowóz, wyznacza kandydatowi 2 km do przejechania po mieście i jedzie za nim. Przebiegło pomyślnie? Egzamin zakończony, na miejscu drukuje mu kwitek i go laminuje żeby był trwały, wpisuje w system, kasuje opłatę 100zł i szerokiej drogi. Reszta wyjdzie w praniu. I teraz najważniejsze. Za spowodowanie wypadku – grubo po kieszeni! Grubo! Nie za przekroczenie prędkości, wymuszenie, czerwone światło itd, o durnym nakazie pasów nie wspominając. Za spowodowanie wypadku – grubo po kieszeni. Resztę załatwią ubezpieczalnie. Podniosą stawki dla nie umiejących prowadzić. Szybko albo się nauczą, albo zrezygnują z prowadzenia auta. Proste!

34
0
Napisz co o tym sądziszx