Wykupili cukier. Szalona promocja!

Udostępnij
Tweet

Dziś oczom reportera ukazał się widok mężczyzn wywożących w wózkach prawie cały dostępny zapas cukru w sklepie Dino przy ulicy Wańkowicza w Ostrowie Wielkopolskim. Pierwsza myśl? Pewnie będą sprzedawać w wiejskim sklepie z odpowiednim narzutem. Ale rzeczywistość była bardziej zaskakująca.

Po dojściu do miejsca, w którym jeszcze przed weekendem stała cała paleta z cukrem (z niemieckiej cukrowni), dziś pozostało kilka opakowań. – Chociaż coś zostawili. – pomyślał reporter.

Szybki rzut oka na tablicę z informacją o cenie, czy przypadkiem jest jakaś szalona promocja. I faktycznie była. Przy zakupie 10 opakowań sieć Dino zaoferował cenę niższą o 1 grosz na sztuce! Szkoda, że nie możemy poznać autora tej wyjątkowej promocji.

No to, że ktoś wymyślił taką promocję to jeszcze można zrozumieć. Można być jednak zaskoczonym, że znaleźli się klienci działający wspólnie i w porozumieniu, którzy wykupili prawie cały dostępny cukier.

Udało się poznać tajemnicę klientów. Mężczyźni tłumaczyli, że taka ilość cukru jest im potrzebna w pszczelarstwie. Na stronie producenta cukru znaleźliśmy produkt: Fondant pszczeli (do karmienia pszczół) 15 kg (półpaleta 360 kg) – cena za zestaw wynosi 1932,96 zł, co daje za kilogram 4,53 zł. W dino zwykły cukier kosztuje 3,21 w promocji. Ale tego trzeba dopiero zmieszać z miodem lub innymi produktami do uzyskania gotowego pokarmu.

Fondant pszczeli to produkt przeznaczony do karmienia pszczół. Produkt jest w formie pasty/ciasta pszczelego, zawierającego mikroskopijne kryształy cukru otoczone cienką warstwą syropu iwertowanego. Powstający na bazie najwyższej jakości cukru 1 kategorii produkt ten jest bezpieczny dla pszczół, wykazuje niski wskaźnik HMF, brak pozostałości neonikotynoidów. – czytamy w opisie produktu

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Klient
2 lat temu

A później człowiek pije gorzką herbatę bo lokalni biznesmeni chcą się nachapać !

Bogusia
2 lat temu

Potem sprzedają nad morzem po 6,29zl/kg.😡

Koziabródka Wojewoda Łęczycki
2 lat temu

Kluczem do tej wydawałoby się niecodziennej sytuacji jest poziom cukru w cukrze. Powzięli informację z kół zbliżonych do rządowych, że niemiecki cukier ma wielokroć wyższy poziom cukru jak polski. Zatem można łatwo przeliczyć jak wiele zyskali. Polecam link :https://youtu.be/7aEg472vg-I

Ala
2 lat temu

Restauratorzy całe wózki mięsa z biedry wywożą i co im zrobisz?

Moonshinee
2 lat temu

Ostatnio była informacja w mediach, że niemiecki producent polskiego cukru 🤣🤣🤣🤣 fifol&langen zapowiada ostre podwyżki cen cukru.

promil
2 lat temu

BIMBROWNICY na bank

as
odpowiada  promil
2 lat temu

To chyba jakiś tępy, normalnie jedziesz do hurtowni po cukier w worku…..

39
0
Napisz co o tym sądziszx