Wykupili cukier. Szalona promocja!

Dziś oczom reportera ukazał się widok mężczyzn wywożących w wózkach prawie cały dostępny zapas cukru w sklepie Dino przy ulicy Wańkowicza w Ostrowie Wielkopolskim. Pierwsza myśl? Pewnie będą sprzedawać w wiejskim sklepie z odpowiednim narzutem. Ale rzeczywistość była bardziej zaskakująca.

Po dojściu do miejsca, w którym jeszcze przed weekendem stała cała paleta z cukrem (z niemieckiej cukrowni), dziś pozostało kilka opakowań. – Chociaż coś zostawili. – pomyślał reporter.

Szybki rzut oka na tablicę z informacją o cenie, czy przypadkiem jest jakaś szalona promocja. I faktycznie była. Przy zakupie 10 opakowań sieć Dino zaoferował cenę niższą o 1 grosz na sztuce! Szkoda, że nie możemy poznać autora tej wyjątkowej promocji.

No to, że ktoś wymyślił taką promocję to jeszcze można zrozumieć. Można być jednak zaskoczonym, że znaleźli się klienci działający wspólnie i w porozumieniu, którzy wykupili prawie cały dostępny cukier.

Udało się poznać tajemnicę klientów. Mężczyźni tłumaczyli, że taka ilość cukru jest im potrzebna w pszczelarstwie. Na stronie producenta cukru znaleźliśmy produkt: Fondant pszczeli (do karmienia pszczół) 15 kg (półpaleta 360 kg) – cena za zestaw wynosi 1932,96 zł, co daje za kilogram 4,53 zł. W dino zwykły cukier kosztuje 3,21 w promocji. Ale tego trzeba dopiero zmieszać z miodem lub innymi produktami do uzyskania gotowego pokarmu.

Fondant pszczeli to produkt przeznaczony do karmienia pszczół. Produkt jest w formie pasty/ciasta pszczelego, zawierającego mikroskopijne kryształy cukru otoczone cienką warstwą syropu iwertowanego. Powstający na bazie najwyższej jakości cukru 1 kategorii produkt ten jest bezpieczny dla pszczół, wykazuje niski wskaźnik HMF, brak pozostałości neonikotynoidów. – czytamy w opisie produktu

CZYTAJ  Pacjent podpalił łóżko. Powód szokuje

39 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Klient
5 miesięcy temu

A później człowiek pije gorzką herbatę bo lokalni biznesmeni chcą się nachapać !

Bogusia
5 miesięcy temu

Potem sprzedają nad morzem po 6,29zl/kg.😡

Koziabródka Wojewoda Łęczycki
5 miesięcy temu

Kluczem do tej wydawałoby się niecodziennej sytuacji jest poziom cukru w cukrze. Powzięli informację z kół zbliżonych do rządowych, że niemiecki cukier ma wielokroć wyższy poziom cukru jak polski. Zatem można łatwo przeliczyć jak wiele zyskali. Polecam link :https://youtu.be/7aEg472vg-I

Ala
5 miesięcy temu

Restauratorzy całe wózki mięsa z biedry wywożą i co im zrobisz?

Moonshinee
5 miesięcy temu

Ostatnio była informacja w mediach, że niemiecki producent polskiego cukru 🤣🤣🤣🤣 fifol&langen zapowiada ostre podwyżki cen cukru.

promil
5 miesięcy temu

BIMBROWNICY na bank

as
odpowiada  promil
5 miesięcy temu

To chyba jakiś tępy, normalnie jedziesz do hurtowni po cukier w worku…..

Mnmn
5 miesięcy temu

Zapraszam autora tekstu od czwartku od sieci kau……tam od 6 rano pełno sklepikarzy. Też mi sensacja.

Haha
5 miesięcy temu

Przecież to wszystko hurtownia spożywcza wykupuje 😂

Obywatel
5 miesięcy temu

To jest nic. Jak w Spółdzielni oświatowej kilku odważnych nauczycieli mówiło że są oszukiwani a prezes Kolinska odbiera im prawa podstępem to większość ze strachu mówiła że Pani prezes jest dobra. Wszystko łykali jak pelikany. Teraz już chyba zauważyli że socjal mają zdecydowanie lepszy, normalną pracę bez stresu i strachu zwolnienia. Ważne że SO musiała zostać zlikwidowana. Tak umarł twór stworzony przez Malągową!!!

anna
5 miesięcy temu

jeszcze trochę i połowa rzeczy będzie na kartki jak to dawniej było tak nasz kochany rząd rządzi

Ruffter
odpowiada  anna
5 miesięcy temu

Tuskowy baranie jak dotychczas rzad tylko daje w przeciwienstwie do rudego a szkoda.ze PO nie rzadza bo widzielibysmy miernoty ktore nie potrafia sobie poradzic z pandemia i wojna czyli ” pinidzy nie ma nie bedzie” oczywiscie dla plebsu bo dla zlodzieji sie znajda zawsze

Apolityczny
odpowiada  Ruffter
5 miesięcy temu

Ogarnij się…żeby rząd mógł Ci coś dać, najpierw(lub za chwilę) musi zabrać dwa razy tyle!!

39
0
Napisz co o tym sądziszx