Potrącił rowerzystę na Piastowskiej

Około godziny 8.40 na skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Kopernika doszło do potrącenia rowerzysty. Kierowca samochodu osobowego wyjeżdżał od strony targowiska miejskiego. Z prawej strony stanął inny pojazd, który zasłonił mu widok. Osobówką ruszył naprzód i uderzył w rowerzystę. Poszkodowany doznał niegroźnego urazu głowy. 

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obserwator Ostrowski
7 miesięcy temu

No typowe dla Ostrowa, wszędzie ronda tylko tam gdzie naprawdę od 30 lat by się przydało to nie ma, na dodatek jest tam super dużo miejsca na porządne rondo, a tam gdzie nie ma miejsca ładują mini ronda.

Prawdziwy kierowca
7 miesięcy temu

W niektórych krajch na zachodzie kierowcy aut mają obowiązek dbać o pieszych i rowerzystów, którzy z założenia mogą zachować się głupio. Na kierowcach spoczywa ten obowiązek. W środowisku miejskim pieszym i rowerzystom wolno zachowywać się różnie. Mają prawo być idiotami. Kierowcom nie wolno. Jedziesz, to myśl za siebie i za innych.

Niestety Polska to Wschód. Zwłaszcza mentalny. Kierowcy są tacy sami jak ich auta: drugiego sortu, nie pierwszej świeżości, z odzysku i jeżdżą ledwo ledwo. W Europie im dalej na wschód tym gorzej.

Ostatnio edytowany 7 miesięcy temu by Prawdziwy kierowca
kier
7 miesięcy temu

to ten rowerzysta lewą stroną jechał Kopernika?

Widziałam z okna
odpowiada  kier
7 miesięcy temu

Jechał prawidłowo , tylko autem mu wymusił.

syn gromu
7 miesięcy temu

Zabrać prawo jazdy dożywotnio człowiek to nie mucha, że go nie widać.

Wyścig szczurów
7 miesięcy temu

Ja najpewniej i najbezpieczniej czuję się prowadząc samochód na rowerze też lubię bardzo jeździć ale niestety boję się bo każdy pcha się na chama i trzeba myśleć za innych uczestników drogi aby ktoś Cię nie potrącił. Już nie mam tej pewności siebie na rowerze co przed laty. Każdy pędzi na złamanie karku jakby go diabeł gonił. Ja nie wiem co się z ludźmi porobiło. Czy to świat tak pędzi i napędza ludzi , czy ludzie już do reszty zwariowali.

syn gromu
odpowiada  Wyścig szczurów
7 miesięcy temu

Polacy to zakompleksiony naród odreagowujący na drogach, wiecznie zagoniony za grosze, na własne życzenie. Wszyscy kozacy na drogach a szefowi się boi pyszczyć bo nie daj boże zwolni a tu kredyt pętla na szyi, mieszkanie, synek Kacper wychowywany przez smartfon i 500+

Rafał Baron
odpowiada  Wyścig szczurów
7 miesięcy temu

Ale nie musisz się krytykować że jesteś chamem . Bo i po co , bądź sobą nie nazywaj że pchają się na Ciebie czyli na chama 😂😂😂

Maryla
7 miesięcy temu

Tutaj bydło patrzy jak na targ jechać gdzie komu pod domem stanąć a na przejściach to uciekać bo nie patrzą że idziesz po pasach NO za wyjątkiem dziś wszyscy się zatrzymywali bo zobaczyli radiowóz i wielka kultura się zrobiła na skrzyżowaniu częściej Panowie zapraszamy tutaj

Stop Piratom Drogowym !!!
odpowiada  Maryla
7 miesięcy temu

Masz rację. Jak widzą radiowóz to wszyscy kierowcy pokazują ,, wielką kulturę drogową” a jak nie ma policji to tak ciekną że najchętniej to by zmietli człowieka z powierzchni ziemi i pojechali dalej. Jedno wielkie chamstwo i brak kultury na drogach wśród kierowców.

Chudy
odpowiada  Stop Piratom Drogowym !!!
7 miesięcy temu

I brak kultury u rowerzysty też jest

Rafał Baron
odpowiada  Maryla
7 miesięcy temu

No jak tło ? Przecie Jo na torg przyjechołym ze wsi . Jakie pasy ? Jakie przechodnie ? My tu tylko kupić co i co złoboczyć . Zaro bydymy jechać do duma . Macie przykład nie tak dawno jak na rondzie bankowym podczas akcji policji BŁYSK , pun ze wsi pojechoł w lewo na rundzie .

kierowca
7 miesięcy temu

Kaski obowiązkowe na rowery i hulajnogi głowa najważniejsza

Okulista
odpowiada  kierowca
7 miesięcy temu

A wam kierowcy okulary sprawić , żebyście lepiej widzieli pieszych.

Rafał Baron
odpowiada  Okulista
7 miesięcy temu

Tak okulary . Jak krowy na pastwisku chodzicie a w szczególności przy rondzie bankowym . Nie jeden by musiał kopa mieć zasadzonego .

Obiektywny
7 miesięcy temu

Jeżeli „ten z prawej stał” to znaczy że przepuszczał jadącego rowerzystę, czyli tłumaczeniem sam się wydał że wymusił pierwszeństwo.

16
0
Napisz co o tym sądziszx