Uratowali psa z rzeki (wideo z akcji)

Udostępnij
Tweet

Młodzież z Odolanowa zauważyła, że do rzeki Barycz wpadł piesek. Widząc, że sam nie potrafi się wydostać z powodu stromej skarpy, postanowili wezwać pomoc. Dyspozytor z Państwowej Straży Pożarnej zadysponował najbliższą jednostkę z OSP Odolanów. Ci mieli do przejechania 400 metrów na ulicę Dworcową.

Z wody wystawała przy brzegu głowa psa podobnego do owczarka niemieckiego. Strażacy postanowili chwycić psa za skórę na karku i w ten sposób wyciągnąć go z rzeki. Zrobili to w sposób bezpieczny dla siebie i na tyle szybki, że pies po chwili był już na brzegu. Otrzepał się i merdając ogonkiem pobiegł w sobie znanym kierunku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieli już przygotowane worki i łopaty do zakopania ciał. Zarzuty dla siedmiu osób
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dzik
1 rok temu

Strażacy bardziej Bali się wody do kolan niż ten biedny Piesek 🙂 ten młody ochotnik spanikował . Szacunek dla nich ,ale nie była to akcja pełna podziwu.

Wodnik szuwarek
1 rok temu

Brawa dla gapiów! Sam bym go wyciągnął, a nie czekał za strażą.

teg..
1 rok temu

tak – wszystko wskazuje,że to czystej krwi owczarek niemiecki &&& . prawdziwa łajza wiejska – wyrwała sie z domu i wycieczki . chciała sie napic wody w wpadł . łapy zbyt długie jak na owczarka i problem . gratulacje dla OSP – moga wpisac w protokół -wilk uratowany i wrócił do natury

Nightrider
1 rok temu

Coś narobił psiutku

BMW5
1 rok temu

Owczarek niemiecki 😄 …

18
0
Napisz co o tym sądziszx