Miał rozszarpaną rękę. Anioły w mundurach wywalczyły cenne sekundy

Udostępnij
Tweet

Z niecodzienną sytuacją spotkali się wczoraj funkcjonariusze kępińskiej drogówki. Podczas wykonywania codziennych czynności na drodze, nagle zaczepiła ich kobieta jadąca samochodem, prosząc o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala. Kobieta w pojeździe wiozła, 32 – letniego mężczyznę, który uległ wypadkowi pracując piłą motorową co spowodowało obrażenia ręki.

W dniu 1 czerwca br o godzinie 18:45 w miejscowości Świba, policjanci kępińskiej drogówki sprawując nadzór nad ruchem spotkali się z niecodzienną sytuacją. Podczas wykonywania swoich czynności w pewnym momencie na drodze zatrzymał się samochód marki Citroen, z którego wybiegła roztrzęsiona kobieta prosząc o pomoc naszych mundurowych w szybkim dotarciu do szpitala w Kępnie.

Poinformowała ich, że w samochodzie wiezie swojego, 32 – letniego syna, który uległ poważnemu wypadki z piłą motorową, uszkadzając sobie rękę. Mężczyzna tracił przytomność.

Nasi funkcjonariusze natychmiast przystąpili do pilotażu cywilnego pojazdu do szpitala w Kępnie wiedząc, że liczy się w tej sytuacji każda sekunda. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych udało się szybko i bezpiecznie dotrzeć do szpitala, gdzie mężczyźnie została udzielona natychmiastowa pomoc medyczna.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wykazali się profesjonalizmem, zaangażowaniem i empatią. Dzięki właściwej i szybkiej reakcji naszych mundurowych udało się szybko i bezpiecznie dotrzeć do szpitala.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie peugeota i busa
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
*hw*p
1 rok temu

A tyle mandatów można było wypisać w tym czasie, kurde ale strata

mama
1 rok temu

latem anioły a w sezonie grypowym diabełki co się znęcają nad ludźmi co chcą normalnie oddychać

Zosia
odpowiada  mama
1 rok temu

Też byłeś/byłaś czasem grzeczny/grzeczna a swoje za uszami masz. Jak każdy

karaś
1 rok temu

Mnie rok temu na jesieni takie dwa anioły za ręce to szarpały na chodniku bo nie miałem kagańca. A przecież w kagańcu powinny chodzić groźne psy. oczywiście po 4 miesiącach z sądu dostałem pismo, że sprawy nie będzie i temat zamknięty bo jakieś the bille nie znają konstytucji.

igła
1 rok temu

ja uważam ze powinni dalej suszyć o jedną ręke nie chodzi

Kasia
1 rok temu

Koło Ostrowa w Wysocku Wielkim ludzie wyciągnęli człowieka z palącego się domu i nikt tam aniołem nie jest nawet nie wiadomo kto wszedł do budynku. To są ANIOŁY

michał oskon
odpowiada  Kasia
1 rok temu

i nawet nie pisali o nich w prasie

Brawo chłopcy z Wysocka!
odpowiada  Kasia
1 rok temu

Bo to cywile. Często o tym piszę, budżetowe gamonie pierwsi do orderów:) Masz rację. W Wysocku w sobotę byli prawdziwi bohaterowie! Uratowali ludzi. Im za to nikt nie płaci. Budżetówka to wiesz… sami sobie dupy liżą i uważają że ho ho…

kosi
1 rok temu

naoglądali się N4S :_)

oo
1 rok temu

Tacy bohaterowie to powinni najpierw opatrzyć i zatamować krwawienie ,czyli udzielić pierwszej pomocy, a nie „eskortować” czyli narażać tą matkę poszkodowanego na gnanie przez miasto za policyjnym radiowozem!!!!! Za dużo telewizji weszło w krew

niezgodny
1 rok temu

super akcja.. ALE czy nie bezpieczniej byłoby wziąć poszkodowanego do radiowozu i w ten sposób dostarczyć go do szpitala !?

Kkk
1 rok temu

Tylko czekać aż elita zacznie pisać… że to ich praca… Po co te lansy… Itd… A inni pseudo znawcy będę analizować drogę radiowozu… Czy miał światła świetne i dźwiękowe… A jak miał to czy oprócz niebieskiego włączyli czerwone no bo w końcu konwój… Ech…

Ja poprostu powiem skromne… DZIĘKI chłopaki…

michał
1 rok temu

tak to te same anioły co na jesień zmieniają się w diabły gnębiące ludzi bo nie mają kagańca

Przedstaw się
odpowiada  michał
1 rok temu

Albo zabijających autami po pijaku starsze panie. Masz rację, zrobią wszystko za co im zapłacą.

Don
odpowiada  michał
1 rok temu

Gdyby nie policja to nawet z domu byś nie wyszedl

Kamil
odpowiada  Don
1 rok temu

Za dużo Ci TVPIS wszedł ziomek w krew.

18
0
Napisz co o tym sądziszx