Spłonął warsztat samochodowy, a w nim auta (zdjęcia)

Przed godziną 16 doszło do pożaru warsztatu samochodowego. W chwili przyjazdu zastępów straży pożarnej budynek był cały objęty płomieniami. Wewnątrz znajdowały się pojazdy.

Kiedy powiadomiono strażaków o pożarze warsztatu samochodowego przy ulicy Kaliskiej w Mikstacie, dym był już widoczny z nawet 20 kilometrów. Po dojechaniu na miejsce płomienie wydobywały się z wnętrza.

Po ugaszeniu okazało się, że w środku znajdował się ford transit Kamper oraz ford kuga. Uszkodzony od temperatury został opel insignia, znajdujący się na zewnątrz.

W pożarze nikt nie został poszkodowany. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

POLECANE NEWSY
10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
black 1
22 dni temu

Czytaj ze zrozumieniem, tytuł jest o warsztacie samochodowym i w nim autach. Powinno być samochodach. Całe życie będziesz po podstawówce.

Powodzenia Pajacu
odpowiada  black 1
21 dni temu

Ty inteligent a co to za różnica czy auta czy samochód? Przecież to jeden ch*j. I sam czytaj ze zrozumieniem pustaku , tytuł jest o o pojazdach w wewnątrz !!! A ty całe życie na kredycie hipotecznym i bida coraz bardziej ci z miesiąca na miesiąc doskwiera, nawet na paliwo cię nie stać , pozostał ci tylko rower i mega kredyty do spłaty a twoje plany i marzenia , już zamieniły się w świńskie gówno. Sąsiedztwo już dawno cię przejrzało. Żebyś tylko wiedział co o tobie gadają i jak się śmieją za twoimi plecami…

Black 1
odpowiada  Powodzenia Pajacu
21 dni temu

Jesteś w jakimś amoku. Mylisz mnie z kimś.

Nick
odpowiada  Powodzenia Pajacu
21 dni temu

Pouczasz innych będąc nieukiem.

xxxx
22 dni temu

a tak pytanie – ktos tam w Mikstacie płaci podatki od dizalalnosci ?

marian
22 dni temu

teraz facet sie nie wyplaci zaraz jeszcze skarbówka zapuka

Daro
odpowiada  marian
22 dni temu

Od tego jest ubezpieczenie zeby zobowiazania lezaly po stronie firmuly ubezpieczeniowej. Bardzo dobry czlowiek, zawsze moglem na niego liczyc, zycze mu dobrze i chetnie pomoge jak bedzie zbiorka.

nick
22 dni temu

Spłonął warsztat samochodowy a w nim rowery. Brawo.

Last edited 22 dni temu by nick
Audi a3
odpowiada  nick
22 dni temu

Na rowerze to ty jeździsz całe życie bidusie.

black 1
odpowiada  Audi a3
22 dni temu

Jeżdżę rowerem jest super. Spróbuj. Umiesz? Biedny nie jestem mam 3 pojazdy. Twoje kałdi to pewnie szczyt możliwości. A jak tam kredyty?

10
0
Napisz co o tym sądziszx