Pożar domu w Wysocku. Osoba nieprzytomna (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

Po godzinie 11 zauważono pożar domu jednorodzinnego w miejscowości Wysocko Wielkie przy ulicy Kościelnej. Przed domem strażacy natrafili na nieprzytomną osobę.

Płomieniami było zajęte co najmniej jedno pomieszczenie. W akcję było zaangażowanych 5 zastępów straży pożarnej, karetka oraz zadysponowano LPR.

W pożarze poszkodowana została również kobieta, która podtruła się dymem. Skutki pożaru objęły kilka kondygnacji.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Demolka na stadionie (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel Mc
1 rok temu

Brawa dla chłopaków. A gdzie było OSP Wysocko byli ostatni nawet przycisk przy OSP uruchamiający alarm nie działa wstyd nic więcej po co oni tam są kota z drzewa ściągnąć zawszę wszędzie ostatni szkoda pieniędzy na nich spotykają się w remizie żeby pic vodke i jeszcze bezczelnie piszą że byli na miejscu pierwsi

Ania
1 rok temu

Brawo dla Panów z LKS oni pierwsi byli na miejscu i udzielali pomocy

Wysoczanin
1 rok temu

Warto dodać że pierwsi na miejscu byli uczestnicy festynu który odbywał się naprzeciw domu który plonoł, zaczęli na własną rękę gasić pożar a dwóch śmiałków weszło do środka płonącego domu i wyciągnęli nieprzytomną osobę, gdyby nie ich poświęcenie i odwaga do przyjazdu straży nie byłoby by kogo ratować. Chwała Bohaterom

Jola.
odpowiada  Wysoczanin
1 rok temu

No to bracie teraz znamy prawdę. Ci Panowie co ratowali przed przyjazdem straży to wielcy ludzie. Wielki szacunek dla nich.

4
0
Napisz co o tym sądziszx