24-letnia kobieta nie żyje

Udostępnij
Tweet

Smutne wieści dotarły do naszej redakcji. Walkę o życie przegrała 24-letnia kobieta, która uczestniczyła w wypadku do którego doszło 29 maja na obwodnicy Kluczborka. Zderzyły się tam osobowy peugeot oraz autokar wiozący mieszkańców gminy Odolanów.

Z wycieczki w Wiśle wracali autokarem m.in. pracownicy spółek gminnych z Odolanowa. Na obwodnicy Kluczborka przed autokar wyjechał biały samochód osobowy marki peugeot, którego kierująca zignorowała znak STOP.

Przybyli na miejsce strażacy użyli sprzętu hydraulicznego do uwolnienia młodej kobiety z wraku auta. Konieczna była reanimacja, która zakończyła się przywróceniem funkcji życiowych. Poszkodowaną zabrano śmigłowcem LPR do szpitala.

Żadna z osób podróżujących autokarem nie ucierpiała.

Na słowa pochwały zasługuje postawa komendanta miejskiego-gminnego straży pożarnej z Odolanowa oraz strażaka ochotnika z Uciechowa, którzy podróżowali autokarem. Bezpośrednio po zdarzeniu rzucili się do pomocy poszkodowanej 24-latki. Przed przyjazdem służb ratowniczych miała jeszcze zachowane funkcje życiowe, ale istotne było zahamowanie dużego krwotoku.

Śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala w Opolu. Tam po kilku dniach zmarła.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xxxsss
2 lat temu

Wyrazy współczucia

Laki
2 lat temu

Musiala miec dużego pecha z tym wypadkiem bo nawet nie dostala uderzenia od strony kierowcy, być może brak zapiętych pasów lub zle zapięte i dlatego takie poważne obrażenia. Smutne, wyrazy współczucia 🙁

Nienawidzę fałszywych ludzi...
2 lat temu

Nie znam jej , ale szkoda tej młodej kobiety. Mogła jeszcze pożyć. Tyle ,,hien cmentarnych” chodzi po świecie i zatruwa innym życie do późnej starości i nie chce zdechnąć a taka młoda osoba i dobra , czasami szybciej odejdzie z tego świata. Czasami się zastanawiam, że złych ludzi to chyba szatan trzyma przy życiu. Złego ja kopnie w kalendarz to nie pożałuje ale dobrego człowieka to zawsze.

3
0
Napisz co o tym sądziszx