OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wystąpi Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Wystąpi Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Kolejne darmowe koncerty gwiazd szykują się w naszym regionie. Tym razem w dniach 18-19 czerwca wystąpią Andrzej Piasek Piaseczny, Majka Jeżowska oraz mniej znani Filipek oraz Barbara Parzeczewska. Wszystko to w ramach dni Kobylina oddalonego o niecałą godzinę jazdy z Ostrowa.

Andrzej Piasek Piaseczny dał się poznać dzięki utworom „Chodź, przytul, przebacz” czy „Śniadanie do łóżka”

Fani Majki Jeżowskiej i utworów dla dzieci będą mogli zobaczyć i usłyszeć na żywo

Wystąpi także Barbara Parzeczewska, zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Senior”.

Filipek jest krotoszynianinem, który rapuje i zajmuje się freestylem.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Alarm pożarowy w Karskach
5 komentarzy
Tobek
4 lat temu

Ale lipne gwiazdy nuda dno

SUZUKI
4 lat temu

Nie wiadomo czy Piasek wpadnie ze swoim mężem czy będzie solo?

Kris
odpowiada  SUZUKI
4 lat temu

Jak będzie solo to niejeden gwint może przejechać

Krytyk
odpowiada  SUZUKI
4 lat temu

a nawet jak wpadnie z mężem to co? Ty i tak będziesz sam ze swoją dziewczyną o imieniu „Rączkowska”

uc
4 lat temu

to oni żyją??? jezeli TAK to dinozaury, węgiel . Boże ale atrakcja . Jak zaproponujecie jedzenie to jade z cało rodzina . inaczej NIE

5
0
Napisz co o tym sądziszx
×