Szczegóły wizyty premiera Morawieckiego. Będzie również w Ostrowie

Potwierdziły się nasze informacje, które opublikowaliśmy jako pierwsi o wizycie premiera Mateusza Morawieckiego w powiecie ostrowskim. Zgodnie z planem około godziny 13 wyląduje na lotnisku w Michałkowie. Stąd kolumna pojedzie do ostrowskiego szpitala.

Szef rządu ma odwiedzić co najmniej 2 oddziały. Następnie Mateusz Morawiecki udzieli informacji dla mediów.

Po tym punkcie przemieści się do gminy Raszków (Pogrzybów 1a, Szkoła Podstawowa w Raszkowie), gdzie odbywać się będzie piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny.

POLECANE NEWSY
108 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gimbo
9 dni temu

Teraz wiem dlaczego 99,96% Ludzi o komunistycznych poglądach jest złych na Rząd bo zabiera Im co Polakom ukradli a dla mnie Polak to ten zwykły Robotnik a nie jakiś tam Urzędas co na rękę dostaje 8921 zł a tak dla ciekawości Ostrów za czasów waszych Wodzów przed 2015 roku zajmował 6666 miejsce w dochodach na jednego Bażanta dziś jest już 4322 a jak się kużwa nie podoba to won z Polski i na szparagi do Helmuta albo starym Niemcom Pampersy zmieniać i żeby to rzadko robić to nie wspominać o II Wojnie światowej bo dostaną sraczki i będą szukać pistoletu żeby was kropnąć

Do Gimbo
odpowiada  Gimbo
9 dni temu

Po twojej wypowiedzi widać że dziadek był w HITLERJUGENT a ojciec w ORMO. Na szczęście jeszcze 4 dawka w czerwcu i finito pisiorku.

Edziu
10 dni temu

A co sie stało ze po przyjeżdzie trafil do Szpitala ???? Pewnie myślał ze Ostrów bedzie go witał oklaskami . a tu pewnie klapa. A kto go wogóle zapraszał ?

Elektor
odpowiada  Edziu
10 dni temu

Może te dwa indywidua pisowskie Malągowa i jej funfel Ławniczok? Oboje z kliki pisowskiej więc być tak mogło.

Gimbo
odpowiada  Edziu
9 dni temu

a Ty kogo byś zaprosił ale wnioskując tekst twojej wypowiedzi to bardzo dobrze ci się powodzi bo ci co nie lubią Pisiowego rzondu mają się dobrze

Do Gimbo
odpowiada  Gimbo
9 dni temu

Nie rzondu tylko rządu analfabeto. Klasyczny przykład ograniczonego umysłowo pisiora.

Tomek
odpowiada  Edziu
9 dni temu

Jesteś sam komuchu to się nie odzywaj, oczywiście że przywitają ludzie Premiera

John
10 dni temu

Gdzie jest gospodarz obiektu anioł?

Tomek
10 dni temu

Obudźcie się. Morawiecki, może popełnia błędy ale w przeciwieństwie do poprzednich premierów dotrzymuje danego słowa. Wcześniej to było niespotykane

Do Tomek
odpowiada  Tomek
10 dni temu

Dotrzymuje danego słowa? A gdzie widzisz na Polskich drogach milion elektrycznych samochodów? Wstrzymaj oddech, policz do 10 i zejdź na ziemię.

Zdzisław
odpowiada  Do Tomek
10 dni temu

Elektryką akurat rządzi niejaki Timmermans z UE..Autor Zielonego Ładu,który naszym dzieciom i wnukom zgotuje biedę, głód i armagedon jesli chodzi o środowisko. Spryciarze bankowi i spryciarze od zielonego ładu wciskają ludziom energo KIT .Zrobiono ludziom wode z mózgu aby sprzedać technologię i to wszystko.A pelikany pobiegna do banku kredyty brać na fotowoltaike i Tesle spod Berlina.Odpowiedni ludzie uchwalą prawo,które nie pozwoli korzystać z normalności i tak maszynka finansjery będzie sie kreciła przez najbliższe 50 lat.Tytuł będzie brzmiał „Energetyka i szczepionki”

Last edited 10 dni temu by Zdzisław
Tomek
odpowiada  Do Tomek
9 dni temu

A ty wstrzymaj oddech i zacznij oddychać jak wymyślisz co dobrego Tusk zrobił dla Polski. Szkoda mi ciebie

Gimbo
odpowiada  Do Tomek
9 dni temu

A Ja bym chciał taki samochód na powietrze a tak serio to po co i Auto nie zdrowiej pieszo albo Rowerem a tak po za tym to jaki Rząd spełnił obietnice

Kamil
odpowiada  Tomek
9 dni temu

Nie pieprz głupot jak dotrzyma słowa to bedziesz za miskę ryżu niebawem zapieprzał.

Paweł
odpowiada  Tomek
9 dni temu

Ale jaja. Morawiecki dotrzymuje słowa? Milion samochodów elektrycznych, 100 tysięcy tanich mieszkań na wynajem, rdzewiejąca stępka dla promu, który nie powstał i nie powstanie. Jedyne co się sprawdzać zaczyna to to, że niedługo będziemy zap…ć za miskę ryżu!!! Ale ty zaślepiony jesteś Tomku. Przydomek premiera Pinokio, mówi ci to coś?

Polka galopka
10 dni temu

Ciekawe o czym znów Pinkio naklamie.

Brzoza
10 dni temu

Premier po lądowaniu trafił do szpitala!

Roman Pływaczyk
odpowiada  Brzoza
9 dni temu

Ale na Psychiatryku nie ma miejsca .

Konfederata
10 dni temu

Do wszystkich tz zwolenników pisowców oraz osłów z Nowowiejskiej !! Jesteście żerujące na pozostałej części społeczeństwa grupą społeczną. Nic nie dajecie a tylko żerujecie na prawych obywatelach. Na szczęście tego kraju jesteście na wymarciu a Sąd dla osłów i tz Rządu..

Kilo
10 dni temu

Ludzie moze jak by przy jechał zbawiciel Polski WAŁĘSA to byscie pisali pozytywy popi***olony Ostrówek

Bolo
odpowiada  Kilo
10 dni temu

Żeby nie Wałęsa to nadal byś Putinowi składał hołdy. I nie Wałęsa a Pan Wałęsa popierdółko.

Do Bolo
odpowiada  Bolo
10 dni temu

Bolo, masz na myśli agenta Bolka? Tego nicka to chyba dla niego wymyśliłeś. A tak na marginesie to wolność Polacy wywalczyli sobie sami od Poznania 1956 począwszy aż do pierwszych wolnych wyborów 1989 roku. Takie są fakty a z faktami się nie dyskutuje.

Romek
odpowiada  Bolo
8 dni temu

Bolek zabezpieczył w wolnej Polsce tylko interesy komuchów. Bolo on był tylko marionetką

Xx
10 dni temu

Balbine mógł zabrać

234333444
10 dni temu

przyjedzie kupić hektary

108
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x